Виникли проблеми з англійською мовою? Чи ваша вимова залишає бажати кращого? На нашому веб-сайті ви можете швидко знайти професійних вчителів, які допоможуть вам в процесі навчання та допоможуть вам краще зрозуміти мову. Як інтерактивна платформа, Preply .com пара студентів з усього світу з професійними репетиторами через Skype. Усі сеанси навчання онлайн проводяться відповідно до вашого рівня знань та графіку.

Наша компанія спростила співпрацю з найкращими інструкторами, які є носіями англійської мови з багаторічним досвідом навчання. За допомогою орієнтованого на клієнта підходу ми створили широку базу експертів. Крім того, ми використовуємо зручний інструмент планування, який дозволяє вам знайти ідеального репетитора за лічені секунди. Як ти можеш це зробити? Якщо ви хочете вільно володіти англійською мовою, переглядайте понад 2500 вчителів в Інтернеті, переглядайте свої профілі та відгуки інших користувачів, щоб забронювати спочатку бажаного фахівця.

Розумно керуйте своїм часом - вибирайте уроки англійської мови в Інтернеті

Чому наша платформа є найкращим джерелом для покращення ваших мовних навичок? Це надійно, зручно і безпечно! Ми надаємо студентам можливість співпрацювати лише з попередньо перевіреними інструкторами, які мають практичний досвід викладання англійської мови. Виберіть потрібні фільтри пошуку, щоб найняти вчителя відповідно до вашого рівня, графіку та цінових уподобань. Знайдіть експерта, який найбільше вам підходить? У цьому випадку подивіться, як виглядає його календар або перший урок.

Ось що ми пропонуємо нашим клієнтам:

  • Інтенсивні уроки з рідним англійським оратором. Через особистий підхід, який є основоположним для нашої компанії, вам сподобається індивідуальні заняття з досвідченим вчителем від Skype. Окрім теорії, бажаний викладач надасть вам практичні завдання згідно з вашими вимогами.
  • Зручний розклад. Онлайн англійські класи доступні де завгодно і коли завгодно. Немає потреби витрачати дорогоцінний час на дорожній рух, оскільки ви можете навчатися з викладачами з комфорту вашого будинку.
  • Пакети уроків за доступною ціною. Всі фахівці нашої бази вивчають англійську мову на основі погодинної ставки оплати. Ціна залежить від кількох факторів, таких як кваліфікація репетитора, років професійного досвіду та тип програми, яка вам потрібна. Після перших уроків з обраним експертом, ви зможете придбати пакет сесій.

Основна частина онлайнових курсів - це віртуальні версії підручників. Крім того, вони надають учням стандартні уроки та навчають англійську мову незалежно від потреб у навчанні кожного конкретного студента. Але Preply .com працює по-різному. Кожен онлайн-вчитель англійської мови нашої команди готує кожне заняття відповідно до ваших сильних і слабких сторін.

Виберіть першокласних репетиторів для успішного навчання

Взаємне спілкування з рідним англійським спеціалістом - це вірний спосіб покращити свої мовні навички та подолати страх розмов. Не соромтеся шукати професійного репетитора та придбати свої перші заняття з вчителем в Інтернеті! Навчання з нашими фахівцями просте та надзвичайно ефективне.

Що важливіше, наша компанія гарантує повернення 100% грошей, якщо ви не задоволені вибраним інструктором. Хочете отримати більше інформації про нашу платформу? Не соромтеся підключати нашу дружну команду підтримки через дошку оголошень на веб-сайті або по електронній пошті.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 9 інших курсів в Preply »

Цей курс Онлайн
Start Date
Вер 2020
Duration
інформація
Заочне навчання
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2020
Кінець терміну надання заяв

Вер 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date