ONLINESTUDIES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Ті, хто шукає, щоб відточити свої знання або будувати нові навколо напружений графік роботи може принести користь від переслідування МВА. Цей ступінь, також відомий як ступінь магістра в галузі ділового адміністрування, може допомогти студентам побудувати навички, необхідні їм успішно працювати в обраній ними галузі.

Що таке онлайн MBA в галузі міжнародного менеджменту? Це ступеня програма, яка спрямована, щоб навчити студентів більш просунуті принципи, які необхідні для сфери бізнесу. Інтернет курси можуть дати вченим зайняті роботою і сімей гнучкість, необхідну для освоєння необхідних навичок, які можуть знадобитися для отримання ступеня в питанні. Деякі з цих навичок може включати в себе розробку міжнародних маркетингових стратегій, дослідження належних матеріалів ефективним чином, управління і обліку фінансових ресурсів, управління командами, і стратегічно розвиваються операцій, щоб відповідати постійно мінливій бізнес-клімату.

Навички в галузі управління командою і фінансової експертизи може також допомогти трюки в домашніх умовах. Побудова бюджету і розуміння домашніх фінансів може бути простіше, в той час як зв'язок і вирішення конфліктів може стати більш ефективним, а також.

Грошова вартість проводить онлайн MBA в галузі міжнародного управління змінами відповідно до якого установа студент вибирає і якій країні приймає даний заклад. Таким чином, це завжди гарна ідея, щоб дізнатися про вартість навчання і програми зборів з допущенням офісів.

Коли приходить час, щоб знайти кар'єру, ті, хто вже завершив свою міжнародну програму управління може виявити, що велика кількість кар'єри відкриті для них через величезну різноманітність галузей промисловості. Це пояснюється тим, що навички, яким навчають на протязі всіх цих курсів можуть бути всі навколо цінної і затребуваною.Кілька відмінних кар'єр власників онлайн MBA в цій області могли б очікувати, щоб знайти включає міжнародний менеджер проекту, менеджер з міжнародних власності, міжнародний менеджер по персоналу, менеджер з міжнародних продажів, міжнародний менеджер з маркетингу та міжнародного екологічного менеджера.

Онлайн модулі часто ідеально підходить для зайнятих вчений шукає, щоб побудувати її або його освіту і відновити, і знайти правильний інститут простий. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

3 Результати в Міжнародний менеджмент Filter

Міжнародний виконавчий майстер ділового адміністрування (IEMBA)

Geneva Business School
EMBA
Лют 2021
<
Денна
<
18 місяці
21 Гру 2020
англійська
Онлайн

Індивідуальний MBA, який безпосередньо стосується вашої кар’єри. Навчайтеся будь-коли, в будь-якому місці, з навчальною програмою, яка вам підходить. Розширюйте свою кар’єру з ...

Детальніше

Магістр в міжнародних продажів і маркетингу

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
EMBA
<
заочно
<
12 місяці
англійська
Онлайн

Це магістр (EMBA) в міжнародних продажів і маркетингу програми досліджень ідеально підходить для студентів, які працювали безпосередньо після закінчення середньої школи протяг ...

Детальніше

Магістр міжнародного менеджменту в

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
EMBA
<
Денна
<
заочно
<
12 місяці
англійська
Онлайн

Це магістр (EMBA) у Міжнародній програмі Study керування ідеально підходить для студентів, які працювали безпосередньо після закінчення середньої школи, принаймні 5 років на к ...

Детальніше