Прочитайте офіційний опис

МВА / MBA, інтегровані в роботу (США) в галузі загального менеджменту, є ідеальним початком вашої кар'єри. Учасники програми працюють повний робочий день як помічники керівництва в компаніях і одночасно завершують дворічну інтерактивну програму навчання в SIBE у співпраці з Post University (США). Опрацьовуючи складні проекти в реальному житті як інтегровану частину дослідження, ви розвиваєте власні компетенції і в той же час створюєте вимірні вигоди для компаній-партнерів. MA / MBA (США) - для вчених з усіх дисциплін.

 • Тривалість навчання: 24 місяці.
 • Ступінь: Магістр в галузі загального менеджменту (MA) і магістр ділового адміністрування (MBA), 120 кредитних балів відповідно до ECTS.
 • Мова: англійська
 • Місце проведення семінару: незалежне від місця розташування через онлайн-кампус, розташування в компанії, тимчасова гнучкість.
 • Дати початку: кілька разів на рік.
 • Факультативно окреме іноземне дослідження, бронювання.
 • Випробування магістерської програми в нашому пробному навчанні без зобов'язань

МА акредитований премією FIBAA і, таким чином, належить до 3% власників преміальних премій серед магістерських курсів акредитованих FIBAA програм. Таким чином, FIBAA засвідчує видатне навчання в цій програмі навчання. FIBAA нагороджує преміальною печаткою курси навчання, які вже встановлені на ринку і які не тільки відповідають, але й перевищують більшість вимог до якості. Ступінь магістра в галузі загального менеджменту, який нагороджується SIBE , акредитований премією FIBAA і кваліфікує студента продовжувати навчання на докторантуру. MBA, нагороджена поштовим університетом, акредитована ACBSP.

Вміст

Програма включає 17 курсів плюс магістерську дисертацію. Перед початком кожного курсу студентам надається повна прозорість щодо відповідного змісту, завдань, іспитів та критеріїв вимог. Таким чином, вони точно знають, коли слід очікувати, які завдання і як планувати досягнення відповідних цілей курсу.

Наш партнер

114946_POST_LOGO_BALDRIDGE_horizontal-300x171.png

Пост університет був заснований в 1890 році. З тих пір він підтримував своїх студентів у набутті знань, компетенцій і досвіду, щоб вони могли бути успішними в обраній галузі. Базована в Уотербері, штат Коннектикут, США, Post University славиться якісними навчальними програмами, що підвищують кар'єру, і невеликими семінарськими групами. Він визнаний штатом Коннектикут і акредитований Асоціацією шкіл і коледжів Нової Англії (NEASC). Школа бізнесу Малкольма Болдріге - це бізнес-школа Пост-університету. Вона акредитована Радою з акредитації бізнес-шкіл та програм (ACBSP). Викладачі Школи бізнесу Малкольма Балдріге - бізнес-експерти високого рівня з багаторічним досвідом викладання. Натисніть тут для "Нагороди та визнання" Post University. Поштовий університет пропонує курси бакалаврів і магістратури іноземних студентів як у програмах на кампусі, так і в онлайн-форматі.

Проект

Ви співпрацюєте з вашою компанією у справі планування та реалізації інноваційного проекту. Типовими проектами є, наприклад, розвиток міжнародного бізнесу, оцифрування або корпоративне передбачення, тощо. Інтернет-семінари в Post University забезпечують методичну експертизу загального керівництва для вирішення проблеми. Вони надають практичну компетентність для підготовки та реалізації аналізу та бізнес-планів для цільового ринку, саме так, як це потрібно для вашої компанії. SIBE надає своїм проектам семінари особисту підтримку від викладача проекту протягом двох років. Цей викладач допомагає успішно застосовувати знання з семінарів до практики та середовища компанії через коучинг. Викладач проекту також підтримує студентів у розробці, визначенні, розміщенні та реалізації проекту в компанії.

 • Фокус проекту - оцифрування
  MA / MBA в галузі загального менеджменту пропонує цифрові уродженці з першим вченим ступенем в будь-якій дисципліні можливість працювати на одному або декількох інноваційних проектів аналізу даних в компанії. Робота над проектом інтегрована в магістерську програму МВА / MBA в SIBE , яка охоплює міжгалузеві сфери, такі як інформаційні технології, економіка та лідерство. Студенти працюють у міжнародних групах та працюють над проектами реального аналізу даних протягом усього періоду дослідження.
 • Фокус проекту - розвиток міжнародного бізнесу
  Як показують результати довгострокового дослідження «Фактори успіху німецьких компаній за кордоном», стає очевидним, що окрім якості продукції, вибір потрібного партнера та хороших контактів, зокрема, є необхідним для успішного бізнесу за кордоном. Крім того, для половини опитаних компаній велике значення мають хороші знання ринку та кваліфіковані працівники.

Школа міжнародного бізнесу та підприємництва ( SIBE ) набирає молодих менеджерів з досвідом роботи в цільовій країні, які закінчують курс управління в SIBE і працюють помічниками керівництва в німецькій компанії. Залежно від проекту компанії, студенти працюють у своїй країні, в Німеччині або на змішаних місцях.

Іспити

Звичайно, ви також повинні придбати нові знання і забезпечити виконання записів в MA / MBA (США) в загальному управлінні. Однак, оскільки фактичні компетенції є більш важливими в роботі, ніж проходження тестів на знання, ми націлювали всю програму на розвиток ваших компетенцій. Ось чому ви не будете писати іспити, щоб перевірити свої знання під час магістра / MBA (США) в галузі загального менеджменту. Замість цього ви розроблятимете рішення для проблем і завдань у вигляді презентацій, трансферних документів (TP), звітів про передачу документів (TDR) та управлінських проектних документів (MPP), які ви будете використовувати для вашого інноваційного проекту та дисертації вашого магістра.

Прийом

Ти маєш:

 • Ентузіазм до програми.
 • Закінчив першу ступінь (ступінь з державного університету, університету прикладних наук, ступінь бакалавра / «подвійної системи» або порівнянний ступінь з іншої німецької / іноземної вищої освіти).
 • Принаймні 180 кредитних балів відповідно до ECTS або на міжнародному рівні.
 • Дуже добре володію англійською мовою.
 • Успішно завершив багатоступінчастий процес відбору в SIBE , що входить до складу університету SIBE в Берліні.
 • KODE®-оцінка.

Надішліть нам наступне:

 • Англійська CV (максимум 2-3 сторінки).
 • Супровідний лист англійською мовою (макс. 1 сторінка).
 • Свідоцтво про університет та маркувальний лист першого ступеня.
 • Сертифікат загальної кваліфікації для вступу до вищої освіти.
 • Посилання роботодавця, довідкові листи (якщо такі є).

Витрати

Витрати для вас як помічника керівництва:

 • Плата за навчання становить 340 євро на місяць

Витрати на компанію:

 • Плата за програму: 1,070 євро на місяць (плюс обов'язковий ПДВ)
 • Зарплата асистента керівництва: вільно обговорюється (однак, принаймні € 1500 брутто на місяць для працевлаштування в Німеччині *)

* Вищенаведена інформація ґрунтується на припущенні, що відступ у відповідності до розділу 22 MiLoG застосовується у випадку договорів про стажування в рамках двосторонньої SIBE навчання SIBE ; однак, це залежить від будь-якої розбіжної юрисдикції, яка може виникнути в майбутньому. Якщо компанія SIBE GmbH не бере на себе відповідальності.

Перспективна програма

Програма «Перспектива» пропонує біженцям з першими вченими ступенями будь-яку дисципліну можливість отримати ступінь магістра та досвід роботи з німецькою компанією протягом 24 місяців. Учасники програми “Перспектива” працюють повний робочий день (як правило, стажери) в компаніях, які відповідають їхньому досвіду. Програма SIBE Master допомагає їм у вирішенні своїх особистих цілей кар'єри та розвитку їх компетенцій на користь і успіх компанії-партнера. Звіти: LBBW Immobilien Kommunalentwicklung GmbH, компанія CTC Cartech

Доступні навчальні програми:
англійська
німецький
Останнє оновлення May 9, 2019
Цей курс Онлайн
Start Date
Відкритий конкурс
Duration
24 Місяця
Денне навчання
Price
8,160 EUR
Витрати для вас як помічника керівництва: Вартість навчання € 340 / місяць. Витрати на компанію: Плата за програму: € 1,070 / місяць (плюс обов'язковий ПДВ) Зарплата асистента керівництва: вільно обговорюється (однак, мінімум 1500 євро брутто за місяц