Filter
Certificate
Північна Америка Форма навчання: Всі

Сертифікаційна програма - навчальний курс, який фокусується на конкретній області знань. Ці програми ідеально підходять для студентів, які в даний час працюють, але хочуть розширити свої знання або навички, щоб претендувати на кар'єрне зростання і високооплачувані посади.

Особи, які бажають побудувати сильну кар'єру бере участь з просуванням торгівлі в різних країнах можуть розглянути можливість проведення навчання в міжнародній торгівлі. Це може бути ідеальним варіантом для студентів, що бажають обрати професію як торгового аналітика або аналітика дотримання.

Робота з державними університетами далеко не оптимальний варіант. Приватні школи забезпечити набагато кращу допомогу у вашому досвіді дистанційного навчання. Кілька онлайн університету нічиїх викладачам і студентам на великих відстанях від усього світу. Це значно збільшує різноманітність у класі дистанційного навчання і виробляє складні розмова Серед тих, від надзвичайно розбіжні громад, регіонів і далеких культур.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто "держави ". Він також збирає більше 310 млн. чоловік, що на світ 'третього за величиною населення. Вона включає в густонаселених міст з розповзання передмість, і величезні, нежитлових і природно красивих областей в той же час.

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

1 Результати в Міжнародна торгівля, Північна Америка, Заочне навчання

Ступеня
Місце знаходження
Північна Америка
Форма навчання
Інші варіанти в цій галузі знання:
edX

Отримати базові знання про весь життєвий цикл торгівлі від пункту виконання до оформлення та розрахунків. ... [+]

Отримати базові знання про весь життєвий цикл торгівлі від пункту виконання до оформлення та розрахунків.

У цій програмі професійних сертифікатів ви добре розумієте життєвий цикл торгових операцій та як процес торгівельних розрахунків відноситься до інших частин брокера-дилера, наприклад, фінансових та регуляторних звітів.

Ми розглянемо учасників галузі та комунальні послуги, такі як клірингові корпорації, і як вони є невід'ємною частиною процесу операцій. Ми також обговоримо зміни на ринку та місцях проведення торговельних операцій та про те, як ці зміни вплинули на процес угоди про торгівлю.... [-]

США Cambridge
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
4 - 40 тижні
Онлайн
Детальніше англійською мовою