Ви готуєтеся до іспиту? Готуватися до поїздки в китайську мову? Ви вважаєте граматику заплутаною або хочете покращити свою вимову? Незалежно від вашого поточного рівня китайської мови, онлайнове навчання дозволяє досягти повного потенціалу за власним графіком. Відмінний онлайн-китайський вчитель допоможе вам покращити ваш розмову та розмову, краще зрозуміти, що ви чуєте та читаєте, і більш чітко пишете на китайській мові.

Preply .com спрощує роботу з найкращими онлайн-китайськими вчителями. У нас є швидко зростаюча база даних експертів та вітчизняних викладачів з багаторічним досвідом навчання. Ваш вчитель налаштовує ваші сеанси онлайн-навчання, щоб допомогти вам покращити та досягти ваших цілей у китайській мові.

Легко знайти ідеального репетитора на Preply .com. Шукайте понад 2500 кваліфікованих викладачів на нашій інтерактивній платформі, перегляньте профілі викладачів та читайте відгуки інших користувачів. Потім скористайтеся нашим інструментом онлайн-планування, щоб забронювати свій перший урок у зручний час.

Китайське навчання ніколи не було так легко раніше

Чи вивчає вас традиційні мовні курси? Виберіть Preply .com як альтернативний метод навчання з міжнародно-сертифікованими фахівцями, які мають сильний досвід навчання китайської мови. Перегляньте базу талановитих інструкторів з усього світу, перегляньте їх верифіковані профілі та заплануйте китайські уроки в режимі онлайн з улюбленим вчителем за лічені секунди.

Ось що ми пропонуємо:

 • База 2500 професійних учителів;
 • Інтернет-класи, адаптовані до ваших потреб;
 • Навчання в зручному місці;
 • Гнучкий графік;
 • Пакети уроків (від 5 до 20 годин);
 • Доступні ціни;
 • Підтримка клієнтів.

З багаторічним професійним досвідом та кваліфікованою командою інструкторів наша компанія знає, як допомогти вам досягти вільного володіння китайською та мандаринською мовами. Готуйтеся до заняття кваліфікованим вихователем! Ми надамо вам унікальну можливість навчатися крок за кроком з професіоналами в спокійній та натхненній атмосфері. Спробуйте і подивіться, як просто вивчає китайський онлайн!

Досягніть цілей мови з сертифікованими викладачами

Кожен студент знає, який вплив має знання мов на академічні досягнення та майбутню кар'єру. Якщо ви прагнете поступити в університет, де китайська мова є головним курсом або хочеться виїхати за кордон, наша платформа полегшує спілкування з найкращими інструкторами галузі. Вони мають кваліфікацію, щоб проконсультувати вас у зручному для розуміння спосіб.

Давайте подивимося, як працює наш сервіс:

 • Огляд бази кваліфікованих репетиторів;
 • Виберіть один за вашими вимогами;
 • Розклад китайських онлайнових класів в найзручніший час;
 • Купуйте пакет годин, щоб продовжувати навчатися.

Після першого сеансу з виділеним інструктором ви можете придбати пакет з 5, 10, 15 або 20 годин, і плануйте майбутні китайські класи Skype без проблем. Через наші прості у використанні інструменти, ви можете легко побачити календар вашого вчителя і забронювати найбільш підходящий час для кожного уроку. Залишайтеся мотивованими на вашому шляху до знання мови.

Потрібно вчасно навчатися з китайськими вчителями Skype

Пряме спілкування з місцевим китайським спікером - це швидкий порядок вивчення іноземної мови. Звичайно, ви будете більш мотивовані, зосереджені і зосереджені на результатах, коли у вас є досвідчений репетитор, який допоможе вам та допоможе вам у вивченні вашої мовної подорожі. Всі вчителі нашої команди - кваліфіковані фахівці. Вони швидко підготують персоналізований план уроків відповідно до ваших вимог та навчальних цілей, щоб допомогти вам навчитися говорити по-китайськи.

Немає причин вагатися! Сьогодні скористайтеся онлайн-освітою! Просто виберіть фахівця, який відповідає вашим потребам, і вивчіть мову прямо з того місця, де ви знаходитесь, незалежно від того, чи є він домашнім або будь-яким іншим місцем з хорошим інтернет-з'єднанням. Якщо ви задоволені своїм китайським репетитором, купуйте більше класів. Продовжуйте платіж за допомогою одного з безпечних способів: Visa або PayPal.

Не соромтеся звертатися в нашу дружню підтримку клієнтів, якщо у вас є будь-які питання стосовно нашої компанії, викладачів чи взагалі навчання в Інтернеті. Наші представники якнайшвидше відповідатимуть на вас.

Доступні навчальні програми:
 • китайський

Переглянути 9 інших курсів в Preply »

Цей курс Онлайн
Start Date
Вер 2020
Duration
інформація
Заочне навчання
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2020
Кінець терміну надання заяв

Вер 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date