Learn French - Онлайн програма

Загальні відомості

Опис програми

Хочете займатися французькими заняттями? Потрібна допомога з підготовкою іспиту? Шукаєте професійного репетитора, який допоможе вам з французькою мовою для бізнесу чи подорожей? Якщо ви студент, підприємець або людина, яка прагне краще зрозуміти мову, то уроки Skype від Preply .com - це вірний спосіб вивчати французьку мову і зробити швидкий прогрес.

Наша компанія є однією з провідних освітніх платформ. Ми пропонуємо онлайн-навчання з виділеними вчителями з усього світу. Не секрет, що жива розмова з рідним французьким спікером - це найкращий спосіб підвищити вашу продуктивність, покращити навички та ефективно вивчати французьку мову.

Чому це так вигідно? Кожен урок з кваліфікованим французьким репетитором проводиться через Skype. Це дозволяє вам отримати повну увагу вашого вчителя та обмінюватися навчальними матеріалами, як у тій же кімнаті. Французькі класи онлайн з вибраним учителем також будуть адаптовані відповідно до ваших потреб, цілей та рівня знань.

Навчання французької мови ще ніколи не було так легко

Пошук надійних французьких вихователів із сильним професійним досвідом? Завдяки команді кваліфікованих фахівців, Preply .com знає, як зробити уроки Preply з викладачами Skype максимально продуктивними. Наша компанія, як одна з провідних освітніх майданчиків, що спеціалізуються на навчанні, надає учням у всьому світі чудову можливість вивчати французьку мову з сертифікованими фахівцями. Ось що отримують наші учасники:

  • Співпраця з акредитованими експертами (TESOL, TEFL, CELTA та ін.);
  • Французькі уроки в Інтернеті, налаштовані відповідно до ваших потреб;
  • Гнучкість: приймати класи де завгодно;
  • Зручний графік;
  • Розумні ціни.

Шукаєте французького вчителя з високим рівнем кваліфікації? На нашому веб-сайті ви можете вибрати ідеальний варіант із великої бази підтверджених профілів. Ви можете бути впевнені, що бажаний викладач матиме міцний професійний досвід і приділятиме особливу увагу розробці навчальної програми виключно для вас. Просто виберіть найбільш підходящий час для уроків.

Що стосується плати за навчання, французькі уроки через Skype - найефективніший спосіб одержати кваліфіковану допомогу та отримати мову. Всі члени нашої команди працюють на основі погодинної ставки. Переконайтеся, що ви легко знайдете фахівця для задоволення свого бюджету. Таким чином, якщо ви хочете мати передовий рівень французької граматики, вимови та словника, відвідайте персоналізовані сеанси, створені відповідно до ваших потреб.

Удосконалюйте свої навички з приватним французьким вихователем

Ви відчуваєте себе виснаженими, тому що не можете досягти правильного розуміння мови самостійно? Завжди збентежений при навчанні в групі з іншими студентами? Вибирайте сеанси 1-на-1 з вчителями Skype! Вибравши цей спосіб навчання, ви навчитеся говорити по-французьки і врятувати свої нерви, а також гроші, час і зусилля.

Замовте свій перший урок сьогодні і подивіться, наскільки практичним і економічним є відвідування французького уроку Skype з комфортом вашого будинку або офісу. Щоб розпочати розмову, потрібне хороше підключення до Інтернету. Зробіть кілька простих кроків:

  • Знайти експерта відповідно до ваших вимог;
  • Замовте свої перші уроки;
  • Закупівля пакету уроків (від 5 до 20 годин);
  • Розклад наступних сеансів за допомогою календаря вчителів.

Тисячі французьких студентів з усього світу вже оцінили таку комфортну форму взаємодії з їх наставниками. Залишайтеся на зв'язку з обраним вчителем через онлайн-інструменти - легко розмовляйте по-французьки.

Не треба шукати французького репетитора в Інтернеті?

Надішліть нам запит із зазначенням ваших вимог, і ми із задоволенням знайдемо експерта, який вам найбільше підходить. Орієнтований на клієнта підхід є основоположним для нашої компанії. Саме тому ми прагнемо доставити першокласні послуги та досягти найвищого рівня задоволеності клієнтів. Тому, якщо ви не повністю задоволені найманим інструктором, ми забезпечимо вам безкоштовну заміну викладачів або повернемося.

У вас є які-небудь питання? Хочете дізнатись, як вивчати французьку за допомогою нашого сервісу? Не соромтеся звернутися до нашої служби підтримки клієнтів. Наші представники готові відповісти всім на них і допомогти вам знайти найкращого французького вчителя в Інтернеті. Не соромтеся! Спробуйте вивчити мову з викладачами через Skype, і ви побачите, наскільки вигідно вивчати його, коли завгодно і скрізь, де ви хочете.

Останнє оновлення Червень 2018

Про навчальний заклад

Learn anything faster with the world’s best one-on-one online tutors with Preply. Preply is a platform for anyone who wants to improve/gain knowledge in any subject. We provide online lessons which gi ... Детальніше

Learn anything faster with the world’s best one-on-one online tutors with Preply. Preply is a platform for anyone who wants to improve/gain knowledge in any subject. We provide online lessons which give people from distant places and small towns an opportunity to take courses they want and master any subject. You can take classes in over 27 language courses, academic subjects (Math, Chemistry, Economics, Psychology etc), programming courses (JAVA, HTML, PHP, CSS etc) and Hobbies (Music, Arts etc). Згорнути