CertHE Бізнес та управління

Загальні відомості

Доступних місць: 2
Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

CertHE Бізнес та управління

Якщо ви прагнете пройти навчання в університеті, наш курс CertHE Business and Management в Інтернеті може бути досягнутий як самостійна кваліфікація або використовуватись як крок за програмою для отримання ступеня фундації або бакалавра. Курс був розроблений, щоб дати студентам практичні та корисні навички, які можуть бути використані як в поточній, так і в майбутній ролі зайнятості. Дослідження базується на конкретних питаннях, пов'язаних з бізнесом, в контексті міжфункціональних модулів, які будуть розвивати вашу комунікацію, презентацію, письмо, аналітичні навички та навички критичного мислення.

Чому вивчати цю тему?

Навчання в галузі бізнесу і менеджменту CertHE представить вам ряд ключових і практичних навичок, які можуть стати основою для постійного розвитку кар'єри. Дізнайтеся про структуру та динаміку різних типів організацій, зрозумійте різні лідерські та управлінські підходи, станьте вправними при аналізі, оцінці та інтерпретації інформації та даних, а також відкрийте методи для вирішення різних бізнес-завдань.

Методика викладання та стиль

На відміну від традиційного навчального закладу в університеті, наші курси онлайн-навчання використовують віртуальне навчальне середовище. Система призначена для відстеження та управління процесом навчання в режимі реального часу та забезпечує негайний доступ до ваших навчальних матеріалів, де б ви не були.

Ця навчальна платформа дозволяє як студентам, так і викладачам активно брати участь у розмовах у реальному часі, а ви можете слухати та переглядати живі лекції та семінари через Інтернет. Навчання здійснюється повністю в Інтернеті, а програма навчання може відповідати вашим роботам та особистим зобов'язанням.

Ви підтримуєте курс ділового навчання видатним ученим радником та маєте можливість регулярно спілкуватися зі студентами та викладачем.

Методи оцінки

Ми застосовуємо підхід, що ґрунтується на присвоєнні, для оцінки замість іспитів. Завдання в бізнесі та менеджменті базуються на реальному досвіді роботи та оцінюються репетиторами на постійній основі.

Ви завжди будете в курсі поточного попереднього рівня з самого початку програми, що дозволить вам оцінити успіх ваших поточних методів навчання та чітко визначити напрями, які потребують вдосконалення.

Ми вважаємо, що ця прозорість дає вам потрібну вам інформацію, щоб максимально використати ваш курс. Ми досягаємо цього за допомогою:

  • чітко показуючи вашу оцінку у вашій книжці класу, яку можна переглядати кожного разу, коли ви входите на платформу навчання;
  • швидкий обмін роботою оцінюється, щоб забезпечити, щоб ваша оцінка завжди була актуальною;
  • оцінюючи вашу роботу протягом всього модуля, а не чекаючи іспитів на кінець року;
  • забезпечуючи постійний зв'язок зі своїм студентським радником;
  • простота та прозорість при розробці наших критеріїв оцінки.

У нас також є політика забезпечення того, що робота, яку подають студенти, є автентичною. Окрім того факту, що всі роботи часто оцінюються, ми використовуємо добре розроблену систему електронного моніторингу для перевірки плагіату.

Кар'єрні напрямки

Сертифікат з управління бізнесом забезпечить вас різноманітними навичками, завдяки яким працедавці високо цінують різноманітні галузі та професії.

Поглиблене розуміння наших випускників, отриманих в їх дослідженнях призвело до кар'єри в таких сферах, як консалтинг, управління людськими ресурсами, управління операціями, маркетинг, фінанси та бухгалтерський облік, а також загальне управління.

Вимоги до вступу

Ми вважаємо, що освіта повинна бути доступною для всіх, тому ми пропонуємо відкритий маршрут в'їзду, тобто ви не потребуєте жодної попередньої академічної кваліфікації, щоб розпочати курс CertHE Business and Management.

Вам буде дозволено розпочати курс CertHE Business and Management і зробити оцінку того, чи це підходить вам протягом перших трьох тижнів. Щоб продовжити навчання, ви повинні перенести своє перше завдання протягом цього часу.

Якщо англійська мова не є вашою рідною мовою, ваша англійська здібність має відповідати оцінці IELTS 6.0.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenie ... Детальніше

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenient and flexible ways to do it. Enhance both your education and your career regardless of geographical location, work or personal commitments. By studying a University of Essex Online course, you will receive your qualification from a... Згорнути
Колчестер , Великобританія Інтернет + 1 Більше Менше