EDGE ONLINE: Основи бізнесу

Загальні відомості

Опис програми

57578_EDGE_Img1-S.jpg

EDGE ONLINE: Основи бізнесу

Мета проста: дати чітке робоче знання про основні концепції та стратегії, які сьогодні ведуть глобальний бізнес. Що ви отримуєте:

 • Навчіться в своєму власному темпі: ви отримаєте 90 днів, щоб закінчити курс онлайн
 • Вивчіть від кращого: цей курс викладає еліта факультету світового класу UCLA Anderson
 • Поговоріть про розмову: вивчіть основний словник основних напрямків бізнесу та менеджменту
 • Прогулянка: застосуйте бізнес-концепції, щоб покращити свою кар'єру та досягти більшої організаційної цінності
 • Свідоцтво про закінчення з UCLA Anderson Executive Education

Про курс

В умовах постійно зростаючої складності сучасного світу робота є фундаментальними принципами, які становлять основи бізнесу, незалежно від вашої промисловості та де б ви не були в світі. Розуміння цих фундаментів - як вони працюють разом і як їх практично застосовувати - це необхідність для тих, хто захоплюється бізнесом, як у керівництві, так і як підприємець. Цей курс ділиться на три області, кожен з яких вводить студентів до одного або кількох ключових аспектів бізнесу:

 1. Стратегія та організації
 2. Операції та фінанси
 3. Маркетинг та управлінський лідерство

Завершуючи цей курс, студенти отримають могутній кар'єрний крок завдяки вивченню мови бізнесу та його основних драйверів, що дозволить їм створювати і отримувати більшу цінність для своїх організацій та прискорити свої кар'єрні траєкторії.

Навчальний план

Вступ до стратегії та організацій

57581_EDGE_Img2-S.jpg
Вступ до стратегії та організацій визначає етап для вивчення того, як працює бізнес. Починаючи з розуміння того, яка організація та її основні цілі, теми включають вертикальну та горизонтальну інтеграцію, диверсифікацію, управлінську роль, розробку планів стимулів, бізнес-стратегію, центральну важливість "вартості" в бізнес-контексті та концепцію галузі привабливість Після закінчення студенти зможуть:/>/>

 • Визначте прибуток компанії, використовуючи такі основні бізнес-концепції, як витрати на вхідні дані, трансформацію, загальну вартість, ціну, готовність платити та вартість.
 • Зробіть інтелектуальні рішення щодо горизонтальної та вертикальної інтеграції, що стосується вашого бізнесу.
 • Використовуйте комплексну бізнес-стратегію, щоб навмисно створювати, захоплювати та доставляти цінності для вашої компанії та ваших клієнтів.

Вступ до операцій та фінансів

57580_EDGE_Img3-S.jpg
Вступ до операцій та фінансів виявляє дві найважливіші аспекти бізнесу - процеси, які підтримують виробництво та доставку товару або послуги, а також фінансовий резонанс, необхідний для підтримки роботи. Теми включають аналіз процесу, фінансові основи та взаємодію між стандартними бізнес-звітами, такими як баланс, звіт про прибутки та збитки, а також звіт про рух грошових коштів та основні заходи, що проводяться кожним бізнесом. Після закінчення студенти зможуть:/>/>

 • Визначте потенційні вузькі місця в бізнес-процесі, щоб ви знали, які цілі для поліпшення.
 • Аналітично порівняйте різні варіанти вдосконалення процесу, щоб вибрати найкращий.
 • Контролюйте основні напрямки діяльності з фінансів, інвестицій та операцій, використовуючи стандартні бізнес-звіти, щоб контролювати ваш прогрес.

Вступ до маркетингу та управлінського лідерства

57579_EDGE_Img4-S.jpg
Вступ до маркетингу та управлінського лідерства стосується ще двох основних напрямів, якими повинен володіти кожен бізнесмен: маркетинг та керівне керівництво. Навчання починається з класичних маркетингових принципів, таких як функції / переваги, 3 Cs, сегментація та визначення цільового ринку та 4 Ps. Потім він переходить до диференціації та поваги як управлінських, так і лідерських навичок, ловлячись на кожному елементі моделі POLC [S], що відповідає управлінській перевазі, і закінчуючи важливими думками про етику менеджера. Після закінчення студенти зможуть:/>/>

 • Завершіть план маркетингу та продажів, який включає в себе стратегічний аналіз - компанію, клієнти та конкуренцію, а також тактику сегментації та орієнтації на клієнтів, ціноутворення, розміщення, позиціонування та просування вашого продукту / послуги.
 • Змішайте як стратегічне [керівництво] так і тактичні [управління] аспекти ведення вашого бізнесу.
 • Використовуйте модель POLC [S], включаючи відповідні найкращі практики, щоб структурувати свій підхід до управління бізнесом та лідерство.

Хто повинен подати заявку

Цей повністю онлайн-курс призначений для тих, хто прагне створити міцну основу в ключових концепціях бізнесу, менеджменту та керівництва.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Since 1954, UCLA Anderson Executive Education has been in the business of helping organizations and individuals work smarter. We drive new knowledge off of the white board and into the workplace where ... Детальніше

Since 1954, UCLA Anderson Executive Education has been in the business of helping organizations and individuals work smarter. We drive new knowledge off of the white board and into the workplace where it counts. We’re not just on campus. We meet today’s leaders wherever they are in the world: on the go, online and on demand. Згорнути