CIW веб-фахівець з дизайну звичайно

Загальні відомості

Опис програми

CIW Веб-дизайн спеціальний курс (раніше під назвою Design Методологія і технологія) вчить, як розробляти і публікувати веб-сайти. Загальні теми включають в себе веб-розробка сайтів Основи (наприклад, в процесі розробки сайту, очікування клієнтів, а також етичні та правові питання в веб-розробки), елементи веб-дизайну (такі як естетика, досвід користувача сайту, навігація, зручність використання і доступність), Basic Web технології (такі як базова мова гіпертекстової розмітки [HTML], Extensible HTML [XHTML] і розширені технології, файли зображень, розробки додатків графічного інтерфейсу сайту, публікації і обслуговування сайту) і Advanced Web технологій (таких як мультимедіа і плагінів технологій, client- бічні і серверні технології та веб-бази даних).

У вивченні курсів, студенти працюватимуть з популярними виробництва інструментів, таких як Microsoft Expression Web, і Adobe Dreamweaver і Flash. Ви будете вивчати дизайн та розробка технологій, таких як каскадні таблиці стилів (CSS), Extensible Markup Language (XML), JavaScript, Java-аплети, Dynamic HTML, плагінів, мультимедіа та базами даних. Ви також вивчити можливість розширення інструментів проектування, проблем з сумісністю, пов'язаних з цими інструментами, а також функціональні можливості існуючих веб-браузерів.

Офіційні курси CIW самопідготовка є зручним інструментом навчання для осіб, які не мають гнучкості відвідувати традиційні заняття в класі.

CIW Веб-дизайн фахівець Курс включає в себе наступні пункти:

  • 2 Офіційні CIW книги курс, що охоплює повний CIW дизайн сайту фахівець 1D0-520 навчальний план.
  • Додатковий CIW іспит Навчальний посібник.
  • Зручний онлайновий доступ до офіційних практика іспитів (більше 660 питань) +.
  • Більше 7 годин інтерактивних відеокліпів для навчального плану CIW сайту Спеціаліст з проектування
  • Online питання огляд Звичайно і вправи (990+ питання).
  • Додаткові інтернет-файли, що містять апендикс файли, файли для практичних занять, а також інші ресурси.
  • Інтернет Live Labs (30 годин доступу).
Останнє оновлення Березень 2017

Про навчальний заклад

Distance Learning Courses Limited (t/a Distance Learning Centre) is a leading provider of distance learning / home study / Open Learning courses and a respected course developer. As well as developing ... Детальніше

Distance Learning Courses Limited (t/a Distance Learning Centre) is a leading provider of distance learning / home study / Open Learning courses and a respected course developer. As well as developing our own course materials we are also agents for many other top distance learning providers and currently offer over 250 distance learning courses through the Distance Learning Centre website and we are also an authorised partner for distributing the official CIW Self Study Kits. Згорнути