Про Wiki

Основна довідка з інформаційних матеріалів для будівництва базується на області провідних інструментів BIM на ринку управління інформацією та документації протягом всього життєвого циклу проекту. Крім того, набуваються навички моделювання, координації, взаємодії, впровадження та управління методологією BIM у великих, середніх та малих будівельних проектах.

Безпека, швидкість, критерії та прибутковість проектів.

Спеціалізація в BIM здійснюється онлайн і орієнтована на португальських мовців, розташованих у всіх частинах світу, забезпечуючи таким чином обмін досвідом і налагодження контактів між викладачами та професіоналами на національному та міжнародному рівнях. Крім того, методологія електронного навчання дозволяє студентам пройти курс з більшою гнучкістю та пристосувати навчання до їх особистої рутини та професійного життя.

Проектування кар'єри

Ефективність методології BIM, разом з конкурентоспроможністю сектора AECO, підвищує попит на фахівців з технологічною кваліфікацією та здатністю працювати міждисциплінарним і спільним шляхом. Таким чином, профіль BIM Manager необхідний і цінується в галузі.

Розвиток студента під час магістра зростає і поступово дає можливість досягти профілів BIM-спеціаліста, координатора BIM, BIM Expert і BIM Manager. Після завершення навчання студенти досягають нових висот у своїй кар'єрі.

  • 78% Студенти, зайняті в секторі AECO
  • 23% Збільшення зарплати
  • 36% Більше професійних можливостей
  • 96% студентів рекомендують

Академічний зміст

БЛОК 1: Спеціаліст BIM

БЛОК 2: Експерт BIM

БЛОК 3: Управління BIM

БЛОК 4: Впровадження BIM

БЛОК 5: Конкретні застосування

Випадок успіху

Леонардо Акварон - архітектор і урбаніст. BIM Manager закінчив 1-е видання Міжнародного Майстер-менеджера BIM Zigurat. Він почав свою кар'єру в ефемерних проектах архітектури торгових центрів, і сьогодні він є менеджером BIM в AECOM.

Це лише одна з кількох історій успіху студентів Zigurat. Багато наших студентів починають працювати в міжнародно визнаних компаніях в секторі AECO.

Наш унікальний метод навчання

З моменту свого заснування компанія Zigurat надала навчання / спеціалізації, які пов'язують академічні знання з професійними вимогами. З цієї причини, це разом з впливовими і шанованими галузевими організаціями і фахівцями, щоб забезпечити захоплюючий досвід роботи в галузі AECO.

  • Реальні проекти, які змінюють світ
  • Керівництво для дій або "навчання за допомогою"
  • Використання і вплив технологій в будівництві та архітектурі
  • Спільна робота серед однолітків
Доступні навчальні програми:
португальська

Переглянути 5 інших курсів в Zigurat Global Institute of Technology »

Останнє оновлення July 7, 2019
Цей курс Онлайн
Duration
1 Рік
Заочне навчання
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date