MA Управління людськими ресурсами (CIPD)

Загальні відомості

Опис програми

Огляд курсу

Співробітники організації є важливою складовою їх діяльності, а магістр управління людськими ресурсами Arden University допоможе вам вивчити сучасні теорії та практики, необхідні для просування розвитку робочої сили.

Гнучкий режим навчання Ардена полегшує розвиток навичок управління персоналом разом із вашими існуючими зобов'язаннями та обов'язками. Ця програма в кінцевому підсумку допоможе вам покращити функцію управління персоналом у вашій організації та допоможе наблизитись до кар’єрних цілей.

Усі програми Arden здійснюються з сильним акцентом на працевлаштуванні та успіху в кар’єрі. Ця програма акредитована Чартерним інститутом персоналу та розвитку (CIPD) , тому ви можете бути впевнені, що ваша кар'єра в галузі управління людськими ресурсами має найкращу основу.124167_Skjermbilde2019-11-04kl.16.49.28.png

Модулі курсу

Управління людськими ресурсами

Зрозумійте, як HRM вносить свій внесок в організацію, а також дізнаєтеся, як багато різних підходів до управління діяльністю людей впливають. Ви будете розвивати усвідомлення того, як HR функція сприяє ефективному робочому місці, і як реалізувати мотивацію, розвиток і винагороди в стратегії.

Управління персоналом в контексті

Отримайте оцінку вашої організації та розуміння різних етичних та соціальних проблем, з якими вона стикається. Ви поглянете на наслідки для ринку та отримаєте можливість аналізувати та оцінювати, як вони впливають на організацію та стратегічно керують людьми з професійної точки зору.

Управління винагородами

Визнання добре виконаної роботи є центральною мотивацією осіб, фінансових чи інших. Ви розглядатимете політику уряду, рівність, напрямок бізнесу та зовнішні фактори, а також враховуючи низку економічних теорій, зможете визначити ефективні стратегії винагороди, які підтримують і стимулюють мотивацію.

Навчання та розвиток

Цей модуль розглядає процес створення стратегії навчання та розвитку та те, як цим керується бізнес-стратегія. Ви розглянете методи виявлення та розвитку таланту відповідно до потреб організації та навчитесь консультувати їх щодо різних стилів та підходів до навчання.

Ресурс і планування талантів

Дізнайтеся найбільш ефективні методи планування персоналу за допомогою цього модуля. Розгляньте прогнозування попиту та пропозиції, сильні та слабкі сторони кожного підходу та обговоріть стратегічну необхідність HR для того, щоб взяти проактивну роль. Вивчіть аналіз робочих місць, підбір персоналу та управління ефективністю та зрозумійте технологічні проблеми, з якими стикаються команди з людських ресурсів сьогодні. Поряд з цим ви дізнаєтесь параметри, встановлені законодавством про зайнятість, і переглянете це все в складних умовах міжнародного робочого місця.

Співробітничі відносини

За допомогою цього модуля ви визначите та зрозумієте виробничі відносини в сучасну епоху та дізнаєтесь про його роль у сучасних рамках, що забезпечує працездатні відносини між працівниками, керівництвом та іншими ключовими зацікавленими сторонами. Розглянемо роль угод про партнерство, підходи до співпраці та жорсткі та м'які підходи до управління персоналом.

Дослідницький проект

Цей життєво важливий проект дає вам можливість дослідити область за вашим вибором, пов'язану з темою програми, і розвивати свої критичні здібності. Ви створите дослідницьку пропозицію і вибираєте між звичайною дисертацією або академічною статтею та презентацією. Тоді ви будете застосовувати всі свої знання з програми, з можливістю зв'язати своє дослідження з вашими реальними потребами роботи.

Нагородження професійного органу124165_Skjermbilde2019-11-04kl.16.50.31.png

Що говорять наші студенти:124166_Skjermbilde2019-11-04kl.16.50.46.png

Вимоги до відповідності

Щоб мати право на програму, ви повинні мати:

  • Ступінь відзнаки Великобританії як мінімум другого класу (2.2) або еквівалента
  • Для студентів, чиє попереднє навчання не проводилося англійською мовою: IELTS 6.5 або еквівалент (не менше 6.0 у будь-якому елементі).
Якщо у вас є досвід роботи

Ми позитивно заохочуємо і розглядаємо заяви тих, хто здатний продемонструвати свою мотивацію вивчати програму. Ми будемо запитувати Вашу особисту заяву разом з Вашим резюме та посиланнями у підтримку Вашої заявки.

Збори

950 фунтів стерлінгів (Великобританія

Останнє оновлення Листопад 2019

Про навчальний заклад

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... Детальніше

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. Згорнути