Filter
Certificate
Північна Америка Форма навчання: Всі

Сертифікаційні програми, які можуть бути пройдені приблизно за рік, складаються з навчальних класів для різних рівнів умінь і здібностей. Бакалаври та аспіранти, в залежності від сфери навчання, можуть отримати сертифікати.

Це міжнародна програма ступеня, яка призначена для ІТ-фахівців, які хочуть збільшити свої бізнес-аналітики. Магістра в галузі бізнес-аналітики є ключем до багатообіцяючої кар'єри.

У той час як курси дистанційного навчання є строки, які повинні дотримуватися, є казкове пропозицію відповідності щодо того, коли ви можете виконувати завдання при вивченні на відстані. З онлайн-варіант ви могли б вийти з дискусійною групи в міру необхідності повернутися до роботи, а потім приєднатися після роботи, якщо це необхідно. Курси дистанційного навчання може бути прийнято в будь-якому місці у вас є доступ в Інтернет. Ви можете навіть повні класи з інтернету вітальні в будь-якому готелі по всьому світу, якщо вам потрібна відпустка.

З корінних цивілізацій сучасними імперій, Північна Америка має багато рук-на освітніх можливостей, щоб запропонувати вчені. Заповнені з діапазоном різних культур, студенти можуть виховати себе в добре округлу шлях.

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

3 Результати в Бізнес-аналітика, Північна Америка, Заочне навчання

Ступеня
Місце знаходження
Північна Америка
Форма навчання
Інші варіанти в цій галузі знання:
edX

Дізнайтеся, як відкриті мережі 5G стануть реалізованими довгообіцяними програмами IoT та AI. ... [+]

Дізнайтеся, як відкриті мережі 5G стануть реалізованими довгообіцяними програмами IoT та AI.

Ця програма призначена для нинішніх або прагнучих бізнес-лідерів, підприємців та менеджерів, які прагнуть використовувати 5G як частину своєї стратегії зростання бізнесу. Ніякого фонового чи формального навчання 5G не потрібно.

Сьогодні ми переживаємо один із найважливіших технологічних зрушень за останні 50 років. Різноманітність нових технологій та тиск на ринку стикаються, щоб відкрити майбутнє для бізнесу. Конвергенція програмного забезпечення та мереж, хмара, контейнери, Інтернет речей (IoT), Edge, AI та інше вимагають від нас переосмислення способів прийняття бізнес-технологічних рішень.... [-]

США Cambridge
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
12 тижні
Онлайн
Детальніше англійською мовою
edX

Дізнайтеся про Business Intelligence: основні інструменти та методи аналізу та інтерпретації даних з точки зору бізнесу, полегшуючи прийняття рішень в організації. ... [+]

Дізнайтеся, як перетворити великі дані у здорові бізнес-рішення. Дізнайтеся про бізнес-аналітику. Використовуйте такі інструменти, як Excel і Power BI для прийняття бізнес-рішень.

Нинішній ринок праці вимагає навичок бізнес-аналітики. Для цього ми проведемо вас через два курси, в яких ви дізнаєтеся, як відповідати бізнес-цілям, таким як: зниження витрат, аналіз даних, оптимізація операцій, передбачення попиту, прийняття правильних рішень і отримання цінної інформації від ваших клієнтів. Все, з даних, які ви знаєте, як витягувати, збирати, інтегрувати, налагоджувати і аналізувати. Ви можете інтегрувати дані до сховищ і перетворювати їх у цінну інформацію. Ви будете знати, як використовувати інструменти бізнес-аналітики та програмне забезпечення.... [-]

США Cambridge
Січень 2020
іспанська
Денне навчання
Заочне навчання
10 тижні
Онлайн
Детальніше англійською мовою
edX

Майстер Six Sigma і Lean основи для підвищення продуктивності і якості у вашій організації і заробити TUM Lean і Six Sigma Yellow Belt сертифікації. ... [+]

Майстер Six Sigma і Lean основи для підвищення продуктивності і якості у вашій організації і заробити TUM Lean і Six Sigma Yellow Belt сертифікації.

Дізнайтеся, як керувати програмами якості та продуктивності, освоюючи потужні аналітичні та управлінські інструменти методології Six Sigma та революційні концепції Lean Management.

Six Sigma та Lean дозволяють організаціям вимірювати та аналізувати виробничі процеси, усувати відходи та розвивати свої управлінські структури, щоб мотивувати співробітників та покращувати якість та продуктивність.... [-]

США Cambridge
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
18 - 24 тижні
Онлайн
Детальніше англійською мовою