ONLINESTUDIES

Найкращих університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Великобританія

EMBA є ступінь аспірантури для професіоналів, які вже мають значну кількість досвіду роботи на робочому місці. Курсова робота зазвичай включає заняття з бухгалтерського обліку, маркетингу та фінансів. Багато програм також підкреслюють навички управління та лідерства.

MBA або магістра ділового адміністрування є дворічна програма ступеня. Для досягнення МВА, студенти повинні спочатку отримав ступінь бакалавра в суміжній галузі. У програмі МВА, студенти отримують пов'язані з бізнесом, курсову, що кваліфікує їх експлуатації і управління підприємств і компаній.

 

Дистанційна освіта або дистанційного навчання є способом доставки освіти і навчання, часто на індивідуальній основі, для студентів, які фізично не присутні на території кампуса.

UK, Великобританія складає більше 300 років і складається з чотирьох установчих країн: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Великобританія була центром навчання протягом останніх 1000 років, і володіє багатьма древніми і видатних університетів. Іноземні студенти складають значну частину студентів в університетах Великобританії.

Університетів і бізнес-шкіл в Великобританія. Знайти всю інформацію про високий рейтинг університетів у Великобританія тут, і зв'язатися з ними безпосередньо!

4 Результати в МВА, Великобританія, Заочне навчання Filter

Магістри ділового адміністрування (Executive) (DL)

Leeds Beckett University
Великобританія, Лідс + 1 Більше
EMBA
23 Apr 2020
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
<
3 років
англійська
Онлайн навчання

Розвивайте свій управлінський стиль і станьте стратегічним мислителем, об'єднавши сучасну теорію з практикою, готуючи вас до невизначеного економічного середовища, в якому ...

Детальніше

International Flex EMBA (i-Flex)

MIP Politecnico di Milano School of Management
Італія, Мілан + 17 Більше
EMBA
01 Nov 2019
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
<
20 місяці
англійська
Онлайн навчання

International Flex EMBA (i-Flex) - це 20-місячна програма MBA Executive, спрямована на менеджерів, які хочуть поєднати міжнародне навчання з робочими зобов'язаннями, використо ...

Детальніше

Executive MBA онлайн

Royal Business College
Сербія, Сербія Інтернет + 6 Більше
EMBA
01 Oct 2020
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
англійська
Онлайн навчання

Інтернет МВА для керівників звичайно академічно строгий програма, під час якого ви вивчіть свій предмет в глибини, досягаючи високого рівня спеціальних знань. Ви малюєте знань ...

Детальніше

Executive MBA Online

Instituto de Empresa, IE Business School - Executive Education
Іспанія , Мадрид + 4 Більше
EMBA
01 Sep 2020
<
Заочне навчання
<
10 місяці
Онлайн навчання

The Executive MBA has been designed to afford participants an efficient way of working in an environment characterised by complexity, uncertainty and continuous change.

Детальніше