International Flex EMBA (i-Flex)

Загальні відомості

Доступних місць: 12
Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

119685_button.png

Ключові деталі

  • Дата початку: листопад 2019 року
  • Формат: дистанційне навчання
  • Тривалість: 20 місяців
  • Вартість курсу: € 32.000
  • Мова викладання: англійська
  • Місцезнаходження: Digital Learning 2 Міжнародні тижні віч-на-віч (серед яких Кремнієва долина, Китай, Мексика або Bootcamp Management на MIP ).
  • Необхідна кваліфікація: як мінімум 3 роки досвід роботи в міжнародних умовах.


International Flex EMBA (i-Flex) - це 20-місячна програма MBA Executive, спрямована на менеджерів, які хочуть поєднати міжнародне навчання з робочими зобов'язаннями, використовуючи одну з найсучасніших цифрових навчальних платформ у світі, розроблену за технологією Microsoft. Програма займає 7 місце у світі та входить у топ-4 найкращих в Європі за рейтингами QS Distance / Online MBA 2019 .

Кандидати можуть вибрати, коли, де і як відвідувати уроки, використовуючи цифрову платформу серед найбільш інноваційних у світі. Студенти мають повну свободу у виборі того, хто матиме доступ до матеріалу, і зможе поєднувати навчання з сім'єю та роботою.

Учасники отримують ті ж знання та навички, які відкриті для них у традиційному Executive MBA, і вони отримають той самий диплом, отримавши безпосередньо від однієї з провідних бізнес-шкіл Європи. Вони також матимуть змогу вступити в ексклюзивну спільноту випускників для високорівневих мереж.

Орієнтований на теми штучного інтелекту та цифрової трансформації, i-Flex навчає студентів як на жорстких, так і на м'яких компетенціях, щоб підготувати всебічного менеджера, готового керувати змінами та складністю.


Програми тепер відкриті. Для детальної інформації зверніться до www.som.polimi.it/iflex .
Для отримання додаткової інформації та допомоги у програмі, будь ласка, напишіть на imbapt @ MIP .polimi.it

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Founded in 1979 as a Consortium between the Politecnico di Milano and many Italian institutions and several leading public and private industrial groups, today MIP is a non-for-profit consortium limit ... Детальніше

Founded in 1979 as a Consortium between the Politecnico di Milano and many Italian institutions and several leading public and private industrial groups, today MIP is a non-for-profit consortium limited company. Згорнути
Мілан , Нант , Реймс , Едінбург , Мадрид , Гуанчжоу , Барселона , Брюссель , Глазго , Пекін , Мюнхен , Тулуза-ле-Шато + 11 Більше Менше