Filter
Certificate
Північна Америка Форма навчання: Всі

Сертифікаційні програми - це навчальні програми, які допомагають студентам отримати необхідні навички і знання, необхідні для кар'єри у конкретних галузях. Багато навчальних закладів пропонують навчання на сертифікаційних програмах, які тривають зазвичай не більше одного року.

Дистанційне навчання є способом доставки освіти для студентів, які фізично не присутні на території кампуса. Різні дослідження показали, що програми дистанційного навчання може бути настільки ж ефективним і дієвим, як і звичайні програми класі іноді навіть краще!

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто "держави ". Він також збирає більше 310 млн. чоловік, що на світ 'третього за величиною населення. Вона включає в густонаселених міст з розповзання передмість, і величезні, нежитлових і природно красивих областей в той же час.

Детальніше Згорнути

1 Результати в Злиття та поглинання, Північна Америка, Заочне навчання

Ступеня
Місце знаходження
Північна Америка
Форма навчання
edX

Отримати фінансові навички, необхідні для підвищення М ... [+]

Отримати фінансові навички, необхідні для підвищення в М

Навчав інструкторів з багаторічним досвідом роботи на Уолл-стріт, ця професійна програма сертифікатів озброює аналітиків і співробітників навичками, які вони потребують для підвищення в М

Дізнайтеся, чи вам призначена кар'єра в М

Ця програма професійного сертифіката пропонує інтенсивне впровадження у складний світ M... [-]

США Cambridge
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
6 - 24 тижні
Онлайн
Детальніше англійською мовою