$close

Фільтри

Див. результати

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

При розгляді варіантів студентів повноважень, зайняті абітурієнти можуть бути притягнуті до свободи і гнучкості онлайн форматів. КБС отриманий онлайн часто набагато простіше адаптуватися до планування або матеріал… Детальніше

При розгляді варіантів студентів повноважень, зайняті абітурієнти можуть бути притягнуті до свободи і гнучкості онлайн форматів. КБС отриманий онлайн часто набагато простіше адаптуватися до планування або матеріально-технічних проблем, ніж отримані на території кампус університету фізичного.

Що таке інтернет-Бакалавр в області міжнародного бізнесу? В серцевині їх досвід, студенти можуть розраховувати на зустріч курсів в галузі міжнародного права і торгової політики, а також доставку і логістику. Загальні бізнес-курси можуть включати в себе економічні, фінансові, організаційні теорії та управління. Для того, щоб задовольнити загальні вимоги до ступеня бакалавра, необхідно часто приймати додаткові заняття з гуманітарних наук і наук. В цілому, отримання цього ступеня має зазвичай займає період від трьох до чотирьох років.

Міжнародний бізнес є проблемою багатьох різних організацій, навіть якщо більшість їх операцій відбувається всередині країни.Є часто роботодавці шукають людей, які можуть вирішити проблеми ці програми ступеня намагаються вирішити.

Є, як правило, багато курси міжнародного бізнесу, а ціни варіюються в залежності від розташування установи, а також його репутації і повноваження його факультету. Повністю досліджувати витрати на навчання будь-якого виду, перш ніж вибрати ваші улюблені програми.

Помічник купівельного в відділі мерчендайзинг є можливим положенням початкового рівня для міжнародного бізнесу випускника. З ростом глобалізації, лінії живлення розкидані по всій земній кулі, що вимагає знання і розуміння культури для ефективного управління. Випускники, які також мають деякий професійний досвід можуть виявитися в глобальній позиції продажів. Ці агенти являють собою продукти або послуги компанії для потенційних клієнтів по всьому світу.

Ви готові, щоб отримати фору на ваших освітніх та кар'єрних цілей?Пошук прийнятного курсу може зажадати мінімальних зусиль з вашого боку. Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
Mercy College
Добрс Феррі, США +4 Більше

Зробіть свій знак на світовому ринку. Розробити фундамент, необхідний для розуміння міжнародного бізнесу, а також політичного та культурного різноманіття. ... +

Зробіть свій знак на світовому ринку. Розробити фундамент, необхідний для розуміння міжнародного бізнесу, а також політичного та культурного різноманіття. -
BSc
Денна
4 років
англійська
Вер 2022
Кампус
Онлайн