$close

Фільтри

Див. результати

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Диплом є офіційним підтвердженням того, що студент закінчив поглиблений навчальний план з певної предметної області. Студенти, які проходять дипломну програму, скоріш за все, будуть зосереджені виключно на отриманні… Детальніше

Диплом є офіційним підтвердженням того, що студент закінчив поглиблений навчальний план з певної предметної області. Студенти, які проходять дипломну програму, скоріш за все, будуть зосереджені виключно на отриманні знань, пов'язаних із обраною ними сферою навчання. Багато програм вимагає виконання декількох місяців.

Що таке диплом у фітнесі? Ця область дослідження зосереджена на підтримці оптимального фізичного здоров'я. Деякі програми можуть бути розроблені спеціально для підготовки студентів, щоб стати персональними фітнес-тренерами. Студенти можуть закінчити курси з таких питань, як оцінка фітнес, здоров'я, харчування, фізичні вправи, анатомія та фізіологія. Інші курси можуть містити детальні вказівки щодо спеціальних навчальних режимів та інструкцій щодо фітнесу. Деякі курси також можуть зосередитись на протоколах безпеки, які слід застосовувати під час тренувань. Деякі програми можуть включати курси, які навчають студентів стратегіям оптимізації фітнесу протягом різних сезонів року.

Ті, хто закінчує навчання, можуть розвинути міцні навички, які нададуть переваги на все життя. Студенти можуть, наприклад, зміцнювати навички спілкування та вирішення проблем. Оскільки здійснення та підтримка часто потребують мотивації, випускники можуть також мати розширені можливості для позитивного мотивації своєї майбутньої клієнтури.

Вартість оформлення диплому за фітнесом залежить від кожного навчального закладу. Очікувані студенти повинні проконсультуватися зі своїм привізним відділенням, щоб перевірити збори та загальну вартість.

Випускники, які отримали диплом у галузі фітнесу, можуть проходити кар'єру тренером з фітнесу в тренажерних залах, клубах здоров'я, молодіжних центрах громад, старших житлових будинках або базах відпочинку. Деякі люди можуть також знайти роботу як тренери або інструктори з шкільними фізкультурними відділеннями або колегіальними спортивними програмами. Інші потенційні можливості включають в себе запуск персонального фітнес-бізнесу або створення навчально-тренувальних матеріалів, таких як відеоролики та книги.

Навчальні комплекси по всьому світу пропонують дипломні програми у фітнес-центрі, включаючи онлайн-варіанти навчання. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
  • Рекомендовано Останні назва
  • Рекомендовано
  • Останні
  • назва
Open University
Мілтон Кейнс, Великобританія

Цей диплом допоможе вам на шляху до кар’єри у сфері фітнес-тренування, спортивного тренера чи подібних ролей. Це розвине робочі та академічні навички, щоб підвищити вашу проду ... +

Цей диплом допоможе вам на шляху до кар’єри у сфері фітнес-тренування, спортивного тренера чи подібних ролей. Це розвине робочі та академічні навички, щоб підвищити вашу продуктивність; і дослідити ключові принципи спортивної науки, психології, навчання, коучингу та лідерства. Ви застосуєте отримані знання на практиці, зосереджуючись на задоволенні фізичних та психологічних потреб учасників. До кінця курсу ви станете більш ефективним, рефлексивним практиком, і ви будете на шляху до ступеня. Основні особливості курсу Пропонує гнучке навчання, яке підходить для ваших спортивних, фітнес і робочих зобов’язань Демонструє сильний прикладний фокус завдяки широкому використанню аудіовізуальних тематичних досліджень Використовує інноваційні технології, такі як доповнена реальність, щоб покращити ваше навчання Створює міцний фундамент для подальшого навчання Цей диплом про вищу освіту, визнаний на національному рівні, також еквівалентний першим двом третинам нашої бакалавра (з відзнакою) «Спорт, фітнес та коучинг» (Q76). Доступність Ми робимо всі наші кваліфікації максимально доступними і пропонуємо широкий спектр послуг для підтримки всіх наших студентів. Диплом про вищу освіту зі спорту та фітнесу використовує різноманітні навчальні матеріали та має такі елементи: навчання онлайн – деякі модулі мають суміш друкованих і онлайнових матеріалів, а інші повністю онлайн. Ресурси для навчання онлайн можуть включати веб-сайти, аудіо/відео кліпи та інтерактивні заходи, такі як онлайн-вікторини використання математичних і наукових виразів, позначень і пов'язаних з ними прийомів робота в групі з іншими учнями використання та/або створення діаграм та/або скріншотів пошук зовнішніх / сторонніх матеріалів в Інтернеті використання технологій для дослідницьких цілей, які передбачають доступ до каталогів і баз даних онлайн безперервне та кінцеве оцінювання у формі есе та запитань із короткими відповідями використання зворотного зв’язку: постійне оцінювання передбачає отримання детального відгуку про вашу роботу від вашого викладача та використання цього зворотного зв’язку для покращення вашої роботи участь у навчанні та оцінюванні за заздалегідь визначеним графіком або розкладом – під час навчання знадобиться управління часом, і університет допоможе вам розвивати ці навички протягом усього навчання. Усі кваліфікації вимагають, щоб ви завершили навчання та оцінку в межах необхідного терміну та відповідно до заздалегідь визначених термінів. Тому вам потрібно буде ефективно розпоряджатися своїм часом під час навчання, і університет допоможе вам розвинути цю навичку протягом усього навчання. Інформація щодо оцінювання буде доступна вам на початку кожного модуля. -
Diploma
Денна
заочно
2 - 4 років
англійська
Онлайн