close

Фільтри

Див. результати

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Заробіток дипломом - це чудовий спосіб розпочати курс кар'єри за вашим вибором, з багатьма програмами, що пропонуються в Інтернеті, як технічних, так і загальних курсів. Середній термін отримання диплому - один-два ро… Детальніше

Заробіток дипломом - це чудовий спосіб розпочати курс кар'єри за вашим вибором, з багатьма програмами, що пропонуються в Інтернеті, як технічних, так і загальних курсів. Середній термін отримання диплому - один-два роки.

Що таке диплом у професійному тренінгу? Програми, як правило, зосереджені на тренуванні та наставництві на різних рівнях: професійні та акредитовані, початківець через просунуті. Тренер із кар'єри - це той, хто допомагає особам, зосередивши увагу на ключових особистих аспектах та перевагах, щоб керувати ними в кар'єрі, яка їм найбільше підходить. Ці тренери, як правило, добре обізнані з поточними тенденціями та очікуваннями роботи та можуть допомогти визначити цілі кар'єри, створити плани дій та забезпечити знання, інструменти та підтримку, необхідні для реалізації плану.

Диплом у професійному тренінгу є неймовірно корисним, надаючи цінні знання, інструменти та навички. Кар'єрні тренери можуть навчитися бути орієнтованими на деталі, організованими комунікаторами та відповідальними особами. Ці навички можна застосувати до безлічі робочих місць. Це професія, яка дозволяє вам допомагати іншим, передаючи отримані знання та навички.

Вартість диплому залежить від вибраної вами школи та програми, а також вашого місця розташування. Витрати значно варіюються від програми до програми, а деякі можуть включати додаткові збори.

Самостійна зайнятість - це не єдиний праця для кар'єрного тренінгу. Кар'єрні тренери можуть працювати у вищому навчальному закладі, щоб допомогти студентам вибирати ступінь та кар'єрний шлях, який їм найбільше підходить. Урядові програми пропонують місцеві громади можливості для кар'єри. Компанії використовують кар'єрні тренери, щоб допомогти відділу збуту покращити свій відділ продажів, щоб допомогти їм досягти успіху. Органи, що надають послуги з догляду, іноді потребують когось із навичок кар'єри.

Отримання диплома в кар'єрному тренінгу може бути настільки ж швидко або довго, як вам потрібно, з гнучкістю онлайн-навчання. Вона надає велику різноманітність можливостей отримати освіту закладами у всьому світі. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
Brighton School Of Business And Management
Брайтон, Великобританія

Кваліфікація CMI Level 5 з коучингу та наставництва призначена для працюючих менеджерів середнього рівня управління та тих, хто спрямований на вищі керівні посади, які хочуть ... +

Кваліфікація CMI Level 5 з коучингу та наставництва призначена для працюючих менеджерів середнього рівня управління та тих, хто спрямований на вищі керівні посади, які хочуть розвивати свої навички коучингу та наставництва, пов’язані з їхніми управлінськими та бізнес-цілями. Ці курси орієнтовані на тренінг з управління, практики наставництва та управління дією. -
Diploma
англійська
Сер 2021
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут