ONLINESTUDIES

Найкращих університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Швеція

Ступінь магістра - високий академічний ступінь, який студенти можуть отримати, завершивши необхідну курсову роботу в обраній дисципліні. Магістерські ступені доступні в багатьох спеціальностях, що дозволяє студентам адаптувати свою освіту до їх майбутньої кар'єри і життєвих цілей.

Швеції, офіційно Королівство Швеції, є скандинавської країною в Північній Європі. Швеція межує Норвегії та Фінляндії, і пов'язаний з Данією мостом-тунель через Ересунн. Швеція є розвиненого постіндустріального суспільства з передовою соціальної держави. Рівень життя і тривалість життя звання однієї з найвищих у світі.

Університетів і бізнес-шкіл в Швеція. Знайти всю інформацію про високий рейтинг університетів у Швеція тут, і зв'язатися з ними безпосередньо!

знайдених результатів Filter

Магістра в галузі навчання дорослих та глобальних змін

Linköping University
MA
<
заочно
<
4 семестри
англійська
Онлайн

Уряди у всьому світі закликають громадян пройти навчання та освіту, щоб залишатися конкурентоспроможними у зв’язаному світі. Критичні дискурси щодо глобалізації вимагають вмін ...

Детальніше

Магістр цифрових гуманітарних наук

Linnaeus University
MA
<
Денна
<
2 років
англійська
Онлайн

Магістерська програма з цифрових гуманітарних наук - це дворічна програма вищого рівня в Digital Humanities, головна сфера навчання. ...

Детальніше