Executive MBA в загальному управлінні

Складність бізнес-завдань у сьогоднішньому гіперпов'язаному світі вимагає від організацій звертатися до виняткових менеджерів, які можуть взяти на себе більшу міжфункціональну відповідальність і сприяти корпоративному зростанню на стратегічному, тактичному та оперативному рівнях. Так само важко вийти зі своєї комфортної зони / досвіду.

Це Executive MBA програма призначена, щоб допомогти вам прискорити в ролі трансформації керівництва і допомогти вам зіграти більшу роль у успіху вашої компанії. Наша підтримка Навчання класу на місці, а також сучасні онлайн-інтерактивні класи ідеально підходять для керівних працівників, які зайняті робочими професіоналами з викликами часу. Модульна схема доставки та записані параметри цих модулів допомагають учневі зосередитися на одній темі одночасно, і в той же час надають їм гнучкість для засвоєння ключових бізнес-концепцій, з найменшим часом простою від особистого та професійного життя. Навчання з факультетами EBS - це довгострокове інвестування, а взаємодія з різноманітною групою однолітків розширює ваші соціальні, мислення та навички мережі. EBS обіцяє допомогти вам стати прагматичним менеджером і лідером, з професійним і особистим планом розвитку, щоб перенести вашу кар'єру і вашу компанію на наступний етап продуктивності та зростання.

Executive MBA в управлінні охороною здоров'я

Промисловість охорони здоров'я зростає не по днях, а разом зі швидким розширенням приходить ряд складних завдань, які необхідно подолати за допомогою надійної практики управління охороною здоров'я. Основні компетенції та найкращі практики в галузі охорони здоров'я повинні бути поєднані вправно разом з медичними операціями. Розуміння правових та нормативних регуляторних питань, що впливають на організації управління охороною здоров'я, є надзвичайно важливим для плавного та раціонального функціонування організації управління охороною здоров'я.

Адміністрація охорони здоров'я настільки ж важлива, як і операції з охороною здоров'я, а отже, хороше керівництво, нагляд і контроль у системах охорони здоров'я додають, як примножувач сили, ефективного управління всіма медичними послугами. Завдання адміністратора лікарні полягає в тому, щоб завжди створювати сприятливе робоче середовище, яке лікує хворих чуйно і забезпечувати найкраще лікування та засоби. Однією з найважливіших викликів для будь-якої організації охорони здоров'я є надання якісної медичної допомоги найбільш ефективним і економічно ефективним способом.

Ця спеціалізація Executive MBA (EMBA) педагогіки в управлінні охороною здоров'я була створена і призначена для роботи фахівців в галузі охорони здоров'я для управління цим складним змінам компетентно, і допомогти своїм командам вести операції охорони здоров'я зі спритністю і апломбом.

Executive MBA в ланцюжку поставок

З розвиваються складності в управлінні підприємствами по всьому світу в області постачання та управління логістикою, попит на талановитих і знаючих професіоналів у цій галузі постійно зростає.

Це просто не тільки розуміння та функціонування бізнес-підрозділів Supply Chain та Logistics Management, але й розробка, управління та ведення життєво важливих бізнес-систем, процесів до прибутковості та зростання. Успішні менеджери - це ті, хто використовує універсальний підхід до побудови надійної архітектури ланцюга постачання для всесвітніх мереж. З цією метою, педагогіка була розроблена для працюючих фахівців, щоб отримати репутацію Executive MBA (EMBA) в цьому дуже важливому і постійно зростаючому бізнесі в галузі ланцюгів постачання та управління логістикою, з основною метою надання міжнародної перспективи змішаної з місцевим світоглядом в цьому панування. Ми прагнемо забезпечити лідерів світового класу, які можуть успішно керувати своїми бізнес-командами ефективно і якісно в ланцюжку постачання та управління логістикою.

Executive MBA в управлінні проектами

Управління проектами - це мистецтво управління всіма аспектами проекту від початку до закриття з використанням наукової та структурованої методології. Роль менеджера проекту схожа на роль диригента в симфонії. Індивідуально кожен художник знає, що треба робити для своєї ролі, але саме керівник проекту, через його / її бачення, керує командою до кінцевої мети своєчасного надання / виконання проекту. Він / вона повинні розвивати навички, щоб збалансувати конкуруючі вимоги та визначити відповідні заходи. Успішний менеджер проекту повинен об'єднати науку управління проектами з мистецтвом управління людьми та процесами, щоб досягти бажаних оптимальних результатів.

Ця спеціалізація підходить для тих осіб, які бажають розвиватися професійно, підвищувати свої навички управління проектами, застосовувати структурований підхід до управління проектами та прагнути до кар'єрного зростання шляхом переходу до формальної ролі менеджера проекту. Цей модуль у програмі Executive MBA (EMBA) був ідеально розроблений для керівників, щоб підвищити свої компетенції та навички успішно керувати всіма проектами, що є складним завданням само по собі.

Executive MBA в галузі бізнес-аналітики

Критичний огляд глобальних організацій, які досягли успіху у своїх конкурентах, має багато спільного з тим, що вони робили зі своїми клієнтськими та організаційними даними. З появою великих даних, підприємствам потрібні менеджери, які швидкими темпами можуть швидко аналізувати наявні дані.

Програма МВА зі спеціалізацією в галузі бізнес-аналітики пройде великий шлях у забезпеченні успішного просування по службі для учнів, оскільки з приходом штучного інтелекту та великих даних наступне десятиліття і після неї буде спостерігатися зростання попиту на бізнес. Аналітики даних, причому низка звичайних сучасних робочих місць у найближчому майбутньому стає надлишковою. Однією з можливостей організацій є їхня здатність мати системи для захоплення всіх важливих для бізнесу даних, і в той же час мати осіб, які можуть перетворити дані на інформацію / знання, які бізнес-функції можуть використовувати для швидшого прийняття рішень.

Здатність перевершуватись даними - це не ракетна наука, а об'єднання своєї здатності до розбиття чисел, з функціональними знаннями в одній / всіх областях бізнесу, знання деяких основних інструментів і статистичних концепцій, які дозволяють швидше обробляти дані. бути запорукою успіху бізнесу. Дізнайтеся більше про захоплюючу кар'єру, використовуючи притаманні вам навички для того, щоб бути конкурентоспроможними в новомодному світі прийняття рішень з аналітики.

Наш курс Executive MBA (EMBA) з бізнес-аналітики покаже вам найкращий шлях до кар'єрного росту. Для цього сучасного курсу доступні онлайн, неповний робочий день та методи дослідження на місці.

Executive MBA в управлінні людськими ресурсами

Ефективне стратегічне управління ресурсами є життєво важливою вимогою успішної бізнес-одиниці. Найбільш енергійним ресурсом у будь-якій бізнес-організації є людський ресурс (HR). Кожна організація намагається отримати найкращу віддачу від своїх інвестицій (ROI), щоб отримати прибуток і зробити синій океан у висококонкурентному глобальному світі сьогодні. Компанії, які інвестують у свій людський ресурс для досягнення оптимальної продуктивності від своїх людей, завжди отримують більш високий прибуток від своїх активів.

Компетентне управління групами та вилучення кращих з них призводить до мотивованої команди, яка в кінцевому підсумку призводить до зростання та прибутковості організації. Успішне управління та хороше керівництво сприяють розвитку співробітників та залученню співробітників. Менеджери та робочі фахівці потребують спеціальних знань, щоб вміло керувати людськими ресурсами, щоб сприяти досягненню цілей та завдань організації.

Спеціалізація управління персоналом у програмі Executive MBA (EMBA) була ідеально розроблена для керівників, щоб підвищити свої компетенції та навички в адекватному управлінні найбільш цінним організаційним активом, людським ресурсом.

Оцінка Європейської системи переказу та накопичення кредитів (ECTS)

Оцінювання використовуватиметься професійно відповідними методами, які вимагають від студентів реалістичної ролі роботи і створення роботи у форматах, які очікуються в бізнесі. Тематичні дослідження, проблеми та приклади, що використовуються в оцінках, повинні бути актуальними та мати необхідний спектр питань, які студенти повинні розглянути на цьому рівні дослідження. Студенти зможуть застосувати своє розуміння теорії до своїх досліджень і до запропонованих ними рішень проблем.

Критерії прийнятності

Заявники для зазначеного курсу повинні відповідати наступним критеріям

1. Ступінь бакалавра з визнаного університету

2. Володіння англійською мовою, еквівалентне IELTS 6.0 і вище.

3. Вік 20 років і вище

4. Кандидати, які мають досвід роботи не менше 2 років

Доставка курсів і тривалість

Педагогіка була ретельно розроблена з урахуванням напруженого графіку роботи професіоналів і вимагає мінімального відсторонення від їхнього соціального та професійного життя.

Всі факультети, які проводять заняття, мають відповідний практичний досвід у галузі, разом з академічним досвідом. Це призводить до цілісного розуміння практичного навчання, яке має відношення до поточної динамічної бізнес-середовища.

EBS надає курс за допомогою звичайних кабінетів на місці, сучасних онлайн-інтерактивних класів, змішаних навчальних сесій і навіть моделей самостійного навчання. Наша електронна бібліотека надає учням доступ до безлічі книг, журналів, білих документів, статей та презентацій, щоб підвищити загальний рівень знань та покращити їхню компетенцію.

Курс складається з 12 місяців і не повинен перевищувати максимальну тривалість 24 місяці. Після успішного завершення, студент зможе взяти участь у церемонії скликання в університетському містечку Гуглієммо Марконі в Римі, Італія.

Глобальний клас.

Учні з більш ніж 40 країн, з різних часових поясів, культур та фонів зібралися на наших онлайн-інтерактивних класах для співпраці, залучення, ідеї, натхнення та обміну досвідом. Вони будують мережі і створюють дружбу на все життя.

Доступні навчальні програми:
англійська
Eaton Business School

Переглянути 1 інших курсів в Eaton Business School »

Останнє оновлення March 24, 2019
Цей курс Онлайн, Кампус засновані
Start Date
Відкритий конкурс
Duration
12 - 24 Місяця
Заочне навчання
Денне навчання
Price
9,000 USD
За розташуванням
За датою
Start Date
Відкритий конкурс
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Відкритий конкурс
Кінець терміну надання заяв

Відкритий конкурс

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date