Filter
Graduate Certificate
Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Для студентів, які хочуть додаткової освіти у своїй професії, але не хочуть робити магістра, сертифікат випускника може бути гарним вибором. Сертифікат випускника зазвичай займає від декількох місяців до року, щоб завершити і забезпечити спеціалізоване навчання на рівні університету. Курси пропонуються з широкого спектру предметів та дисциплін.

Що таке випускний сертифікат у викладанні? Ця програма призначена для того, щоб допомогти вчителям отримати додаткові навички в конкретних сферах діяльності, таких як навчання в ранньому віці, навчання середніх класів, розробка онлайнових курсів та освітнє керівництво. Студенти можуть приймати заняття з грамотності, навчальні середовища, психологію розвитку та оцінку. Деякі школи пропонують індивідуальні композиції, з яких можуть вибирати студенти, тоді як інші школи надають широкий огляд.

Студенти можуть набувати навичок викладання різним навчальним стилям, коли вони навчаються в аспірантурі в галузі освіти. Вони також можуть набувати навички, корисні для будь-якої професії, такі як ефективне управління часом, ефективне спілкування та слухняність. Кожна з них може сприяти успішному життю.

Існує безліч факторів, які впливають на вартість зарахування на випускний сертифікат у навчанні. Розташування школи, навчання та збори, які стягує установи, і тривалість курсу, відіграють певну роль. Студенти повинні ретельно порівнювати кожну програму, щоб вибрати для них найкраще.

Студенти, які отримують випускний сертифікат у галузі освіти, зазвичай стають вчителями. Вони можуть отримати сертифікати, які дозволяють їм спеціалізуватися як вчителі спеціальної освіти, вчителі раннього дитинства, так і вчителі дорослих або постійних освітян. Студенти можуть стати адміністраторами освіти, включаючи директорів, заступників директора, спеціалістів навчальних програм та районних наглядачів.

Прекрасні установи як вдома, так і за кордоном пропонують сертифікат випускника в навчанні. Для студентів, які живуть у віддалених районах, онлайн-курси можуть бути варіантом. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

1 Результати в Викладання

UMaineOnline (University of Maine)

Maine встановив нову вимогу, що вчителі, які працюють в державних шкільних Дошкільнята класах повинні мати, або працювати в напрямку, схвалень 081: Раннє дитинство Вчител ... [+]

Загальний огляд дітей молодшого віку Сертифікат Викладач

Maine встановив нову вимогу, що вчителі, які працюють в державних шкільних Дошкільнята класах повинні мати, або працювати в напрямку, схвалень 081: Раннє дитинство Вчителі. K-8 сертифікованих вчителів можуть застосовувати чотири обов'язкових курсів в даному сертифікаті в частковому виконанні вимог держави по 081 схвалення.

Навчальні цілі:... [-]

США Orono
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Онлайн
Детальніше англійською мовою