Filter
Certificate
США Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Отримання сертифіката є метою багатьох студентів, які бажають збільшити свою популярність в якості професіонала на ринку зайнятості. Сертифікаційні програми надають студентам спеціалізовані навички, а також досвід роботи в різноманітних дисциплінах, таких як, підприємництво, фінанси, готельний бізнес, лідерство і управління.

Освіта упором на міжнародну торгівлю може дати студентам навички та інформацію, необхідні для вирішення деяких загальних проблем в кар'єрі в цій області. Вони часто включають в себе позиції торгового фахівця, аналітика відповідності, асоційовану розвитку бізнесу і фахівця імпорту.

Дистанційне навчання є способом доставки освіти для студентів, які фізично не присутні на території кампуса. Різні дослідження показали, що програми дистанційного навчання може бути настільки ж ефективним і дієвим, як і звичайні програми класі іноді навіть краще!

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Знайдіть верхню та рейтинг акредитованих коледжів, бізнес-школи, університети для ступеня бакалавра, в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії і більшості інших країн тут! Економте час!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Міжнародна торгівля, США, Заочне навчання

Ступеня
Місце знаходження
США
Форма навчання
edX

Отримати базові знання про весь життєвий цикл торгівлі від пункту виконання до оформлення та розрахунків. ... [+]

Отримати базові знання про весь життєвий цикл торгівлі від пункту виконання до оформлення та розрахунків.

У цій програмі професійних сертифікатів ви добре розумієте життєвий цикл торгових операцій та як процес торгівельних розрахунків відноситься до інших частин брокера-дилера, наприклад, фінансових та регуляторних звітів.

Ми розглянемо учасників галузі та комунальні послуги, такі як клірингові корпорації, і як вони є невід'ємною частиною процесу операцій. Ми також обговоримо зміни на ринку та місцях проведення торговельних операцій та про те, як ці зміни вплинули на процес угоди про торгівлю.... [-]

США Cambridge
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
4 - 40 тижні
Онлайн
Детальніше англійською мовою