Опис програми

Програма МВА в Brentwood University призначена для професіоналів усіх рівнів досвіду, деякі з яких можуть шукати просування у своїй кар'єрі, а інші - для переходу в бізнес-сферу з інших сфер. Більш важливим є те, що програма МВА в Brentwood University є підготовкою для студентів, які хочуть розпочати і керувати власним бізнесом. Після завершення основних курсів кредитування студенти мають можливість розширити свою освіту зі спеціалізацією, виконавши два додаткові курси спеціалізації.

Ця програма пропонується повністю онлайн.

Цілі програми

Студенти, які успішно закінчили програму магістра ділового адміністрування, отримають наступні компетенції:

 • Критичне мислення: вирішення управлінських проблем з використанням навичок критичного мислення та кількісного аналізу;
 • Етичне обґрунтування: оцінюйте моральні та етичні принципи, які практикуються в організаційному середовищі;
 • Розвиток команди: аналіз використання управлінських та лідерських навичок для розробки продуктивних команд;
 • Прийняття та виконання рішень: дослідження бізнес-інформації для підтримки процесу прийняття рішень та виконання рішень;
 • Ефективна комунікація: оцінка внутрішніх і зовнішніх комунікаційних практик, що використовуються в бізнесі; і
 • Глобальне мислення: аналізуйте бізнес-можливості та виклики з глобальної точки зору.

Вимоги до ступеня

Щоб отримати ступінь магістра ділового адміністрування, всі студенти повинні заповнити 36 програмних кредитів. Навчання проводиться в 6 курсах на 6 курсів. Студент повинен розраховувати на 12 місяців, щоб закінчити вимоги до ступеня магістра ділового адміністрування, забезпечивши безперервну та нормальну прогресію програми.

Майстер ділового адміністрування курсів

Студент повинен заповнити 6 з 9 наступних курсів для завершення програми магістра ділового адміністрування та присвоєння ступеня MBA.

 • BU 151101 Організація та лідерство (6 кредитів)
 • BU 151102 Керівництво з інновацій та технологій (6 кредитів)
 • BU 151103 Бухгалтерський облік та фінанси (6 кредитів)
 • BU 151104 Мікро та макроекономіка (6 кредитів)
 • BU 151105 Маркетинг і підприємництво (6 кредитів)
 • BU 151106 Бізнес-стратегія (6 кредитів)
 • BU 151202 Управлінський облік та фінансовий менеджмент (6 кредитів)
 • BU 151204 Управління персоналом (6 кредитів)
 • BU 151206 Основи управління проектами (6 кредитів)

Необхідні навчальні матеріали

Кожен курс буде мати призначений підручник, який студенти несуть відповідальність за отримання самостійно. Система управління навчанням (LMS) підтримує використання додаткових навчальних матеріалів, включаючи мультимедійні лекційні презентації, дискусійні форуми та колекцію матеріалів для читання електронних бібліотек. Навчальні матеріали на розсуд окремих викладачів, але проходять перевірку та схвалення головного академічного співробітника до того, як вони будуть використані в живому курсі.

Практичний тренінг

В даний час студенти Brentwood University не зобов'язані виконувати будь-які практичні стажування або стажування. Оскільки наш університет обслуговує більшість дорослих учнів, вони вже будуть зайняті в бізнесі або в інших галузях. Brentwood University не пропонує університетські кредити для життєвого або робочого досвіду.

Можливості для працевлаштування випускників

Випускники програм Brentwood University можуть отримати роботу на ринку з будь-яким роботодавцем, який бажає їх найняти. Статистика показує, що студенти, які здобули ступінь магістра, можуть чекати значно вищих заробітків у порівнянні з тими, які мають бакалаврський або професійний рівень. Brentwood University не пропонує працевлаштування для випускників, а також не може гарантувати доходну роботу випускникам. Brentwood University може допомогти студентам у визначенні авторитетних зв'язків з працевлаштуванням (агентствами та керівниками мисливців) і може надати довідкові матеріали для допомоги студентам у підготовці своїх резюме або вдосконаленні їхніх навичок інтерв'ю

Випускна політика - програма МВА

Щоб отримати ступінь магістра ділового адміністрування, студент повинен задовольнити вимоги, пов'язані з кредитами семестру, середнім балом, програмою навчання та курсами. Консультанти з академічного прогресу (ПА) доступні для надання допомоги учням та їхнього керівництва. Студенти, які виконали всі вимоги до закінчення навчання, повинні подати заяву про закінчення навчання до головного наукового співробітника.

Щоб отримати ступінь магістра ділового адміністрування, студент повинен виконати наступне:

 • Заробити мінімум 36 семестр кредитів, взявши 6 основних курсів MBA.
 • Підтримуйте інституційний GPA 2.0 (на системі 4.0).
 • Заробити мінімальну оцінку курсу 2.0 (за системою 4.0) для кожного курсу програми.

Дата присвоєння - дата, коли ступінь студента офіційно надається. Після завершення всіх необхідних курсів, подання дипломної заявки та вирішення будь-яких невиконаних фінансових зобов'язань, студенти, які виконали всі академічні та адміністративні вимоги, отримають два офіційні розшифровки та диплом.

Вимоги до вступу - MBA

Студент повинен отримати ступінь бакалавра в установі, затвердженої Бюро або попередньо схваленою органом-попередником Бюро; або акредитовану установу в Сполучених Штатах або Канаді; або інша установа, що затверджується державою, яка документує, що установа, в якій студент здобув свій ступінь, еквівалентна установі, яка затверджена Бюро; або установа поза межами Сполучених Штатів або Канади, а також надає комплексну оцінку ступеня, яку виконує зарубіжна служба оцінювання повноважень, яка є членом Національної асоціації служб оцінки достовірності (NACES), або у випадку, якщо ступінь нагороджена Міжнародна установа, адміністрація Brentwood University може досліджувати та підтверджувати ступінь.

 • Студенти повинні бути отримали ступінь бакалавра мистецтв.
 • Студенти повинні сплатити всі відповідні збори, відповідно до поточного опублікованого графіку оплати за час підписання або укладання договору про зарахування або зробити інші прийнятні для школи умови. Не приймається можливість студентів-бенефіціарів.
 • Ця установа не присуджує кредиту для задовільного завершення CLEP або інших порівняльних досліджень. Ця установа може присудити кредит на експериментальне навчання.
 • Ця установа не уклала угоду про артикуляцію або передачу з будь-якою іншою установою.

Англійська мова

Інструкція буде надана не іншою мовою, ніж англійська. Для студентів, чиї попередні ступені не були завершені англійською мовою, нам знадобиться 500 балів на паперовому тесті TOEFL або 70 балів на тестуванні в Інтернеті.

Вимога TOEFL не поширюється на студентів, які отримали диплом про середню освіту або еквівалент у навчальному закладі, який надав інструкцію англійською мовою.

Крім того, вимога TOEFL не поширюється на студентів, які пройшли курсову роботу, англійською мовою, на рівні коледжу або які закінчили тест з англійської мови в цьому навчальному закладі.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Переглянути 1 інших курсів в Brentwood University »

Останнє оновлення Липень 16, 2019
Цей курс Онлайн
Start Date
Вер 2019
Duration
16 Місяця
Заочне навчання
Price
16,800 USD
Доступна часткова стипендія
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв

Вер 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date