Ви коли-небудь мріяли вільно говорити на іспанській мові? Наша інтерактивна платформа знає, як здійснити мрії та допомогти вам досягти мовних цілей. Протягом декількох років компанія Preply надавала студентам з усього світу кваліфіковану допомогу.

Шукаєте міжнародного сертифікованого викладача? Без проблем. Тут, на нашому веб-сайті, ви можете переглянути базу кращих іспанських вчителів, переглянути їхні профілі та найняти найпопулярнішого. Тисячі вчених вже визнали, що навчання в Інтернеті - це зручний, швидкий та економічний спосіб володіти кращим розумінням мови.

Хочете подолати страх говорити на іноземній мові? Якщо так, наша платформа обов'язково стане в нагоді. Просто розкажіть свій перший онлайн-урок з вчителем, який вам найбільше підходить, і починає захоплюючу подорож до світу іспанської граматики, словникового запасу та вимови.

Навчайтеся з іспанським вчителем Skype

Хочете вільно говорити по-іспанськи? Preply .com знає, як допомогти вам вивчати іспанську мову та розвивати свої навички мовлення в найкоротший термін, зробивши онлайн-класи максимально ефективними. Пряме спілкування з носієм мови - це найкращий спосіб кращого розуміння мови. Так чого ти чекаєш? Вибирайте уроки наодинці з надійним наставником!

Наша компанія спеціалізується на онлайн-навчаннях, що надає учням у всьому світі чудову можливість навчатися з комфорту їхнього дому. Будучи однією з провідних платформ у галузі, ми співпрацюємо лише з кваліфікованими інструкторами, які мають великий досвід викладання іспанської мови.

Давайте подивимося, що отримують наші користувачі:

 • Співпраця з сертифікованими іспанськими викладачами (TESOL, TEFL, CELTA та ін.);
 • Інтернет-уроки персоналізовані відповідно до вашого рівня та вимог;
 • Гнучкість: навчайте кожного разу, коли вам потрібно, де б ви хотіли;
 • Доступні пакети сеансів;
 • Дружня підтримка;
 • Значна частина натхнення та мотивації.

Хочете бути на міцній основі, відвідуючи іспаномовних країн або вести розмову з носієм мови? Ми знаємо, як вам допомогти! Незалежно від того, чи прагнете до успіху в навчанні, відчуваєте себе впевнено під час подорожі або спілкування з діловими партнерами без перекладача, уроки 1 на 1 з експертами є надійним способом досягнення ваших цілей. На нашому веб-сайті ви знайдете ідеального вчителя в руках. Вибраний викладач буде розробляти навчальний план виключно для вас. Завдяки цьому ви можете зосередитися на своїх особистих цілях та досягненнях під керівництвом досвідченого вчителя.

Дізнайтеся іспанську з фахівцями в натхненній атмосфері

Почуваєтесь збентежими щодо відвідування традиційних курсів у групах? Ви не самотні в цьому, тому що багато студентів не можуть досягти здорового розуміння вивченої мови в таких умовах. Ми можемо допомогти вам знайти вихід з цієї ситуації. Вивчаючи мову з професійними викладачами, ви заощадите свої нерви, а також час і гроші.

Просто забронюйте перший іспанський урок онлайн з бажаним вихователем. Ви можете бути впевнені, що найнятий вчитель буде мати сильний професійний досвід і розробляти навчальний план з нуля відповідно до ваших потреб та вимог. Що стосується цін на Skype для іспанських класів, то наша компанія створила корисні пакети годин, щоб задовольнити будь-який студентський бюджет. Всі члени нашої команди працюють на основі погодинної ставки. Як видно, онлайн навчання є економічно ефективним методом збору мови.

Удосконалюйте свої навички з рідними іспанськими інструкторами

Заплануйте перший урок сьогодні! Спробуйте подивитися, як вигідно вивчати іспанську мову з дому, офісу або будь-якого іншого зручного місця з хорошим підключенням до Інтернету. Все, що потрібно для початку онлайн-освіти, це:

 • Знайдіть репетитора відповідно до вашого рівня та часових уподобань;
 • Замовте перший сеанс за кілька кліків;
 • Купити пакет годин для продовження навчання (від 5 до 20 годин);
 • Заплануйте наступні іспанські класи онлайн за допомогою календаря вчителя.

Учні зі всього світу вже користуються чатами з іспанським репетитором від Skype як корисною формою взаємодії та розвитку мови. Спілкуйтеся зі своїм вчителем за допомогою онлайнових інструментів - з легкістю починайте говорити на іноземній мові.

Немає часу для пошуку іспанської педагогіки в Інтернеті?

Це не проблема! Просто залиште запит із зазначенням ваших вимог, і ми швидко знайдемо кваліфікованого фахівця для задоволення ваших потреб. Якщо ви не повністю задоволені вибраним іспанським репетитором, ми надамо вам безкоштовну заміну учителів або навіть повне повернення. Так чого ти чекаєш? З переліком твердих гарантій, ви можете відчувати себе впевнено, наймаючи фахівця для онлайн-навчання.

У вас є будь-які питання стосовно нашої компанії? Представники нашої дружньої клієнтської підтримки готові надати вам відповідь якнайшвидше. Тому не соромтеся дізнатись більше про нашу платформу, вчителя в нашій базі, гарантії та збори. Ми чекаємо вашої електронної пошти.

Доступні навчальні програми:
 • іспанська

Переглянути 9 інших курсів в Preply »

Цей курс Онлайн
Start Date
Вер 2020
Duration
інформація
Заочне навчання
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2020
Кінець терміну надання заяв

Вер 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date