$close

Фільтри

Див. результати

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Отримавши ступінь бакалавра наук або ступінь бакалавра, є важливим першим кроком для широкого кола студентів, що бажають використовувати аналітику та інші емпірично на основі методів в їх остаточному кар'єрі. Особи… Детальніше

Отримавши ступінь бакалавра наук або ступінь бакалавра, є важливим першим кроком для широкого кола студентів, що бажають використовувати аналітику та інші емпірично на основі методів в їх остаточному кар'єрі. Особи, які закінчили в цьому типі програми часто йдуть на переслідувати більш високі ступені.

Що таке онлайн бакалавра в галузі управління міжнародним бізнесом? Цей ступінь бакалавра готує студентів для багатьох видів адміністративних посад, які вимагають глобальної перспективи ринку. Теми дослідження можуть включати в себе управління операціями, бізнес, фінанси, і кращі практики для відділів людських ресурсів. Фізичні особи можуть також мати можливість записатися на курси за вибором в залежності від їх області інтересів. Залежно від обраної програми, факультативні курсова можуть включати в себе такі предмети, як науки управління, маркетингових комунікацій, бізнес-права, і адміністрування інформаційних систем.

Особи, які переслідують ступінь бакалавра наук в галузі міжнародного управління бізнесом дізнатися про бухгалтерії, фінансів та управління, які є навички, які принесуть користь студентам як професійно, так і особисто. Ці навички можуть також зробити випускників більш затребуваною, що часто призводить до збільшення заробітної плати.

Витрати і час, необхідний для завершення онлайн ступінь бакалавра в галузі управління міжнародним бізнесом коливається в широких межах залежно від програми і чи можуть студенти зробити на повний робочий день або графік неповний робочий день.

Особи, які отримують міжнародну ступінь управління бізнесом може використовувати свої глобальні бізнес-знання, щоб продовжити кар'єру у себе вдома чи за кордоном. Крім того, студенти з більш широким охопленням дослідження часто виділяються як хороших кандидатів на посади, які повинні усунути розрив між іншими культурами. Конкретні приклади позицій може включати в себе менеджер фінансових операцій, роздрібний менеджер, координатор акції, фахівець мереж, а також міжнародної торгівлі адвоката.

Якщо ви зацікавлені в проведенні бакалавра наук в галузі управління міжнародним бізнесом, це хороша ідея дослідження онлайн-пропозиції, які дозволяють студентам співпрацювати з установами по всій земній кулі. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
Key West University
Джексонвілл, США

Ступінь бакалавра наук в галузі управління бізнесом надає студентам практичні навички та знання, необхідні для успішної кар'єри в різних бізнес-середовищах. ... +

Ступінь бакалавра наук в галузі управління бізнесом надає студентам практичні навички та знання, необхідні для успішної кар'єри в різних бізнес-середовищах. -
BSc
Денна
4 років
англійська
11 Жов 2022
04 Жов 2022
Онлайн