Filter
Certificate
Греція Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Отримання сертифіката є метою багатьох студентів, які бажають збільшити свою популярність в якості професіонала на ринку зайнятості. Сертифікаційні програми надають студентам спеціалізовані навички, а також досвід роботи в різноманітних дисциплінах, таких як, підприємництво, фінанси, готельний бізнес, лідерство і управління.

науки рослин або ботаніка є вивчення рослин, в тому числі їх анатомії, фізіології, екології, ідентифікації і потенційного використання. Це один з найстаріших галузей біології і дозволяє студентам почати кар'єру в наукових дослідженнях, сільському господарстві, або навколишньому середовищу.

Дистанційна освіта або дистанційного навчання є способом доставки освіти і навчання, часто на індивідуальній основі, для студентів, які фізично не присутні на території кампуса.

Греція, офіційно Грецької Республіки, або Еллада, як це з давніх часів, є країною в Південно-Східній Європі. За даними перепису 2011 року, Греція 'и населення складає близько 11 млн. чоловік.

Знайдіть верхню та рейтинг акредитованих коледжів, бізнес-школи, університети для ступеня бакалавра, в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії і більшості інших країн тут! Економте час!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Ботаніка, Греція, Заочне навчання

Ступеня
Місце знаходження
Греція
Форма навчання
E-Learning University of Athens

На сьогоднішній день ми стаємо все більш скептично налаштованими на косметичні продукти, які ми використовуємо, і хімічні речовини, які ми описуємо. Оскільки флора біоріз ... [+]

На сьогоднішній день ми стаємо все більш скептично налаштованими на косметичні продукти, які ми використовуємо, і хімічні речовини, які ми описуємо. Оскільки флора біорізноманіття (або біологічне різноманіття) на Землі величезне, велика кількість цих ароматичних і лікарських рослин може бути використана для косметичних цілей.

Люди використовують натуральні продукти з самого початку людської історії. Проте лише наприкінці XIX століття ми почали знати щось про хімію деяких з цих продуктів. З нашим зростаючим знанням хімії та суміжних наук ми почали дублювати деякі природні хімікати і одночасно робити модифікації в цих сполуках, а іноді й випускати абсолютно нові.... [-]

Греція Афіни
інформація
англійська
13 тижні
Онлайн
Детальніше англійською мовою