Filter
Certificate
Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Сертифікаційна програма - спеціалізований освітній курс, який займає приблизно дванадцять місяців в залежності від успішності учнів. Ці програми забезпечують навчання в певній галузі і можуть допомогти випускникам підвищити їхній професійний потенціал. 

Дистанційна освіта або дистанційного навчання є способом доставки освіти і навчання, часто на індивідуальній основі, для студентів, які фізично не присутні на території кампуса.

Знайдіть верхню та рейтинг акредитованих коледжів, бізнес-школи, університети для ступеня бакалавра, в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії і більшості інших країн тут! Економте час!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Сімейний бізнес, Заочне навчання

edX

Дізнайтеся про стратегію, інструменти та моделі, щоб створити синергію у діловій сім'ї та розвинути підприємницьке підприємництво через трансферні покоління. ... [+]

Дізнайтеся про стратегію, інструменти та моделі, щоб створити синергію у діловій сім'ї та розвинути підприємницьке підприємництво через трансферні покоління.

Чи знали ви, що сімейні підприємства у світі є двигунами розвитку в кожному регіоні та країні? Ви також знали, що вони мають більш високу продуктивність у зростанні продажів та поверненні прибутку для акціонерів, ніж не сімейні компанії, і що вони більш інноваційні та ініціативні. Але все це, як правило, істинно, якщо їм вдається перейти від одного покоління до іншого. І це його великий виклик: як вийти з покоління в покоління? Ця програма професійної сертифікації, присвячена підприємництву та сімейному бізнесу, дає вам відповіді на це та інші питання, а також дає вам необхідні інструменти, щоб з часом ваш бізнес перевершував успішно.... [-]

США Cambridge
Січень 2020
іспанська
Денне навчання
Заочне навчання
12 тижні
Онлайн
Детальніше англійською мовою