MA / PGDip / PGCert Рабство і звільнення

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Його навчають провідні світові експерти з наукових досліджень та практиків - наша Лабораторія прав - перша в світі масштабна дослідницька платформа для закінчення рабства, яка в даний час відслідковує рабство за допомогою супутникової технології та гарантує, що підприємства не використовують рабську працю.

Це забезпечить вас не лише академічним обгрунтуванням вивчення сучасного рабства, але і комплексним тренінгом щодо того, як краще змінити ситуацію шляхом визволення та соціальної реінтеграції тих, хто живе в рабстві.

Вас ознайомлять із ключовими концепціями та проблемами в рабстві, звільненнях, проти рабства та правах людини, і виграють від:

  • поглиблене, академічне вивчення важливої ​​та зростаючої сфери діяльності з прав людини
  • практичне навчання спеціалістів з планування та здійснення заходів проти рабства та протидії торгівлі людьми, спрямованих на вивільнення, реабілітацію, реінтеграцію, запобігання, захист та переслідування
  • навчання, щоб ви могли проводити незалежні дослідження в конкретній сфері прав людини

Оскільки це курс дистанційного навчання, більшість змісту буде навчатися в Інтернеті, що дозволить вам зв'язатися з курсом та іншими студентами з усього світу. Студенти MA та PGDip також навчаються в Ноттінгемі за допомогою інтенсивних обличчових модулів; однак PGCert може бути завершено виключно в Інтернеті. Якщо ви вирішите вивчати магістра або PGDip неповний робочий день, вам не доведеться їздити в Нотінгем до другого року.

Дізнатися більше.

Деталі курсу

Всі версії цього курсу включають чотири 20-кредитних основних модулів, які викладаються в режимі онлайн через Moodle, спеціальне віртуальне навчальне середовище (VLE), включаючи матеріали онлайн-курсу, навчальні ресурси та підтримку.

Студенти MA та PGDip також беруть участь у двох 20-кредитних модулях, що проводяться протягом двох тижнів інтенсивних особистих семінарів у Ноттінгемі (навесні семестр для студентів денної форми навчання, а в весняному семестрі другого року - студенти часу).

Будь ласка, зверніть увагу на те, що вартість транспорту, віз, розміщення та прожиткового мінімуму для обличчям до обличчя є додатково до плати за курси.

Студенти магістрів закінчать навчання за 60-ти кредитною дисертацією на 15 000 слів. Вам буде виділено відповідного керівника дисертації, який буде контролювати ваш прогрес.

Оцінка

Оцінка для кожного навчального модуля відбудеться до кінця кожного семестру і полягає в поєднанні курсових робіт та участі.

Вимоги до вступу

2: 1 (або міжнародний еквівалент)

Інші вимоги

Всі студенти також повинні пройти двотижневий навчальний курс у Великобританії. Тому вам потрібно мати можливість отримати відповідну візу та фінансувати цю діяльність.

IELTS: 6.5 (не менше 6.0 у будь-якому елементі)

Кар'єра та професійний розвиток

Цей курс підготує вас до кар'єри у широкому колі питань, пов'язаних з правами людини, такими як національне управління, міжнародні організації та неурядові організації.

Виходячи з Ноттінгему, ви відкрили двері для можливості для цікавої та добре оплаченої кар'єри. Наші студенти високо оцінюються роботодавцями завдяки сильному академічному фундаменту та інтерактивним навичкам, які вони набувають під час навчання.

Місця розташування

Ми пропонуємо ряд місцевих, національних та міжнародних можливостей розміщення , які можуть бути оплачені або добровільними, неповний робочий день разом з вашими навчаннями або більш тривалими заняттями під час університетських канікул.

Прогресування

Якщо ви хочете продовжити навчання після завершення цього курсу, ми пропонуємо широкий спектр можливостей для досліджень з докторським наглядом у більшості предметних областей.

Останнє оновлення Лютий 2019

Про навчальний заклад

Part of one of the world's top universities, the Faculty of Social Sciences offers a diverse range of undergraduate and postgraduate courses across business, economics, education, geography, law, poli ... Детальніше

Part of one of the world's top universities, the Faculty of Social Sciences offers a diverse range of undergraduate and postgraduate courses across business, economics, education, geography, law, politics and international relations, and sociology and social policy. Згорнути