MA Стратегічний маркетинг (CIM)

Загальні відомості

Опис програми

Коронавірус (Covid-19) оновлення:

Наше поточне споживання є відкритим. Ми продовжуємо надавати безперебійний досвід навчання на всіх наших курсах. Ми - фахівці з дистанційного навчання, які мають досвід роботи понад 25 років, який забезпечує освіту в Інтернеті.

Огляд курсу

Якщо ви взяли на себе більш стратегічну роль у своїй маркетинговій кар'єрі, онлайн- магістр зі стратегічного маркетингу з Arden University забезпечить вас інструментами для успіху. Ви отримаєте більш широку перспективу щодо управлінських маркетингових ролей та навчитесь аналізувати дані, отримані сучасними маркетинговими інструментами, доступними професіоналам.

Завдяки гнучкому режиму навчання Арден, легше заробити свого магістра в стратегічному маркетингу поряд з існуючими зобов'язаннями та обов'язками. Ця програма допоможе вам прийняти вашу кар'єру на наступний рівень, поки ви наблизите свою організацію до своїх маркетингових цілей.

Всі програми Arden поставляються з сильним акцентом на працевлаштування та кар'єрний успіх. Ця професійна програма акредитована Чартерним Інститутом Маркетингу (CIM), тому Ви можете бути впевнені, що Ваша управлінська кар'єра має найкращу основу.

Модулі курсу

Стратегічний маркетинг - (CIM):

Зверніться до стратегічної сторони маркетингу, а також дізнайтеся, як включити аналіз ситуації, щоб отримати конкурентну перевагу. Ви будете розвивати ефективне прийняття рішень, оскільки ви дізнаєтеся про важливість сталого зростання, до якого прагнуть всі організації.

Міжнародний маркетинг:

Розширте свої знання з маркетингу, розтягнувши його по всіх куточках земної кулі. Ви прийдете до визнання складного характеру міжнародного маркетингу та його різних етапів, навчившись планувати стратегічно, і глибоко заглибитися в теорії, що лежать в основі процесів маркетингу за кордоном.

Оцінювання показників - (CIM):

Навчіться грати в ігрову гру з потужним інструментом передачі даних і згинайте свої чисельні навички, приймаючи обгрунтовані маркетингові рішення. Оволодіти мистецтвом методів вимірювання і зрозуміти роль маркетингових показників в організації.

Маркетингові комунікації:

З розумінням теорій маркетингових комунікацій, ви будете заглиблюватися в поведінку споживачів, і дізнатися, як таргетинг і позиціонування можуть бути використані на вашу користь. Ви також зіткнетеся з плануванням і стратегічним мисленням, і як вони працюють разом з управлінням відносинами з клієнтами.

Інновації в керуванні (CIM):

Відкрийте зв'язок між маркетингом і підприємництвом у цьому модулі, орієнтованому на зміни. Ви також дізнаєтеся про використання внутрішнього маркетингу, способи виховання інновацій та застосуйте бізнес-ідеї в бізнесі.

Обробка даних і прийняття рішень:

Завдяки доступу до більшої кількості даних, ніж будь-коли, ті, хто має змогу обробляти та інтерпретувати ці дані, додає реальну цінність на робочому місці. У центрі уваги цього модуля є вивчення як інтерпретації даних, так і прийняття ключових бізнес-рішень, що формують майбутнє організації.

Дослідницький проект:

Цей життєво важливий проект дає вам можливість дослідити область за вашим вибором, пов'язану з темою програми, і розвивати свої критичні здібності. Ви створите дослідницьку пропозицію, вибираєте між звичайною дисертацією, академічною статтею та презентацією, а потім застосуєте всі свої знання з програми, з можливістю пов'язати ваше дослідження з вашими фактичними потребами роботи.

Промислові партнерства

Після вступу на курс MA зі стратегічного маркетингу у вас буде можливість брати участь у програмі розвитку бізнес-навичок Salesforce:


YjLsBurD4fjcCjwkKvxVp_nmD4tvSeMa4b0DIfTdcDB81vK5tsTbB_DQXKZikFDaBj3x9i37JEpScHeETAx9uJjtCw5o5ZNeq9xC6rpcWO5zQ23jD0V4sxROMikyBg

Trailheads Salesforce
Є 140 трас і 520 значків на вибір, які охоплюють багато аспектів бізнесу, обчислень та використання Salesforce як інструменту управління.

Як це працює?
Участь з нашими галузевими партнерами є абсолютно добровільною. Ваша участь чи рішення не вивчати ці додаткові додатки не впливатимуть ні на ваш ступінь, ні на отримані вами оцінки.

Що говорять наші студенти:

116280_aa01zDAY.png

"Досвід роботи з Arden University цих пір є фантастичним - вони мають хороші відносини зі студентами і пропонують гнучкий план оплати. Я б рекомендував Арден будь-кому, хто хоче вчитися і працювати одночасно".

Ісмаїл Саламі,

MSc Стратегічний маркетинг

Вимоги до відповідності

Щоб мати право на цей курс, ви повинні мати:

  • Британський диплом з відзнакою мінімум другого класу (2.2) або еквівалент.
  • Для студентів, чиє попереднє навчання не проводилося англійською мовою: IELTS 6.5 або еквівалент (не менше 6.0 у будь-якому елементі).

Що робити, якщо я не маю академічної кваліфікації?

Ми позитивно заохочуємо і розглядаємо заявки тих, хто має значний досвід управління (як правило, 5 років) і здатні продемонструвати свою мотивацію вивчати програму. Ми будемо запитувати ваші резюме та посилання в підтримку вашої заявки.

Збори

950 фунтів стерлінгів (Великобританія та ЄС), 95050 фунтів стерлінгів (міжнародні)

Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... Детальніше

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. Згорнути