Елітний онлайн EMBA? Так.

Executive MBA поєднує в собі наші удостоєні нагороди MBA програми з доданими курсами, призначеними для професіоналів середньої кар'єри та підприємців. Маючи більше групових проектів і ексклюзивний доступ до глобальних мережевих заходів, EMBA пов'язує навчання з випускниками та кар'єрними можливостями.

Smartly студенти

111669_SmartlyEMBA.jpg

Ми оцінюємо кандидатів на освіту, досвід роботи та атрибути лідерства. Наші глобальні кандидати EMBA володіють високими академічними повноваженнями та продемонстрували успіх промисловості, менеджменту та підприємництва.

Навчальний план

Максимізуйте свій вплив

Візьміть свої лідерські навички на наступний рівень, будуючи зв'язки в глобальному співтоваристві з високими досягненнями однокласників і випускників. Наша прем'єр-міністр 12-місячна програма призначена для середньої професійної кар'єри, інтеграції спільних групових проектів з нашими строгими навчальними програмами MBA, розширені зі спеціалізаціями в галузі управління, лідерства, підприємництва та передової стратегії.

Наш метод

Smartly є піонером у технології керованого навчального дизайну. Наші удостоєні нагород інтерактивні програми є основою програми Executive MBA. Наша команда письменників, редакторів та розробників співпрацює з провідними професорами з провідних бізнес-шкіл, щоб забезпечити життя традиційним МВА, з уроками розміру укусу та індивідуальними відгуками кожні 8 секунд.

Когорти слідують керованій послідовності через навчальну програму, працюючи разом над тематичними дослідженнями та груповими проектами в нашій супровідної платформі соціального навчання.

Навчальний план

Навчальний план складається з 8 необхідних концентрацій плюс мінімум 3 спеціалізації під час навчання.

Основний навчальний план

 • Бухгалтерський облік (6 курсів)
 • Ринки та економіка (6 курсів)
 • Дані та рішення (8 курсів)
 • Провідні організації (7 курсів)
 • Маркетинг і ціноутворення (7 курсів)
 • Стратегія та інновації (4 курси)
 • Фінанси (5 курсів)
 • Управління операціями (5 курсів)

Спеціалізації

 • Спеціалізація аналізу даних (4 курси)
 • Спеціалізація у сфері ділового права США (3 курси)
 • Спеціалізація стратегічного мислення (3 курси)
 • Спеціалізація з постачання та операцій (3 курси)
 • Спеціалізація в галузі фінансів (3 курси)
 • Спеціалізація стратегії корпоративного рівня (4 курси)
 • Спеціалізація Startup Entrepreneurship (4 курси)

Соціальне навчання

Як супутник нашої інтерактивної онлайн-програми, студенти, що навчаються, спілкуються зі своїми однокласниками по всьому світу в нашій соціальній платформі навчання. Студенти спільно працюють над тематичними дослідженнями та спільними групами, завершуючи остаточним проектом Capstone.

Події

Окрім частих зустрічей, ми організуємо три розширені заходи у вихідні дні у вибраних містах світу. Ці додаткові події включають відвідування корпоративного сайту, групові тематичні дослідження та можливості для роботи в мережі. Студенти отримують користь від навчання та зв'язків зі своїми винятковими однокласниками та персоналом Smartly .

Ступінь

Executive MBA присуджується Інститутом Smartly , інститутом вищої освіти, який отримав ліцензію Управління державного управління освіти Вашингтона, округ Колумбія. Інститут Smartly знаходиться в багаторічному процесі проведення формальної акредитації.

Хто входить?

Виборчий в прийомах, ми вітаємо різноманітну міжнародну групу з близько 100 високих досягнення середньої професії професіоналів в кожному класі. Ми цінуємо, але не беремо на себе великого управлінського досвіду; насправді, ми вітаємо досвідчених професіоналів та підприємців з різноманітних галузей промисловості.

Мережа

Smartly мережа

Крім нагородженої освітою, наша мережа виняткових випускників та корпоративних партнерів розширить ваші варіанти кар'єри. Ми обираємо як в прийомах, так і в нашій кар'єрі, пропонуючи нашим студентам найкращі особисті зв'язки та професійні можливості.

Студенти

Будучи студентом, ви з'єднаєтеся практично на групових проектах і тематичних дослідженнях, з можливістю зустрітися на наших 3 ексклюзивних розширених вихідних вихідних днях у Вашингтоні, Дубліні та Сінгапурі. Ще до закінчення навчання ви отримаєте повну силу мережі наших випускників, з'єднавшись з тисячами найяскравіших умів у всьому світі.

111671_talent.png

Smartly талант

Наша мережа кар'єри перевертає модель традиційної освіти. Замість високої плати за навчання студентів, ми стягуємо з компаній, коли вони набирають і наймають наших виняткових студентів і випускників. Ласкаво просимо до бізнес-школи майбутнього.

Прийом

Рішення про прийом

Ми оцінюємо кандидатів за їх академічним досвідом, кар'єрними досягненнями і вдумливістю та відвертості в їх застосуванні. Зрештою, ми шукаємо професіоналів середньої кар'єри та підприємців, які мають досвід роботи в галузі, управлінні або керівництві.

Критерії вступу

Програма призначена для спеціалістів середньої кар'єри з різноманітних галузевих фонів і є вибірковою. Він цінує, але не приймає попереднього управлінського та виконавчого досвіду, і має такі мінімальні вимоги:

Бакалавр / ступінь бакалавра *

* з винятковими кар'єрними досягненнями, ця вимога може бути скасована. Оцінки GRE та GMAT приймаються, але не обов'язкові

Інтерв'ю

Ви можете бути обрані для короткого інтерв'ю з нашою командою. Це гарна новина! Це можливість для нас дізнатися більше про вас і встановити вашу придатність до програми. Це необов'язкові інтерв'ю, але настійно рекомендується.

Відстрочки

Якщо буде прийнято, ви можете звернутися до майбутнього класу. Просто зареєструйтеся для поточного класу і повідомте нам про це до початку занять. Якщо ви не зареєструєтесь або не відкладете, ваша пропозиція про прийняття закінчиться. Не існує гарантії майбутнього прийому, а також перерахування будь-якої стипендії, якщо це можливо.

Вартість навчання

З перевернутою модель навчання, яка звинувачує компанії набирати наших випускників, навчання невелика частка традиційних програм. Загальна сума навчання становить лише $ 9600 USD за поточний цикл, за винятком стипендій, отриманих під час подачі заявки. Ми пропонуємо одноразові та місячні варіанти оплати за 12-місячну програму.

Фінансова допомога

Ми прагнемо демократизувати освіту, забезпечуючи доступність і доступність елітної бізнес-освіти. Скорочення навчання можливе за рахунок стипендій, заснованих на достоїнствах та потребах, що присуджуються на час прийняття рішень.

Терміни подання заявки

Когорти проводять кожні 7 тижнів, і кожна група має два раунди застосування. Останній термін подачі заявок:

- Крок 2 раунду | 28 березня

- Термін 1 раунду | 18 квітня

Доступні навчальні програми:
 • англійська
Smartly
Останнє оновлення Березень 16, 2019
Цей курс Онлайн
Start Date
Відкритий конкурс
Duration
12 Місяця
Заочне навчання
Price
9,600 USD
не включаючи додаткові мережеві події.
За розташуванням
За датою
Start Date
Відкритий конкурс
Кінець терміну надання заяв

Відкритий конкурс

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date