Filter
Certificate
Північна Америка Форма навчання: Всі

Сертифікаційна програма - спеціалізований освітній курс, який займає приблизно дванадцять місяців в залежності від успішності учнів. Ці програми забезпечують навчання в певній галузі і можуть допомогти випускникам підвищити їхній професійний потенціал. 

У той час як курси дистанційного навчання є строки, які повинні дотримуватися, є казкове пропозицію відповідності щодо того, коли ви можете виконувати завдання при вивченні на відстані. З онлайн-варіант ви могли б вийти з дискусійною групи в міру необхідності повернутися до роботи, а потім приєднатися після роботи, якщо це необхідно. Курси дистанційного навчання може бути прийнято в будь-якому місці у вас є доступ в Інтернет. Ви можете навіть повні класи з інтернету вітальні в будь-якому готелі по всьому світу, якщо вам потрібна відпустка.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто "держави ". Він також збирає більше 310 млн. чоловік, що на світ 'третього за величиною населення. Вона включає в густонаселених міст з розповзання передмість, і величезні, нежитлових і природно красивих областей в той же час.

Детальніше Згорнути

1 Результати в Сімейний бізнес, Північна Америка, Заочне навчання

Ступеня
Місце знаходження
Північна Америка
Форма навчання
edX

Дізнайтеся про стратегію, інструменти та моделі, щоб створити синергію у діловій сім'ї та розвинути підприємницьке підприємництво через трансферні покоління. ... [+]

Дізнайтеся про стратегію, інструменти та моделі, щоб створити синергію у діловій сім'ї та розвинути підприємницьке підприємництво через трансферні покоління.

Чи знали ви, що сімейні підприємства у світі є двигунами розвитку в кожному регіоні та країні? Ви також знали, що вони мають більш високу продуктивність у зростанні продажів та поверненні прибутку для акціонерів, ніж не сімейні компанії, і що вони більш інноваційні та ініціативні. Але все це, як правило, істинно, якщо їм вдається перейти від одного покоління до іншого. І це його великий виклик: як вийти з покоління в покоління? Ця програма професійної сертифікації, присвячена підприємництву та сімейному бізнесу, дає вам відповіді на це та інші питання, а також дає вам необхідні інструменти, щоб з часом ваш бізнес перевершував успішно.... [-]

США Cambridge
Січень 2020
іспанська
Денне навчання
Заочне навчання
12 тижні
Онлайн
Детальніше англійською мовою