Filter
MBA
Єгипет Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Магістр ділового адміністрування - програма, яка може допомогти учням поліпшити і урізноманітнити свій набір навичок. Багато шкіл пропонують програми MBA онлайн або в режимі неповного дня, так що студенти, які зайняті кар'єрою і сім'єю, можуть продовжити свою освіту в зручному форматі.

Єгипет має найстаріший системи освіти в Північній Африці та Близькому Сході. Уряд завжди фінансування вищої освіти робить його одним з найдешевших життя студента в Північній Африці та Близькому Сході. Каїрський університет є провідним університетом.

Знайдіть верхню та рейтинг акредитованих коледжів, бізнес-школи, університети для ступеня бакалавра, в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії і більшості інших країн тут! Економте час!

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

1 Результати в Бізнес-адміністрування, Єгипет

Ступеня
Місце знаходження
Єгипет
Форма навчання
Інші варіанти в цій галузі знання:
EELU Egyptian E-Learning University

Цілі програми: Для підготовки студентів на керівні посади в міжнародному середовищі, надаючи їм базові знання про те, як функціонують організації та оснащення їх необхідн ... [+]

MBA

три Дисципліни Global Management Глобальний маркетинг Глобальні фінанси

Навчальний план Структура

Eslsca MBA складається з 48 академічних кредитів. Крім того, студенти повинні провести значний проект підшипника 6 академічних кредитів. У нашій системі семестру, студенти закінчують ці вимоги ступеня протягом 18 місяців: 4 семестрів курсових робіт. Навчальний план ESLSCA MBA складається з трьох основних компонентів: ядро ​​1. MBA складається з підготовчих курсів в основних функціональних областях бізнесу. Це дозволяє студентам розвивати міцні аналітичні здібності. Студенти також встановити спільні навички роботи, створення команди навички і придбати розуміння глобального ринку.... [-]

Єгипет Єгипет Інтернет
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
18 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою