MA / PGDip / PGCert у міжнародних справах

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Сьогодні міжнародна політична система переживає свій найважливіший період потрясінь після закінчення холодної війни. Наші міжнародні справи MA / PG Dip / PG Cert, зі спеціалізаціями з кібербезпеки та шпигунства

З спеціалізованої ОЕ Pathways , ви будете просувати результати курсу , які полегшують ваше подорож до конкретних маршрутах кар'єри. Наші модулі курсу були описані як «трансформативні» і «провідні в секторі»; принципово змінюючи спосіб розуміння студентами глобального ландшафту безпеки і оборони. Озброївшись цими дослідженнями вищого рівня та результатами досліджень, ми очікуємо, що наші випускники візьмуть на себе важливі керівні посади у сферах, пов'язаних із безпекою.

Малюючи його вміст з нашої Школи досліджень безпеки - найбільшої академічної спільноти такого роду у світі - курс використовує глибокі зв'язки нашої команди з викладачами в організаціях безпеки по всьому світу, щоб забезпечити найвищий рівень досліджень і результатів навчання. Цей повний магістерський курс викладається 100% в Інтернеті, дозволяючи вам прогресувати свою освіту поряд з кар'єрою, щоб ви могли досягти своїх прагнень без перерви у кар'єрі. Гнучка навчальна програма з двох до чотирьох років відповідає вашим існуючим трудовим і життєвим зобов'язанням.

Вимоги до вступу: Зазвичай 2: 1 ступінь бакалавра. Відвідайте сторінку програми для більш докладної інформації.

Всі програми King's College London (онлайн) викладаються англійською мовою.

Основні переваги

 • Отримання новаторських результатів навчання у сфері міжнародних відносин.
 • Вивчіть історію, міжнародні відносини, стратегічну та політичну теорію, яка оточує найскладніші виклики безпеки у світі.
 • Використовуйте знання та дослідження відділу оборонних досліджень, Школи досліджень безпеки та факультету соціальних наук та державної політики.
 • Вчитися у гучних науковців у сфері безпеки та оборони.
 • Структурований час роботи в мережі, що дозволяє розвивати змістовні професійні відносини з однодумцями.
 • Досягнення PG Cert протягом менш ніж одного року, Диплом аспіранта за 16 місяців і магістратура за два роки.
 • Маючи невеликі розміри класів, ви отримуєте вигоду від тісної взаємодії з інструктором та співпраці з іншими студентами з усього світу.

Переваги дистанційного навчання

 • Отримуйте доступ до навчальних матеріалів та лекцій у будь-який час, де б ви не знаходилися.
 • Почніть і закінчіть у вашій зручності з шістьма пунктами входу на рік.
 • Наша унікальна система навчання каруселі дозволяє навчатися у своєму власному темпі.
 • Скористайтеся всіма послугами університету, не відвідуючи кампус, включаючи кар'єру, оздоровчі та інвалідні послуги.
 • Гнучкість, тому ви можете навчатися, щоб досягти своїх прагнень, не відриваючись від своєї кар'єри.

Деталь курсу

Міжнародні відносини MA / PG Dip / PG Cert - новаторський курс, який поєднує міжнародні відносини, військову історію, стратегічні дослідження та дослідження регіональної безпеки для навчання студентів у фундаментальних питаннях, що стосуються міжнародної безпеки та конфліктної політики. З модулями, що охоплюють міжнародні відносини, стратегію та історію конфліктів, кібербезпеку, інтелект і майбутні конфлікти, мультидисциплінарний підхід курсу дозволяє отримати цілісне розуміння світової індустрії безпеки та проблем, з якими стикається.

Окрім основних предметних областей, курс спрямований на трансформацію ваших дослідницьких можливостей, а модулі навичок зосереджені на критичному мисленні та оцінці доказів. Вам потрібно буде заповнити самостійну дослідницьку дисертацію, яка відкриє вас в академічній дискусії навколо міжнародних справ.

Кібербезпека є складним і все більш актуальним питанням у сучасному оцифрованому світі. Визначення самого терміна є широким, охоплюючи як розуміння того, що являє собою кібер-атаку, так і оборонний апарат, архітектуру спостереження, управління даними та інформаційні кампанії. Поява штучного інтелекту підвищує ризик для вже складного цифрового ландшафту. Міжнародна спеціалізація з кібербезпеки допомагає студентам зрозуміти теорію цього складного світу, досліджуючи різні аспекти галузі з метою надання практичного розуміння стратегій і підходів безпеки.

Шпигунство і спостереження (ES) Pathway досліджує історію інтелекту за останні 60 років в якості основи для розуміння теорії і стратегії , яка бере участь в зборі та аналізі розвідувальних даних . Це захоплююче поле набуває нового аспекту в 21 столітті, коли цифрові технології та штучний інтелект переглядають наше розуміння природи інформації. ES є одночасно практичним, історичним і теоретичним, закладаючи основу для процвітаючої кар'єри, пов'язаної з розвідкою.

Формат та оцінка курсу

Викладання

Ця програма була розроблена спеціально для онлайн-аудиторії. Вона використовує ряд інтерактивних заходів для підтримки навчання, включаючи дискусійні форуми, онлайн-читання, інтерактивні лекції, відео та онлайн-навчальні посібники. Очікується, що студенти пройдуть приблизно 22 години навчання на тиждень. На додаток до онлайнових навчальних ресурсів, розроблених спеціально для цієї програми, студенти матимуть доступ до служб Бібліотеки Королівського коледжу Лондона, включаючи електронні ресурси та підтримку онлайн-викладачів.

Оцінка

Студенти з цієї програми оцінюються за допомогою поєднання письмових курсових робіт і онлайн-презентацій. Методи оцінки можуть відрізнятися між модулями, але кожен модуль буде включати один або більше з цих методів. Час вивчення та методи оцінки, описані вище, є типовими і дають вам гарне уявлення про те, чого очікувати. Однак вони можуть змінюватися, якщо змінюються модулі програми.

Кар'єрні перспективи

Курс ідеально підходить для тих, хто прагне до кар'єри в будь-якій галузі, що займається питаннями міжнародних відносин. Це може включати ролі у державній службі, неурядові організації, місцеві або національні уряди, збройні сили, Міністерство внутрішніх справ, аналітичні центри політики або приватні розвідувальні та охоронні компанії. Він також може бути придатним для журналістів або парламентських радників, які звітують про міжнародні питання.

Курс представляє студентів з передовими знаннями в міжнародних дипломатичних і безпекових стратегіях з метою просування їх на керівні посади в цих областях. Це робить його ідеальним для професіоналів, які сподіваються просунути свою кар'єру або змінити кар'єру на професію в рамках міжнародної або конфліктної політики.

Відгуки

Моє робоче життя надзвичайно зайняте. Я багато подорожую і теж треба проводити час вдома з родиною. Я знав, що треба жонглювати їх і яким-небудь чином вписуватися в хід між іншими зобов'язаннями. Якщо ви вдома або працюєте, ви можете отримати доступ до курсу в будь-який час. Цей курс розроблений таким чином, що відповідає моїй роботі та особистому життю, тому я і вибрав його.

- Саліо, студент King's Online

Основна інформація

 • Тривалість: MA: мінімум 2 роки, максимум 6 років; PGDip: мінімум 16 місяців, максимум 4 роки; PGCert: мінімум 8 місяців, максимум 3 роки
 • Режим навчання: Онлайн / Дистанційне навчання
 • Код курсу: 123
 • Нагорода установи: King's College London
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Dickson Poon School of Law, King's College London is one of the oldest law schools in England and recognised globally as one of the top 10 UK law schools in the world. The School was established i ... Детальніше

The Dickson Poon School of Law, King's College London is one of the oldest law schools in England and recognised globally as one of the top 10 UK law schools in the world. The School was established in 1831 and has played an integral role in the life of King's since the university was formed almost 200 years ago. Згорнути