Filter
Certificate
США Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Сертифікаційна програма - навчальний курс, який фокусується на конкретній області знань. Ці програми ідеально підходять для студентів, які в даний час працюють, але хочуть розширити свої знання або навички, щоб претендувати на кар'єрне зростання і високооплачувані посади.

Дистанційна освіта або дистанційного навчання є способом доставки освіти і навчання, часто на індивідуальній основі, для студентів, які фізично не присутні на території кампуса.

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Знайдіть верхню та рейтинг акредитованих коледжів, бізнес-школи, університети для ступеня бакалавра, в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії і більшості інших країн тут! Економте час!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Злиття та поглинання, США, Заочне навчання

Ступеня
Місце знаходження
США
Форма навчання
edX

Отримати фінансові навички, необхідні для підвищення М ... [+]

Отримати фінансові навички, необхідні для підвищення в М

Навчав інструкторів з багаторічним досвідом роботи на Уолл-стріт, ця професійна програма сертифікатів озброює аналітиків і співробітників навичками, які вони потребують для підвищення в М

Дізнайтеся, чи вам призначена кар'єра в М

Ця програма професійного сертифіката пропонує інтенсивне впровадження у складний світ M... [-]

США Cambridge
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
6 - 24 тижні
Онлайн
Детальніше англійською мовою