CIW Web Фундаменти Асоційований курс дистанційного навчання Центру є одним з найпопулярніших постачальників нейтральної веб-освітньої програми доступні. Сертифіковані CIW Web Фундаменти Associates були підтверджені їх розуміння важливих технологій, які зачіпають практично всі бізнес.

CIW Web Фундаменти Асоційований курс ідеально підходить для початківців, які хочуть дізнатися більше про веб-дизайну сайту та індустрії дизайну веб. Вона охоплює основи веб-дизайну, створення мереж і бізнес-елементів до стандартів веб-дизайну промисловості.

Це Офіційні курси CIW самопідготовка є зручним інструментом навчання для людей, які не мають гнучкості відвідувати традиційні заняття в класі і охоплює саму останню версію 6 навчальний план.

CIW Web Фундаменти Асоційований курс включає в себе наступні пункти: CIW Підручники охоплюють CIW Основи 1D0-610 навчальна програма (Інтернет-партнер по бізнесу, Associate сайту Розробка та Network Technology Associate). Книги курсу також доступні в форматі HTML, як частина вашого інтернет-доступу.

  • CIW іспит Навчальний посібник.
  • CIW Попередня оцінка (Інтернет).
  • CIW курс майстерності (Інтернет).
  • CIW Фільми (онлайн).
  • CIW онлайн вправи (на сайті).
  • CIW практика іспитів (онлайн).

Кандидати домашнього вивчення курсу є два варіанти заробітку цієї сертифікації:

  • Варіант 1: здати один іспит (1до-610), який охоплює всі три базових дисциплін.
  • Варіант 2: Проходять три модульні іспити, і заробити три додаткових модульних сертифікатів.

Студенти можуть зареєструватися в будь-який час. Домашнього вивчення курсу призначений як для самостійного вивчення, звичайно, але якщо у вас є які-небудь проблеми, ви можете по електронній пошті в нашу службу підтримки.

У CIW Web Фундаменти Асоційовані іспити повинні сиділи в зареєстрованому випробувальному центрі Pearson VUE. Іспити складається з 85 множинним вибором / декількома відповідями більше 90 хвилин, а прохідний бал становить 63%.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
Distance Learning Centre

Переглянути 24 інших курсів в Distance Learning Centre »

Цей курс Онлайн
Start Date
Відкритий конкурс
Duration
180 Часів
Заочне навчання
Price
375 GBP
За розташуванням
За датою
Start Date
Відкритий конкурс
Кінець терміну надання заяв

Відкритий конкурс

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date