IELTS Підготовка до іспитів

Загальні відомості

Опис програми

Екзамен IELTS - це виклик

IELTS (Міжнародна система тестування з англійської мови) - це найпопулярніший іспит для оцінки рівня англійської мови заявника для вступу до університетського курсу англійською мовою, міграції та візових додатків.

В даний час тест IELTS доступний у більш ніж 130 країнах і може бути прийнятий до 48 разів на рік. Отже, де б ви не знаходились, ви отримуєте доступ до курсу IELTS Exam Preparation Online.

Це важливо для:

 • Вступ до університетів Великобританії, Австралії, Канади, Нової Зеландії та США
 • Заявки на міграцію до Австралії, Канади та Нової Зеландії
 • Залежна від заявника на постійне проживання візи до Великобританії

Люди, які хочуть досягти будь-якого з перерахованих вище, потребують допомоги, щоб отримати основний рахунок за допомогою онлайнового курсу, який є економічно ефективним та має додаткову цінність. Коледж управління контрактами пропонує курс підготовки до іспиту IELTS, щоб допомогти вам отримати найкращу оцінку в атестатних або загальних іспитах IELTS.

У курсах Ви дізнаєтеся про найлегші способи складання іспитів, який екзаменер буде шукати у своїх тестах на написання та розмову, чому ви не виконали тести ", де у вас є загальні помилки і потрібно покращуватись, і ви підготуєтеся до іспиту Виконуючи багато вправ із використанням типів питань, які ви побачите в іспиті.

Ми запевняємо вас, що ви зможете успішно виконувати іспит після того, як ви виконали наш курс.

Чому ви повинні вчитися з нами?

 • Ви можете досягти оцінці вашої найвищої можливості в тесті;
 • Курс призначений для оцінки знань англійської мови в реальних життєвих ситуаціях;
 • Поліпшення комунікації;
 • Курс - це міжнародний підхід до іспиту;
 • Ми допомагаємо вам розвивати навички, щоб впоратись із кількістю читання, розвивати словник та колакації;
 • Курс покращить ваші вміння слухати та розмовляти;
 • Ми надаємо вам вправи для поліпшення вашого письма, які необхідні у вашому повсякденному житті;

структури курсу

Є 2 версії іспиту IELTS, що є академічним чи загальним.

 • Академічний IELTS - для вступу або працевлаштування університету
 • Загальні IELTS - для подання міграції чи візи

Іспит IELTS перевіряє всі чотири мовні навички;

 • кажучи
 • Прослуховування
 • Читання
 • Написання

Система оцінювання IELTS іспиту називається "Band Scores". Діапазон діапазонів діапазонів - від 0 до 9. Найвища оцінка - 9,0. Ви можете перевірити з вашого університету чи імміграційного сайту мінімальні вимоги до цієї оцінки.

Курс призначений для надання онлайн-лекцій, практичних уроків в Інтернеті, вправ для домашнього завдання, обговорення відгуків, корекції та порад щодо того, як можна покращитись.

У цьому курсі включені іспити з моделлю IELTS та приватні заняття.
Ми можемо допомогти вам розробити більш широке володіння англійською мовою у вашій кар'єрі та житті. Ми акредитовані англійськими курсами лідерів у розробці інноваційних, високоякісних методів навчання та навчальних матеріалів.

Період навчання та лекції

Наші всі викладачі добре досвідчені Викладачі англійської мови з Великобританії. Вони мають багаторічний досвід викладання IELTS для іноземних студентів. Курс складається з двох різних типів програм відповідно до ваших потреб на іспиті.

Інтенсивна програма

 • Він забезпечує 36 годин лекцій та 96 годин домашньої роботи. Крім того, існує приблизно 144 години незалежного дослідження.

Ніжна програма

 • Це забезпечує 72 години лекцій та 192 години домашньої роботи. Крім того, існує близько 360 годин незалежного дослідження.

Плата

Інтенсивна програма

Загальна плата за навчання складає 145 фунтів стерлінгів

Ніжна програма

Загальна плата курсу становить 290 фунтів стерлінгів

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

College of Contract Management in the United Kingdom is a leading online attendance college for Engineering, Construction, Management, English, and Training and CPD courses. As a global organisation, ... Детальніше

College of Contract Management in the United Kingdom is a leading online attendance college for Engineering, Construction, Management, English, and Training and CPD courses. As a global organisation, it provides Online Attendance (Live Online) courses to students all over the world. It offers advanced diploma level courses, professional practice courses, CPD and Training Courses to the Construction Industry to the professionals of the future who will go on to achieve bright careers and may become energetic global leaders of the construction industry. In addition, it offers an effective English language programme called NESOL that delivers Native English for Speakers of Other Languages. Згорнути