Огляд

Магістр наук з судової психології - це 36-кредитна онлайн-програма, яка надає студентам уявлення про перетин психології та юридичних питань. Студенти отримують розуміння того, чим займаються судові психологи, і навчаться застосовувати цю підготовку в різних професійних контекстах.

Ця програма ступеня забезпечить студентам професійну підготовку, необхідну для функціонування на оптимальному рівні в різних криміналістичних умовах, де застосовується психологія, включаючи суди, правоохоронні органи, кримінальне правосуддя, управління національної безпеки, в'язниці, агенції соціальних служб, установи захисту дітей, та очисні споруди.

Багато студентів нашої програми спеціалізуються на юридичному, психічному здоров’ї чи інших медичних службах і хочуть працювати у криміналістичній галузі. Інші зацікавлені в подальшому розвитку своєї кар’єри та посіданні на посади вищого рівня. Деякі наші студенти використовують цей ступінь, щоб зробити їх більш конкурентоспроможними під час подання докторської програми.

Онлайн-формат та неклінічна навчальна програма роблять програму відмінним варіантом для працюючих фахівців, які потребують інтеграції аспірантури з посадовими обов'язками. Програма також орієнтована на тих, хто проживає в сільських або прикордонних районах в США та за її межами, тих, хто має обмежений доступ або не має доступу до цього типу освітньої програми для випускників, та осіб, які працюють за нетрадиційними програмами змін, наприклад, у правоохоронних органах, виправлення, національна безпека та військові.

Вебінари

У програмі MS з судової психології періодично проводяться безкоштовні вебінари, що проводяться викладачами програм в областях, що стосуються програми. У вебінарах включено огляд програми та інформація про її застосування. Сесії записуються, а посилання включені нижче. Дату / час та інформацію про реєстрацію див. Нижче.

Доктор Грег Веккі обговорює активні вбивці на основі скарги в шкільних та робочих умовах і вивчає методологію, яка використовує поведінковий аналіз для підвищення успішності прогнозування та запобігання цих подій.

Важлива примітка

Наразі у Флориді немає ліцензування чи сертифікації або в більшості штатів судової психології. Це вважається підвидом інших клінічних психічних здоров’я чи юридичних програм. Якщо ваша мета кар’єри - бути судово-психологічним чи клінічною роботою, тоді вам пропонується розглянути наші докторські програми, такі як наш доктор наук. з клінічної психології або Psy.D. в клінічній психології, оскільки ці програми призводять до загальної ліцензії на психологію у Флориді та більшості штатів. Також магістр з судової психології відповідає передумовам цих програм. Якщо ви хочете бути консультантом з питань психічного здоров’я на рівні магістра, ви можете подати заявку на отримання доктора MS з питань консультування, де ви можете отримати вимоги щодо ліцензування у Флориді.

Вимоги до прийому

Щоб розглянути питання про вступ до аспірантури, від заявника необхідно представити докази наукових здібностей та володіти сильним інтересом у галузі судової психології. Мінімальні вимоги включають в себе ступінь бакалавра регіональної установи.

  1. Заповніть онлайн-заявку.
  2. Подайте заявку, що не повертається, в розмірі 50 доларів США.
  3. Подайте ступінь бакалавра в регіонально акредитованій установі. Потрібно подати офіційні стенограми від усіх шкіл, які відвідували та / або оцінювали іноземні дипломи.
  4. Майте середній бал 3,0 в останніх 60 балів бакалаврату АБО завершення мінімум 18 балів аспірантури з середньою оцінкою 3,0 або вище АБО завершення тесту GRE з бажаною оцінкою 300 або 1000 (попередня версія іспиту ) у словесному та кількісному розділах. (Кандидати з середньою оцінкою бакалавра нижче 3,0, але 2,5 або вище, які мають перевірений досвід роботи в галузі права, правоохоронних органів, виправлень, кримінального судочинства чи суміжних галузей. Може розглядатися питання про співбесіду.)
  5. Надішліть нарис на 500 слів, що пояснює ваш інтерес до галузі судової психології. Опишіть, як ваш професійний, академічний та особистий досвід призвів до того, щоб ви подали заявку на ступінь магістра до цієї програми. Включіть своє есе в есе. Особиста заява допомагає нам познайомитися з вами за межами об'єктивних даних, наведених в огляді ваших оцінок курсу та іншої об'єктивної інформації. Це також демонструє вашу здатність передавати свої думки професійно, організовано та лаконічно.
  6. Надішліть два академічні чи професійні рекомендаційні листи від осіб, які знайомі з вашими можливостями до аспірантури.
  7. Покажіть доказ володіння англійською мовою (якщо застосовується).
  8. Для вступу в програму може знадобитися інтерв'ю.

Примітка: Усі студенти приймаються тільки до аспірантури. Після закінчення перших чотирьох курсів з 3,0 ГПД або вище, вони будуть занесені до програми ступеня. Студенти, які не відповідають цьому стандарту, будуть припинені в програмі.

Програма приймає заявки для студентів, які не шукають ступеня (спеціальні студенти), які можуть пройти до чотирьох курсів, не подаючи заявку на повний вступ до програми. Цим студентам знадобиться схвалення директора програми. Від них вимагається дотримуватися всіх процедур, якщо вони хочуть подати заявку на повне вступ до програми.

Міжнародні студенти

Іноземні громадяни, які перебувають за межами США під час подання заявки, а рідна мова не є англійською, має надати докази вміння володіти англійською мовою, задовільно заповнюючи іспит англійської мови як іноземної (TOEFL). Вимоги до балів такі ж, як допуск до бакалаврату і такі: мінімальна оцінка балів = 550; мінімальна компьютеризована оцінка = 213; мінімальний інтернет-бал = 79). Замість TOEFL приймається іспит на іспит з міжнародної тестування англійської мови (ILETS) на рівні 6.0.

Доступні навчальні програми:
  • English (USA)

Переглянути 1 інших курсів в Nova Southeastern University »

Останнє оновлення Листопад 7, 2019
Цей курс Онлайн
Start Date
Січ 2020
Duration
1 - 5 Років
Заочне навчання
Денне навчання
Price
790 USD
навчання за годину кредиту
Deadline
Гру 1, 2019
За розташуванням
За датою
Start Date
Січ 2020
End Date
Січ 2021
Кінець терміну надання заяв
Гру 1, 2019

Січ 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
Гру 1, 2019
End Date
Січ 2021