Програма DBA

Загальні відомості

Опис програми

Опис програми

Програма DBA на Brentwood University - це найвищий академічний ступінь, призначений для студентів, які бажають продовжити професійну кар'єру. DBA орієнтована як на теорію, так і на прикладні дослідження і допоможе студенту набути лідерські навички як виконавчого, консультанта або підприємця. У Brentwood University ми виділяємо міжнародні знання та досвід. Програма розрахована на професіоналів з поточним місцем роботи або власником бізнесу.

Ця програма пропонується повністю онлайн.

Цілі програми

Студенти, які успішно закінчили ступінь доктора ділового адміністрування, отримають такі компетенції:

 • Проводити дослідження з метою застосування результатів до реального світу бізнесу в усіх галузях і країнах,
 • Візуальні навички та прогнозування у майбутньому в мінливому економічному та бізнес-середовищі
 • Прийняття рішень у реальному діловому світі, а точніше - у новому міжнародному глобальному діловому світі
 • Проводити маркетингові дослідження та відповідати на новий ринок у постійно мінливих умовах
 • Розвивати та підтримувати високий рівень колективної роботи та покращувати соціальні та економічні умови для людських ресурсів,

Вимоги до ступеня

Щоб отримати ступінь доктора ділового адміністрування, всі студенти повинні виконати 60 основних програм. Основна інструкція проводиться у восьми 6-ти годинних курсах, кожна з яких триває 8 тижнів. На додаток до 48 основних кредитів, студент повинен завершити Великий комплексний іспит (GCE) і подати остаточну дисертацію на 12 кредитних годин.

Доктор наук з бізнес-адміністрування

Студент зобов'язаний пройти 8 з 11 курсів для завершення програми докторантури ділового адміністрування та присвоєння ступеня DBA.

 • BU 151201 Методологія дослідження (6 кредитів)
 • BU 151202 Управлінський облік та фінансовий менеджмент (6 кредитів)
 • BU 151203 Підприємництво та лідерство (6 кредитів)
 • BU 151204 Управління людськими ресурсами (6 кредитів)
 • BU 151205 Business Intelligence (6 кредитів)
 • BU 151206 Основи управління проектами (6 кредитів)
 • BU 151207 Стратегічний маркетинг (6 кредитів)
 • BU 151208 Лідерство в міжнародній мультикультурній організації (6 кредитів)
 • BU 151101 Організація та керівництво (6 кредитів)
 • BU 151102 Інноваційне та технологічне лідерство (6 кредитів)
 • BU 151106 Бізнес-стратегія (6 кредитів)
 • Дисертація (12 кредитів)

Необхідні навчальні матеріали

Кожен курс буде мати призначений підручник, який студенти несуть відповідальність за отримання самостійно. Система управління навчанням (LMS) підтримує використання додаткових навчальних матеріалів, включаючи мультимедійні лекційні презентації, дискусійні форуми та колекцію матеріалів для читання електронних бібліотек. Навчальні матеріали на розсуд окремих викладачів, але проходять перевірку та схвалення головного академічного співробітника до того, як вони будуть використані в живому курсі.

Практичний тренінг

В даний час студенти Brentwood University не зобов'язані виконувати будь-які практичні стажування або стажування. Оскільки наш університет обслуговує більшість дорослих учнів, вони вже будуть зайняті в бізнесі або в інших галузях. Brentwood University не пропонує університетські кредити для життєвого або робочого досвіду.

Можливості для працевлаштування випускників

Випускники програм Brentwood University можуть отримати роботу на ринку у будь-якого роботодавця, який бажає їх найняти. Статистика показує, що студенти, які здобувають ступінь доктора, можуть очікувати значно більших заробітків за все життя порівняно з тими, що мають ступінь бакалавра або професіонала. Brentwood University не пропонує працевлаштування для випускників, а також не може гарантувати випускникам вигідну роботу. Brentwood University може допомогти студентам у визначенні поважних зв’язків із працевлаштуванням (агенствами та мисливцями за головою) та може надати довідкові матеріали, які допоможуть студентам підготувати їх резюме або вдосконалити навички співбесіди.

Політика випускників - програма доктора ділового адміністрування

Для отримання ступеня доктора ділового адміністрування студент повинен задовольняти вимоги, пов'язані з кредитами семестру, середнім балом, програмою навчання та курсами. Студенти, які виконали всі вимоги до закінчення навчання, повинні подати заявку на випуск до головного академічного директора.

Щоб отримати ступінь доктора ділового адміністрування, студент повинен виконати наступне:

 • Заробити мінімум 60-семестр кредитів, взявши 8 основних курсів DBA і завершити необхідні дисертації.
 • Підтримуйте інституційний GPA 2.0 (на системі 4.0).
 • Заробити мінімальну оцінку курсу 2.0 (за системою 4.0) для кожного курсу програми.

Дата вступу - дата, коли офіційно присвоюється ступінь студента. Після закінчення всіх необхідних курсів, подання абітурієнтної заяви та вирішення непогашених фінансових зобов’язань студенти, які виконали всі академічні та адміністративні вимоги, отримають дві офіційні стенограми та свій диплом.

Вимоги до вступу - DBA

Кандидати, які розглядаються для прийому на програму доктора ділового адміністрування, будуть оцінюватися на основі їх академічної кваліфікації, особистої заяви, заявки та резюме, якщо це необхідно.

Щоб бути допущеним до нашої програми «Доктор ділового адміністрування», студенти повинні надати докази, що відповідають таким критеріям:

 • Студенти повинні отримати ступінь магістра в установі, затвердженій Бюро або попередньо схваленими органом-попередником Бюро; або акредитовану установу в Сполучених Штатах або Канаді; або інша установа, що затверджується державою, яка документує, що установа, в якій студент здобув свій ступінь, еквівалентна установі, яка затверджена Бюро; або установа поза межами Сполучених Штатів або Канади, а також надає комплексну оцінку ступеня, яку виконує зарубіжна служба оцінювання повноважень, яка є членом Національної асоціації служб оцінки достовірності (NACES), або у випадку, якщо ступінь присуджується Міжнародна установа, адміністрація Brentwood University може досліджувати та підтверджувати ступінь.
 • Студенти повинні сплатити всі відповідні збори, відповідно до поточного опублікованого графіку оплати за час підписання або укладання договору про зарахування або зробити інші прийнятні для школи умови.
 • Ця установа не присуджує кредиту для задовільного завершення CLEP або інших порівняльних досліджень. Ця установа може присудити кредит на експериментальне навчання.
 • Ця установа не уклала угоду про артикуляцію або передачу з будь-якою іншою установою.
 • Повинен мати 3 роки професійного досвіду ведення бізнесу, принаймні 1 з яких були в управлінській ролі.

Англійська мова

Інструкція надаватиметься не на іншій мові, окрім англійської. Для студента, попередній ступінь якого не був закінчений англійською мовою, нам знадобиться 500 балів на тесті TOEFL на паперовій основі або 70 балів за тестом в Інтернеті.

Вимога TOEFL не поширюється на студентів, які отримали диплом про середню освіту або еквівалент у навчальному закладі, який надав інструкцію англійською мовою.

Так само вимога TOEFL не поширюється на студентів, які виконали курсову роботу англійською мовою на рівні коледжу АБО, які склали тест з англійської мови в цьому закладі.

Останнє оновлення Жов 2019

Про навчальний заклад

Brentwood University endeavors to provide current and effective graduate business education programs to qualified learners. Instruction is delivered via programs that are adaptable to student needs or ... Детальніше

Brentwood University endeavors to provide current and effective graduate business education programs to qualified learners. Instruction is delivered via programs that are adaptable to student needs or interests. Згорнути