Executive MBA | Фінансовий менеджмент ─ Інтернет, змішаний або повний робочий день

Загальні відомості

Доступних місць: 6

Опис програми

Це просунута премійна консалтингова та освітня програма для тих, кому потрібно отримати сучасні навички управління. Він спрямований на людей, які працюють на керівних посадах, і на людей, які не задоволені базовими знаннями, які дає більшість академічних бізнес-шкіл. Через спеціалізацію стратегічного менеджменту студенти отримують курси підвищення кваліфікації з бізнес-стратегії та корпоративного управління . Окрім нього, EMAS пропонує також спеціалізацію з фінансового менеджменту . 140 ECTS.

Винятковий досвід EMAS в галузі ділової стратегії та стратегічного управління гарантує максимум випускників EMAS та їх професійну перевагу над випускниками шкіл без достатніх знань у цих обов'язкових сферах сучасного бізнесу.

Поглиблені знання та престижна ступінь Executive MBA, присвоєна EMAS Business School, гарантують Вашій компанії, кар’єрі та зростанню доходів. Це найкращий вибір для топ-менеджерів та власників бізнесу.

Дізнайтеся більше та подайте заявку на цю програму.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Eurasian Management and Administration School (EMAS Business School) is one of the leading business schools, the expert in strategic management and MBA programs in Europe, Russia and CIS countries.

Eurasian Management and Administration School (EMAS Business School) is one of the leading business schools, the expert in strategic management and MBA programs in Europe, Russia and CIS countries. Згорнути
Москва , Нижній Новгород , Росія Інтернет , Київ , Мінськ , Алмати + 5 Більше Менше