Filter
Diploma
Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Дивлячись на початок нової кар'єри, дипломна програма може допомогти учням отримати навички та знання, які вони потребують. Багато з цих програм пропонують повну інструкцію в класі, а також реальний досвід. Ці програми зазвичай тривають один-два роки, пропонуючи цілеспрямований період навчання.

Людям може бути цікаво, "що таке диплом у моді?" Це програма навчання, де вчені можуть дізнатись про розробку, виготовлення та продаж одягу та аксесуарів. У цих програмах студенти можуть вивчати художню сторону галузі за такими класами, як малювання, техніка дизайну, тенденції та стиль. Учні можуть також вивчати бізнес-аспекти моди в курсах з продажу та маркетингу.

Є багато переваг для отримання диплому за модою. Ви можете поглибити свою творчість та покращити свій стиль. Ви також маєте можливість працювати у всьому світі у такій глобальній галузі.

Коли мова йде про отримання диплома за модою, важливо, щоб майбутні студенти знали, скільки це коштуватиме. Звернення безпосередньо до установи є найкращим способом визначення загальної суми комісій, оскільки це залежить від місця розташування та тривалості програми.

Отримання диплома в моді може відкрити двері для кар'єри в захоплюючій індустрії моди. Учасники програми зможуть продовжувати працювати з дизайнерами або дизайнерами. Вони можуть мати можливість приєднатися до універсального магазину у ролі, яка допомагає вирішити, який одяг продавати, наприклад, роздрібний покупець, менеджер роздрібної торгівлі або мерчандайзер. Студенти також можуть почати свій власний бізнес, який продає одяг та аксесуари, які вони роблять або працюють стилістами для приватних клієнтів.

Вибираючи програму, щоб заробити диплом у моді, студенти мають багато варіантів. Зайняті люди можуть проходити заняття неповний робочий день, і багато установ також пропонують можливості дистанційного навчання. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

2 Результати в Мода

The Design Ecademy - Online Design Courses

Акредитований курс моди Styling, якщо ви хочете кар'єру Fashion Styling в 2 роки з потенціалом для повної BA. Онлайн-курси, відсутність досвіду або кваліфікації ... [+]

Курс модного дизайну для тих, хто серйозно будує кар'єру модного стиліста

Це курс моди Styling є міжнародно визнаною нагородою, яка дасть вам навички і знання для роботи в динамічній і висококонкурентній арені комерційного Fashion Styling. Комерційна мода Styling поєднує модні ноу-хау з бізнес-розумом; це - місце, де ви (Модний Стиліст) представляєте вигляд або візуальний дисплей таким чином, щоб привернути увагу споживачів і змусити їх бажати продукту достатньо, щоб купити! Комерційний модний стиліст може займатися всім, від дизайнерських показових шоу до модних рекламних і маркетингових кампаній, і ви також можете брати участь у виробництві короткометражних фільмів для рекламних роликів, музичних відео або корпоративних тренувань. Комерційний стиль модного одягу може бути складним і складним, але всі успішні стилісти погодяться, що це цікаво, корисно і вигідно, якщо ви зробите це правильно ...... [-]

англійська
Денне навчання
Заочне навчання
36 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Toronto Film School

Диплом «Проектування для моди» спрямований на майбутнього модельєра, який прагне розвивати свої навички в модному бізнесі. Професіонали галузі навчать вас розробляти та в ... [+]

Дизайн для диплома моди

Диплом « Проектування для моди» спрямований на майбутнього модельєра, який прагне розвивати свої навички в модному бізнесі. Професіонали галузі навчать вас розробляти та виготовляти одяг для себе, друзів та споживачів. Ви будете відточувати навички, необхідні для створення власного модного бренду, будь то весільний, вечірній одяг, екологічно чистий одяг або вуличний одяг, або використовувати ці навички, щоб увійти в захоплюючий світ моди як частина дизайнерської команди. Програма перенесе вас з основ ескізів власних проектів, щоб у кінцевому рахунку створити свою власну колекцію. Ви також дізнаєтеся про внутрішню роботу індустрії моди і про те, як ефективно просувати свій бренд, збільшувати експозицію і досягати успіху в галузі.... [-]

Канада Торонто
Жовтень 2020
англійська
Заочне навчання
24 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою