Міжнародний майстер-менеджер BIM

Загальні відомості

Опис програми

Про Wiki

Основна довідка з інформаційних матеріалів для будівництва базується на області провідних інструментів BIM на ринку управління інформацією та документації протягом всього життєвого циклу проекту. Крім того, набуваються навички моделювання, координації, взаємодії, впровадження та управління методологією BIM у великих, середніх та малих будівельних проектах.

Безпека, швидкість, критерії та прибутковість проектів.

Спеціалізація в BIM здійснюється онлайн і орієнтована на португальських мовців, розташованих у всіх частинах світу, забезпечуючи таким чином обмін досвідом і налагодження контактів між викладачами та професіоналами на національному та міжнародному рівнях. Крім того, методологія електронного навчання дозволяє студентам пройти курс з більшою гнучкістю та пристосувати навчання до їх особистої рутини та професійного життя.

Проектування кар'єри

Ефективність методології BIM, разом з конкурентоспроможністю сектора AECO, підвищує попит на фахівців з технологічною кваліфікацією та здатністю працювати міждисциплінарним і спільним шляхом. Таким чином, профіль BIM Manager необхідний і цінується в галузі.

Розвиток студента під час магістра зростає і поступово дає можливість досягти профілів BIM-спеціаліста, координатора BIM, BIM Expert і BIM Manager. Після завершення навчання студенти досягають нових висот у своїй кар'єрі.

  • 78% Студенти, зайняті в секторі AECO
  • 23% Збільшення зарплати
  • 36% Більше професійних можливостей
  • 96% студентів рекомендують

Академічний зміст

БЛОК 1: Спеціаліст BIM

БЛОК 2: Експерт BIM

БЛОК 3: Управління BIM

БЛОК 4: Впровадження BIM

БЛОК 5: Конкретні застосування

Випадок успіху

Леонардо Акварон - архітектор і урбаніст. BIM Manager закінчив 1-е видання Міжнародного Майстер-менеджера BIM Zigurat. Він почав свою кар'єру в ефемерних проектах архітектури торгових центрів, і сьогодні він є менеджером BIM в AECOM.

Це лише одна з кількох історій успіху студентів Zigurat. Багато наших студентів починають працювати в міжнародно визнаних компаніях в секторі AECO.

Наш унікальний метод навчання

З моменту свого заснування компанія Zigurat надала навчання / спеціалізації, які пов'язують академічні знання з професійними вимогами. З цієї причини, це разом з впливовими і шанованими галузевими організаціями і фахівцями, щоб забезпечити захоплюючий досвід роботи в галузі AECO.

  • Реальні проекти, які змінюють світ
  • Керівництво для дій або "навчання за допомогою"
  • Використання і вплив технологій в будівництві та архітектурі
  • Спільна робота серед однолітків
Останнє оновлення Липень 2019

Про навчальний заклад

Zigurat is a Global Business School focused on Innovation and Technology. We offer a range of programs, including masters, corporate training and events, tailored to professionals and businesses needs ... Детальніше

Zigurat is a Global Business School focused on Innovation and Technology. We offer a range of programs, including masters, corporate training and events, tailored to professionals and businesses needs. Zigurat’s programs are dynamic and based on the experience and knowledge share of a faculty board, that are digital industry leaders. Driven by a multicultural and talented team, looking to change the educational sector, contribute to the development of society, through disruptive training and digital transformation. Згорнути