Filter
MBA
Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

MBA є скороченням для магістра в галузі ділового адміністрування, що є ступінь аспіранта, який зазвичай вимагає попереднього завершення ступінь бакалавра. Проте, в деяких випадках доведено довгостроковий, відповідний досвід роботи буде достатньо. Випускники MBA увійти на робочому місці готові взяти на себе керівну посаду.

Що таке інтернет-MBA в області цифрової ділового адміністрування? Ця програма ступінь призначена для вираження мінливих реалій ділового світу. НЕ Digital вже не майбутнє, це справжня реальність для більшості всіх підприємств. MBA в цифровий області ділового адміністрування включає в себе багато з тих же самих основних класів як традиційної MBA, включаючи маркетинг, бізнес-стратегії і бухгалтерського обліку. Різниця полягає в тому, що програма ступеня в цифровий області ділового адміністрування буде зосереджено на тому, як виконати ці різні навички в цифровому середовищі.

Одна з найбільших переваг для випускників МВА в програмі Digital Administration Business є те, що вони будуть готові до подолання сучасних реалій ринку і буде добре збалансований, щоб адаптуватися до майбутніх змін в процесі розвитку технології. Вони отримують широкий спектр пов'язаних з бізнесом навичок на додаток до навичок життя, таких як керівництво і організація.

Вартість навчання та зборів для онлайн-програми MBA змінюється від школи і країни в країну. Для того, щоб отримати краще уявлення про те, що ваші точні витрати можуть бути, звернутися в офіс приймальні комісії в обраному навчальному закладі.

Завдяки поєднанню практичних навичок, методології теоретичних знань і далекоглядними, МВА в області цифрової ділового адміністрування забезпечує випускників з широким спектром можливостей для кар'єрного зростання. Деякі приклади можливих назв посад є менеджер з цифрового маркетингу, менеджер по бізнес-операцій, електронний бізнес-консультант і менеджер з продажу.Випускники часто можуть знайти роботу в великих корпорацій, малих стартапів, а також приватним або державним сектором.

Є онлайн-програми MBA, що спеціалізуються в області цифрових бізнес-адміністрування, пропонованих в численних навчальних закладах по всьому світу. Оскільки багато з них на 100 відсотків в Інтернеті, ви можете вчитися в будь-якому місці. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

1 Результати в Адміністрування

AKAD University

Вони зацікавлені в професійних кадрів і управління персоналом в області розвитку, за допомогою якого ви хочете розширити свій перший університетський диплом для поліпшенн ... [+]

Вони зацікавлені в професійних кадрів і управління персоналом в області розвитку, за допомогою якого ви хочете розширити свій перший університетський диплом для поліпшення можливостей для кар'єрного росту? Потім ви відкриваєте свій власний талант з програмою МВА «Talent Management» в AKAD University всі шанси складних лідерських позицій. За даними повного досвіду в управлінні суб'єктами таланту і управлінні змінами, управлінням персоналом, коучинг і лідерством ви з цієї дистанцією програмою навчання для фахівців міжгалузевих. MBA «Управління талантів» надає ноу-хау, шукає компанію за часів дефіциту кваліфікованих кадрів для свого рівня управління та на рекрутинг і хороше утриманні персоналу!... [-]

Німеччина Germany Online
Відкритий конкурс
німецький
Заочне навчання
18 - 24 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою