Onlineosvita.com

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Програма сертифіката є серією курсового, спрямована на розвиток навичок і знань в конкретну тему або концепції індивідуума. Сертифікат програма, як правило, коротше, ніж аналогічні програми ступеня і іноді використовується в якості навчальних посібників роботодавців.

Що таке онлайн сертифікат випускника в галузі освіти? Ці програми надають студентам інструменти, щоб розвивати свої власні педагогічні основи. Вони, як правило, використовуються професійними педагогами для зміцнення їх конкурентоспроможності в закладах вищої освіти або отримати знання в тій чи іншій дисципліні. Області спеціалізацій розглядаються в програмі сертифікації може включати в себе дошкільна освіта, освітні технології, навчання англійської мови та спеціальну освіту. Багато програм мають курсову, що після його завершення, дозволяє фахівцям право на отримання певних ліцензій промисловості.

Одним з численних переваг поступово в сертифікат програми в галузі освіти є можливість налаштувати досвід навчання шляхом вибору курсів в конкретних галузях, що становлять інтерес. Студенти можуть поліпшити своє спілкування, планування та організаційні навички, щоб зміцнити свої педагогічні здібності. Завершення програми може також підвищити конкурентоспроможність зайнятості.

Тип і розташування установи можуть вплинути на вартість програми. Оскільки існує так багато факторів, які визначають вартість завершення програми сертифікату, майбутні студенти повинні звернутися в відділі приймальної комісії інституту, що вони зацікавлені в участі.

Випускники онлайн сертифікат програми в галузі освіти, можуть виявитися кваліфіковані, щоб займати багато різних позицій в різних типах організацій. У школах, випускники можуть знайти позиції в якості викладачів, асистентів і директорів програм.Студенти можуть бути кваліфіковані, щоб заповнити позиції, як розробники навчальних програм і спеціальних тематичних дослідників. Деякі програми підготовки студентів до промисловості іспитів, які часто потрібні для сертифікації.

Ви завжди повинні приймати свої освітні та кар'єрні цілі до уваги при виборі програми сертифіката випускника. Для того, щоб знайти правильний для вас, пошук нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

7 Результати в Педагогіка Filter

Освітній спеціаліст (ред.) Ступеня в засобах масової інформації бібліотек (онлайн)

Alabama State University The Harold Lloyd Murphy Graduate School
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 1 рік інформація США Montgomery + 1 більше

Кандидати на рівень АА, редакції бібліотечних видавництв, надходять із різних закладів шкільної бібліотеки - сільських, міських та приміських. Кандидати в АА представляють різні етнічні та культурні передумови. Вони привносять курс на вивчення їхнього досвіду у сферах збору колективу, підтримки навчальних програм, інтеграції технологій, співпраці між колегами, управлінням засобами масової інформації та юридичними питаннями. Під час професійної підготовки кандидати беруть участь у курсах, які збагачують свої навички досліджень, допомагають у вдосконаленні зв'язків навчальних програм між медіацентром та аудиторією, дозволяють їм зосередити увагу на юридичних питаннях, пов'язаних із шкільними медіа програмами, та сприяти зростанню змісту Райони Необхідні курси LEM залучають кандидатів до рефлексивного мислення, коли обговорюють теми, беруть участь у дослідженнях та розробляють матеріали, які демонструють, що вони приймають рішення.

позитивне втручання поведінку і підтримка: RTI для поведінки

UMaineOnline (University of Maine)
Онлайн Денне навчання Заочне навчання інформація США Orono

Ця програма сертифікат забезпечить послідовність курсових робіт, заснований на сервісній моделі надання трирівневої відповідно до вимог федерального законодавства і законодавства штату. Студенти матимуть знання і навички для надання підтримки студентам з інтенсивної поведінкової потреби, забезпечити керівництво в свої школи, виступають в ролі «тренерів» на підтримку діяльності по здійсненню школи в своїх школах.

раннього дитинства вчителя

UMaineOnline (University of Maine)
Онлайн Денне навчання Заочне навчання Вересень 2019 США Orono

Maine встановив нову вимогу, що вчителі, які працюють в державних шкільних Дошкільнята класах повинні мати, або працювати в напрямку, схвалень 081: Раннє дитинство Вчителі. K-8 сертифікованих вчителів можуть застосовувати чотири обов'язкових курсів в даному сертифікаті в частковому виконанні вимог держави по 081 схвалення.

Технологія класі інтеграціоністская

UMaineOnline (University of Maine)
Онлайн Денне навчання Заочне навчання Вересень 2019 США Orono

Цей сертифікат призначений для забезпечення шкільних вчителів зі знаннями і навичками, щоб інтегрувати технології в даний час в своїх школах і районах.

Сертифікат випускника з освітніх технологій

Kansas State University Global Campus
Денне навчання Заочне навчання Відкритий конкурс США USA Online

Сертифікат випускника освітньої технології надає студентам необхідні знання та вміння для створення, використання та управління відповідними технологічними процесами та ресурсами. Курси зосереджені на вивченні та етичній практиці сприяння навчанню та вдосконаленню ефективності.

Випускник сертифікат у вищій освіті керівництва

Lewis University Online
Онлайн Денне навчання 12 місяці Вересень 2019 США Romeoville

Через 12 місяців виграйте сертифікат вищої освіти, який ви можете отримати в університеті Льюїса. Програма заглиблюється у навички, необхідні для ефективного управління студентськими послугами, консультування та надання допомоги студентським потребам через курси, які викладають теоретичні та академічні знання, щоб керувати в цій галузі.

Випускник сертифікату в навчальному проекті та навчання Analytics

American University Online
Онлайн Заочне навчання 9 - 15 місяці Вересень 2019 США Washington

Інтернет-сертифікат випускника Американського університету в галузі проектування та навчання в галузі навчання розробляє основні навички, необхідні для управління цими програмами, шляхом застосування та адаптації перевірених аналітичних методологій для покращення навчання.