Filter
Certificate
Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Існує багато способів підготуватися до кар'єри, і отримати сертифікат у потрібному полі є одним з них. Сертифікат вимагає, щоб студенти вивчали конкретний предмет і зазвичай пройшли близько року. Є багато вищих навчальних закладів, які пропонують сертифікаційні програми, і вони, як правило, призводять до кар'єрного росту або зміну кар'єри.

Що таке сертифікат у міжнародному бізнесі? Отримання сертифікату в міжнародному бізнесі вимагає від учнів дізнання про різноманітні культури у всьому світі, а також про те, як вести бізнес у різних країнах. Програма сертифікації міжнародного бізнесу може зосередитись на фінансуванні, управлінні, маркетингу, технологіях, HR та обслуговування клієнтів. Цей тип сертифікаційної програми призначений для підготовки вчених до участі в державному секторі управління бізнесом в інших країнах. Є програми, які включають мовні курси для тих, хто зацікавлений.

Переваги отримання сертифіката в міжнародному бізнесі часто все більше зростають. Учасники програми часто навчаються правильно діяти в бізнес-налаштуваннях залежно від країни, в якій вони працюють. Вони також можуть отримати навички лідерства та спілкування.

Вартість сертифікатів залежить від програми та місця розташування. Більшість програм сертифікації надають інформацію про навчання на своїх веб-сайтах.

З сертифікатом в міжнародному бізнесі, звичайно, для студентів, щоб отримати роботу в різних професій в міжнародних та місцевих умовах. Деякі з них стають працівниками кадрів, рекрутерами, працівниками з навчання та розвитку, адміністративними керівниками, радниками з фінансового ризику та іноземними інвестиційними радниками. Багато продуктів та підприємств продаються на глобальному рівні, і, знаючи, як діє міжнародний бізнес, це величезний плюс при поданні заяв на роботу.

Отримання сертифіката в міжнародному бізнесі можливе з будь-якого місця. Ці сертифікаційні програми пропонуються у багатьох країнах світу, а також в Інтернеті. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

2 Результати в Міжнародний бізнес

Greenwich School Of Business And Finance (GSBF)

Зміст 3-го рівня сертифіката в кваліфікації бізнес-досліджень зосереджена на управлінні зв'язку, організації бізнесу в глобальному контексті, управління людьми та фінанса ... [+]

Зміст 3-го рівня сертифіката в кваліфікації бізнес-досліджень зосереджена на управлінні зв'язку, організації бізнесу в глобальному контексті, управління людьми та фінансами, а також розуміння дослідницьких навичок та особистісного розвитку, очікуваних від менеджера. Вона включає в себе широкий спектр висококваліфікованих відповідних бізнесу та управління районах, схильних, що робить його ідеальним для тих, хто почав або планує переїхати в, кар'єрі в приватний державного сектора бізнесу. Програма дозволяє учням здобувати знання і розуміння в колі питань і розробити ключові навички, які вони вимагають для роботи в ролі управління бізнесом.... [-]

Великобританія Великобританія Інтернет
Серпень 2020
англійська
9 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою
California Southern University

Міжнародний бізнес-сертифікат CalSouthern є фантастичною освітньою можливістю для професіоналів міжнародного бізнесу, які прагнуть розширити свої навички у швидкозмінному ... [+]

Ви не зобов'язані подавати результат іспиту TOEFL для того, щоб подати заяву і бути прийнятим до університету.

Огляд

Сертифікат з міжнародного бізнесу для задоволення викликів все більш глобального ринку

Міжнародний бізнес-сертифікат CalSouthern є фантастичною освітньою можливістю для професіоналів міжнародного бізнесу, які прагнуть розширити свої навички у швидкозмінному діловому ландшафті або виконавчому керівнику, який хоче розширити свою ділову хватку для того, щоб включити оцінку та знання актуальних питань глобальної торгівлі.... [-]

США Коста-Меса
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
1 рік
Онлайн
Детальніше англійською мовою