Шукаєте професійного німецького вихователя, щоб допомогти вам краще зрозуміти мову? Незалежно від того, чи є ви студентом першого курсу, який хоче досягти академічного успіху, або досвідченого підприємця, який прагне мати справу з діловими партнерами без перекладача, на нашому веб-сайті ви можете легко знайти кваліфікованого викладача з рідного німецького, який найбільше вам підходить. Немає необхідності витрачати години на трафік! Все, що вам потрібно зробити, щоб розпочати заняття з навчанням, - це гарне інтернет-з'єднання та пристрій з камерою.

Як ми можемо допомогти вам досягти ваших мовних цілей? Ми вважаємо, що кожен заслуговує на кваліфіковану освіту. З огляду на це, ми зібрали команду експертів, які використовуватимуть всі інструменти у своєму наборі інструментів, щоб допомогти вам стати успішним у вивченні німецької мови в Інтернеті.

Протягом п'яти років компанія Preply надавала учням з усього світу чудову можливість вивчати німецьку мову будь-де та де завгодно. Це корисний і економічний спосіб навчання. Практика показує, що жива розмова з репетитором є одним з найефективніших способів кращого розуміння граматики та словника, покращення вимови та подолання страху говорити з іноземцями.

Співпрацюйте з німецькими викладачами - користуйтеся перевагами Інтернет-освіти

Ви коли-небудь були в ситуації, коли хотіли відвідувати мовні курси, але не мали часу і грошей? У нас є рішення! Вивчення німецької мови з улюбленим вчителем Skype є надзвичайно вигідним і без проблем.

Ось що ви сподобаєтеся, вибираючи нашу платформу як надійне джерело навчання:

 • Індивідуальні заняття з кращими викладачами по Skype;
 • Зручний онлайн-простір для навчання;
 • Спілкування з місцевими німецькими викладачами;
 • Зручний час;
 • Онлайн класи німецької мови, адаптовані до ваших потреб та рівня;
 • Доступні ціни на кожен пакет уроків;
 • Дружня підтримка клієнтів.

Ви готові почати свою мовну подорож? Просто перегляньте базу наших фахівців, використовуючи спеціальні фільтри, щоб звузити пошук. Через інструменти, які ми використовуємо на нашому веб-сайті, ви можете швидко знайти інструктора, який вам найбільше підходить. Укажіть бажане місце розташування, рівень знань, графік та ціни, і ви отримаєте необхідні результати пошуку за лічені секунди. Це супер просто! Знайдіть експерта згідно з вашими потребами та негайно забронюйте перший онлайн-німецький урок. Якщо вам подобається відібраний експерт, ви можете придбати пакет уроків, щоб продовжити свою корпорацію.

Поговорити з місцевим німецьким спікером - дізнайтеся більше про мову та культуру

Чи ваша німецька залишає бажати кращого? Немає паніки! Якщо вам потрібна німецька мова в бізнесі або ви хочете випускників з повною відміткою, на нашій інтерактивній платформі ви можете знайти репетитора, який допоможе вам досягти ваших цілей. Як ми можемо це зробити? Будучи провідним постачальником Інтернет-класів для учнів, ми дозволяємо лише найбільш кваліфікованим фахівцям стати частиною нашої команди.

Давайте подивимось, що ви досягнете, використовуючи нашу платформу:

 • Дізнайтеся німецьку мову онлайн з професіоналами, які мають багаторічний досвід навчання.
 • Заощадьте свій дорогоцінний час, тому що знайти потрібного вчителя виконує лише кілька клацань миші.
 • Насолоджуйтесь цікавим і практичним планом навчання, створеним виключно для вас.
 • Приймайте заняття на заняттях будь-де та де завгодно.
 • Купуйте уроки з вчителями Skype за найдоступнішою ціною.

Тут, у Preply .com, ми вважаємо, що персоналізовані курси німецької мови є важливими для того, щоб допомогти вам досягти академічних цілей. Таким чином, ми пропонуємо інтенсивні уроки з німецькими викладачами в Інтернеті. Вибравши "один на один" розмову через Skype, ви отримаєте компетентну допомогу на основі ваших потреб та уподобань. Просто спробуйте, і ви побачите, що наша компанія спрощує отримання кваліфікованої допомоги викладачам німецької мови.

Доступні навчальні програми:
 • німецький

Переглянути 9 інших курсів в Preply »

Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2020
Duration
інформація
Заочне навчання
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2020
Кінець терміну надання заяв

Вер 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date