MBA з міжнародної логістики та торгівлі

Загальні відомості

Доступних місць: 5

Опис програми

Онлайн-курс MBA з міжнародної логістики та торгівлі - це заочна програма від Університету прикладних наук Вісмара: технології, бізнесу та дизайну (Німеччина).

Торгівля та логістика є одними з найбільших секторів економіки у всьому світі та дуже складними. В даний час бізнес-моделі та цінні ланцюги переживають швидкі зміни, а оцифрування створює нові можливості для мобільності. Мережі стають більш інтенсивними, тоді як ринки та торговельні потоки змінюються. Крім того, сучасна логістика має справлятися з новими викликами через крах світового порядку. Зміни клімату піддають логістичній галузі чималий тиск на інновації. Кожен, хто хоче вступити в управління тут, потребує багаторічного досвіду галузі та ґрунтовних спеціальних знань.

Заочний курс MBA Logistics and Trade оптимально готує вас до наступних кроків кар’єри в галузі логістики. Він міжнародний за своїм узгодженням, він знаходиться на межі між торгівлею та логістикою, англійською мовою і може вивчатися по всьому світу. Через Інтернет-кампус myWINGS та навчальний додаток вперше фахівці, наприклад, з Європи, Азії, Південної Африки та Латинської Америки, можуть навчатися разом в одній дослідницькій групі.

Досвідчені професори та викладачі з Німеччини, Австрії, Італії та Індії передають зміст викладання за допомогою інтерактивних відео лекцій та навчальних посібників. Семінари відвідувань також пропонують вам можливість розширити свої навички та вашу особисту мережу. bremenports надає практичну актуальність. Як адміністратор інфраструктури глобальних портів Бремен та Бремерхафен, bremenports надає свої знання з перших рук у навчанні.

„Разом з WINGS, відомим постачальником дистанційного навчання, ми розробили перші міжнародні орієнтовані заочні курси для логістичної галузі”.
Роберт Хоу - керуючий директор у Бременпорті

howe_robertWINGS - Wismar University","author_url":"","source":"©WINGS - Wismar University"}" />

Ваші переваги з першого погляду

 • Міжнародний університетський ступінь "Магістр ділового адміністрування (MBA)"
 • Програма неповного робочого часу для професіоналів (переважно онлайн)
 • Гнучка і практична
 • Англійською та доступною у всьому світі
 • Мультимедійні відео лекції (на замовлення)
 • Навчайте додаток, навчальну платформу та навчальні посібники
 • Доступ до онлайн-бібліотек
 • Особистий обмін та спілкування через семінари відвідувань у Берліні, Копенгагені та Барселоні
 • Професійний партнер Bremenports GmbH & Co. KG
 • Міжнародна команда викладачів
 • Ексклюзивні навчальні групи та особиста підтримка

Акредитація системи

Як і всі наші дистанційні курси навчання, MBA Міжнародна логістика та торгівля інтегрована в процеси внутрішньої системи управління якістю викладання та навчання в Університеті прикладних наук Вісмара.

Shot with @expeditionxdrone

Варіанти кар'єри

Торгівля та логістика, галузь майбутнього: перспективи роботи для висококваліфікованих фахівців та менеджерів кращі, ніж будь-коли. Тут шукаються особистості, які будуть активно супроводжувати майбутні зміни, що формують галузь. Завдяки міжнародній логістиці та торгівлі MBA ви набуваєте навичок розпізнавати сучасні світові тенденції, перетворювати їх на успішні корпоративні стратегії та формувати зміни. Наша програма MBA надає вам спеціалізовані знання, які дозволять вам цілеспрямовано та успішно відповідати на завтрашні виклики міжнародної торгівлі та логістики.

Якщо ви зараз працюєте як:

 • менеджер з розвитку бізнесу
 • Менеджер ланцюгів постачання
 • Ключові менеджери з обліку та логістики
 • Менеджер категорій
 • Менеджер з організаційного розвитку
 • Менеджер зі стратегічних та міжнародних питань
 • Контролер
 • Керівник проекту
 • Менеджер з закупівель та закупівель

ця програма MBA в Інтернеті може бути дуже цікавою та складною для вас та для вашої подальшої кар'єри в галузі міжнародної логістики та управління торгівлею.

Дізнайтеся все про глобальну торгівлю, суспільство та довкілля, міжнародне загальне та стратегічне управління, міжнародну економіку, фінанси торгівлі, міжнародне управління ланцюгами поставок, аналітику даних та статистику в інформаційних системах, бізнес-процеси та нові бізнес-моделі, управління переходами та змінами.

Добре обґрунтовані економічні знання відповідають досвіду, який був випробуваний на практиці: Особлива увага MBA приділяється найбільш важливим тенденціям галузі. Такі терміни, як дематеріалізація, оцифрування та політична дефрагментація, а також стійкість розміщуються в корпоративно-економічному контексті. Дізнайтеся більше про складні взаємозалежності та розширіть свої методичні та лідерські навички. Окрім економічного мислення, контролю, управління проектами та процесами, сьогоднішні процеси трансформації також потребують творчості, інновацій та спритності.

Після успішного закінчення ви отримаєте міжнародний університетський ступінь «магістр ділового адміністрування (MBA)» від Hochschule Wismar, Університет прикладних наук, технологій, бізнесу та дизайну. Це забезпечить вас для міжнародного ринку і кваліфікує вас для вимогливої управлінської ролі. Кожен, хто сьогодні навчається на міжнародному рівні, має найкращі перспективи зробити кар’єру в одній з найбільших галузей світу.

Транспортні маршрути

 • Торгівля - глобальні ланцюги вартості
 • Інтермодальний вантажний транспорт
 • Повітряні перевезення
 • Доставка

Сектори

 • Торгівля
 • Експедирування вантажів
 • Судноплавні лінії
 • Оператори терміналів
 • Логістичні компанії
 • Експедирування вантажів
 • Порти та аеропорти

logistics, truck, frachtschiff

Навчальний план

Навчальні модулі та магістерська робота оцінюються відповідно до міжнародних стандартів. Всього присуджується 90 кредитів (ECTS). Навчальна програма включає 15 модулів протягом 4 семестрів. Кожен семестр завершується проектним семінаром, призначеним для узагальнення та застосування вивченого змісту. Для студентів, яким потрібно отримати 120 кредитів, ми пропонуємо факультативний семестр з 30 додатковими балами.

Програма викладається англійською мовою. Протягом усієї програми ви знайомитеся зі сценаріями з вашого професійного середовища, виявляючи проблеми в операційному середовищі та розробляючи науково обґрунтовані рішення. Для отримання додаткової інформації про зміст модулів або кваліфікаційних цілей, будь ласка, перевірте відповідний модуль у наступному розділі.

Звичайний

1-й семестр Кредити (ECTS) 20 2 семестр Кредити (ECTS) 20

Міжнародний загальний та стратегічний менеджмент

4

Аналітика даних та статистика в інформаційних системах

4

Міжнародна економіка

4

Міжнародне договірне та торгове право

4

Фінанси торгівлі

4

Управління переходами та змінами

4

Міжнародне управління постачаннями

4

Організація і управління портом

4

Глобальна торгівля, суспільство та довкілля

4

Оцифровка, бізнес-процеси та нові бізнес-моделі

4

3 семестр Кредити (ECTS) 20 4 семестр Кредити (ECTS) 30

Академічне дослідження та писемність

4

Дисертація магістра

30
Міжнародна податкова та митна стратегія 4
Зв'язки з громадськістю та управління зацікавленими сторонами

4

Зелена доставка і стійка логістика

4

Лідерство та інновації

4

   

Загальна кількість кредитів (ECTS): 90

Необов'язково

Додаткові модулі Кредити (ECTS) 30
Міжкультурні дослідження 6
Ділове спілкування 6
Моделювання бізнесу 4
Проект передачі 10
Екскурсія 4

Випускники бакалавра, які мають 180 кредитних балів, мають можливість придбати ще 30 кредитів, щоб вступити в додатковий семестр.

Кредити (ECTS) усього >> регулярно + необов’язково: 120

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв'яжіться з координатором курсу

Концепція вивчення

Завдяки нашій гнучкої програмі MBA за міжнародною логістикою та торгівлею, ми пропонуємо вам якісну академічну освіту з використанням сучасних засобів масової інформації та засобів електронного навчання.

Наші викладачі з університету Вісмар та викладачі з дизайну ділового світу та проводять ваші курси, таким чином гарантуючи найвищу академічну якість.

Іспити в онлайн-модулях

Ви можете обрати один із декількох екзаменаційних днів за семестр. Екзаменаційні дні проходять виключно у вихідні дні. Ви можете складати іспити в онлайн-модулях гнучко в одному з наших 16 місць іспиту або в усьому світі в інститутах Гете, університетах-партнерах, посольствах або державних установах. Якщо потрібно, вам також дозволяється складати іспити в інших місцях.

Семінари (на місці)

Ваші семінари проходитимуть один вихідний семестр.

135196_pexels-photo-2226458.jpeg

Вимоги до прийому

Ми вітаємо заявки від студентів усіх національностей. Враховуючи свій специфічний характер, програма адресована працівникам та зацікавленим сторонам міжнародної економіки та логістики.

Щоб бути допущеним до програми MBA за сумісництвом Міжнародна логістика та торгівля, повинні бути виконані наступні вимоги:

135171_mil_grafik_admission_requirements.png

Доказ відповідних знань англійської мови

Кандидати, чия рідна мова не є англійською, повинні продемонструвати за допомогою відповідної іспиту на знання кваліфікації, що вони можуть закінчити навчання англійською мовою, наприклад. г. Тест TOEFL з мінімальною сертифікацією рівня С1.

Ми будемо раді перевірити ваші індивідуальні вимоги щодо прийому на тлі вашої особистої ситуації.

Усі документи повинні бути написані англійською або німецькою мовами.

Платежі та фінансування

Вартість навчання в 2700 євро * за семестр (звичайна ціна 2 950 євро) включає всі послуги, пов'язані з вашим неповним курсом MBA Міжнародна логістика та торгівля:

 • Вичерпний навчальний матеріал (сценарії, спеціалізована література)
 • Платформа електронного навчання myWINGS та навчальний додаток
 • Семінари в Берліні, Копенгагені та Барселоні (включаючи харчування)
 • Іспити в онлайн-модулях
 • Доступ до онлайн-бібліотек
 • Особиста підтримка навчання

За запитом ми можемо запропонувати вам оплату частинами.

Вступна пропозиція на зимовий семестр 2020/21

З початком нового онлайн-курсу MBA «Міжнародна логістика та торгівля» в зимовому семестрі 2020/21 ми пропонуємо вам ексклюзивну знижку в розмірі 250 євро на семестр. Плата за звичайний семестр становить 2950 євро. Якщо ви розпочнете навчання в зимовому семестрі 2020/21, ви платите лише 2700 євро за семестр і заощадите в цілому 1000 євро.

Приватне фінансування

Наш дистанційний курс навчання розроблений для задоволення потреб професіоналів. Таким чином, ви можете пройти курс дистанційного навчання поряд із вашою роботою та зберегти свою фінансову свободу. Держава підтримує вашу подальшу освіту за допомогою індивідуальних податкових пільг. Залежно від вашого особистого доходу та вашої професійної ситуації, ви можете відрахувати витрати на дистанційне навчання як витрати, пов'язані з оподаткуванням податку, або спеціальні витрати, і таким чином частково відшкодувати їх. Зверніться до свого податкового радника чи до вашої відповідальної податкової служби для отримання надійної консультації.

Знижка для випускників

Випускники WINGS отримують знижку на 10% на семестр або курс за всі сеанси онлайн та дистанційного навчання та подальшу освіту.

Німецька стипендія для студентів дистанційного навчання

Німецька стипендія надається незалежно від доходу, наприклад, крім підтримки BAföG. Університет, в якому навчається студент, приймає рішення про нагородження, яке враховує не лише хороші оцінки, а й соціальну відданість, особливі особисті досягнення та соціальну та сімейну ситуацію. Як студент дистанційного навчання WINGS, ви можете подати заявку на отримання стипендії Німеччини Університету прикладних наук Вісмара. Ви можете знайти більше інформації на нашій сторінці Німецька стипендія.

Фінансування роботодавцем

Багато компаній підтримують подальше навчання своїх працівників, надаючи їм відпустку або фінансову підтримку. В рамках окремих угод існує можливість інтеграції вашої кваліфікаційної мети в концепцію розвитку персоналу. Крім того, для членів Бундесвера можливе фінансування з боку Фонду фінансів.

Подальші можливості фінансування та фінансування

Ви можете дізнатися більше про це у нашому посібнику з фінансування дистанційного навчання із наступним змістом:

 • Збережіть податок за допомогою дистанційного навчання (спеціальні витрати, витрати на рекламу)
 • Транскордонні гранти (BAföG, премія за освіту, позика на освіту, стипендії)
 • Спеціальні субсидії для країни (перевірка освіти, перевірка кваліфікації, перевірка подальшої освіти)
 • Підтримка тимчасових солдатів
 • Особисті консультації з вивчення
Останнє оновлення May 2020

Про навчальний заклад

WINGS – Wismar International Graduation Services – a subsidiary company of Wismar University (Germany) - offers part-time programs and certified further education for professionals. The study programs ... Детальніше

WINGS – Wismar International Graduation Services – a subsidiary company of Wismar University (Germany) - offers part-time programs and certified further education for professionals. The study programs are offered in the fields of economy, technology, and design through which you can gain a higher public education degree such as a Bachelor’s, Diploma, or Masters. WINGS was built upon this and was set up in 2004. The primary tasks are to develop, organize, and market part-time and further educational programs under the academic expertise of Wismar University. Згорнути
Вісмар , Бангкок , Берлін , Копенгаген , Барселона + 4 Більше Менше