Ви повинні звернути увагу на кваліфікацію викладачів під час вибору онлайн-репетиторів для математики. Більшість математичних вчителів, представлених на нашому сайті, мають університетські ступені у цій темі. Ви можете переглянути інформацію про установи, яку вони закінчили, за їх профілями. Ви також повинні звернути увагу на їхній досвід роботи та короткий біографію. Ознайомлення з відгуками про вчителів також є гарною практикою, оскільки це дозволяє зрозуміти свої професійні навички, перш ніж почати уроки з ними.

Освіта та кваліфікація онлайн-репетиторів для математики

Як вже було сказано вище, ви можете знайти інформацію про освіту та кваліфікацію наших онлайн-викладачів математики у своїх профілях. Ця інформація доступна в лівій нижній частині їхніх особистих сторінок. Крім того, профілі містять коротку біографічну інформацію, яка допоможе вам дізнатися більше про кар'єру та досвід роботи вашого майбутнього інструктора. Будь ласка, зверніть увагу, що, якщо ви шукаєте онлайн-репетитора математики для середньої школи, вам потрібно вибрати найдосвідченішого вчителя. У таких випадках також важливі педагогічні навички.

Освітні курси та рівні

Тема, про яку ми говоримо, дуже різноманітна, тому наші онлайн-репетитори з математики пропонують вам безліч навчальних курсів, таких як:

  • Початковий курс для дітей
  • Підготовка до іспитів
  • Загальна алгебра
  • Векторна алгебра
  • Лінійна алгебра
  • та інші.

Існує три рівні, що описують знання студентів: початковий, просунутий і знання. Вибір освітньої програми залежить від вашого рівня. Якщо ви не знаєте, яку програму вибрати, зверніться до будь-якого інструктора з цього питання.

Вартість послуг репетитора

Ціни на послуги інструктора починаються з $ 2 за годину і не мають верхньої межі, оскільки існують різні математичні завдання та різні рівні кваліфікації, необхідні для їх надання.

Уроки, їх частота та тривалість

Розклад ваших уроків залежить від вас і вашого вчителя математики. Уроки доставляються через Skype.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 9 інших курсів в Preply »

Цей курс Онлайн
Start Date
Вер 2020
Duration
інформація
Заочне навчання
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2020
Кінець терміну надання заяв

Вер 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date