ONLINESTUDIES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Сертифікаційні програми, які можуть бути пройдені приблизно за рік, складаються з навчальних класів для різних рівнів умінь і здібностей. Бакалаври та аспіранти, в залежності від сфери навчання, можуть отримати сертифікати.

Програми з інженерного автомобілебудування надають студентам широкий набір міцних базових знань, щоб допомогти їм досягти поставлених освітніх цілей. Студенти можуть вибрати курси з хімії, математики, інформатики та менеджменту, які можуть допомогти підготувати їх до майбутнього.  

Дистанційна освіта або дистанційного навчання є способом доставки освіти і навчання, часто на індивідуальній основі, для студентів, які фізично не присутні на території кампуса.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Знайдіть верхню та рейтинг акредитованих коледжів, бізнес-школи, університети для ступеня бакалавра, в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії і більшості інших країн тут! Економте час!

2 Результати в Автотехніка, США, Заочне навчання Filter

Сертифікат випускника - транспортні та міські системи

North Dakota State University
Graduate Certificate
23 Сер 2021
<
Денна
<
9&nbsp;-&nbsp;12 місяці
англійська
Онлайн

Ця програма в першу чергу орієнтована на практикуючих професіоналів, які бажають отримати додаткові знання в нових галузях транспорту та міських систем. Сертифікат вимагає як ...

Детальніше

Сертифікат професійної програми в електричних автомобілях (TU Delft)

edX
Certificate
<
Денна
<
заочно
<
16 тижні
англійська
Онлайн

Отримати всебічне розуміння електричної мобільності, щоб вести проекти та ініціативи для успіху. ...

Детальніше