Filter
Certificate
Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Сертифікаційні програми - це навчальні програми, які допомагають студентам отримати необхідні навички і знання, необхідні для кар'єри у конкретних галузях. Багато навчальних закладів пропонують навчання на сертифікаційних програмах, які тривають зазвичай не більше одного року.

Хоча моя відвідувати класи дистанційного навчання в Інтернеті, кілька університетів тримати початку в декількох місцях. Можна навіть припинити прийом класів протягом багатьох тижнів протягом року не відволікаючи і не кидаючи ваші студентські позики на погашення. Це є сильним аргументом багато людей дивляться на час вступу до класи дистанційного навчання.

Знайдіть верхню та рейтинг акредитованих коледжів, бізнес-школи, університети для ступеня бакалавра, в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії і більшості інших країн тут! Економте час!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Злиття та поглинання, Заочне навчання

edX

Отримати фінансові навички, необхідні для підвищення М ... [+]

Отримати фінансові навички, необхідні для підвищення в М

Навчав інструкторів з багаторічним досвідом роботи на Уолл-стріт, ця професійна програма сертифікатів озброює аналітиків і співробітників навичками, які вони потребують для підвищення в М

Дізнайтеся, чи вам призначена кар'єра в М

Ця програма професійного сертифіката пропонує інтенсивне впровадження у складний світ M... [-]

США Cambridge
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
6 - 24 тижні
Онлайн
Детальніше англійською мовою