Filter
MBA
Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

В онлайн Майстер ділового адміністрування (MBA) програми, студенти використовують Інтернет, щоб отримати освіту, поглиблене бізнес-принципів, часто з акцентом на конкретній галузі дослідження. Багато програм можуть бути запропоновані повний або неповний робочий день, що робить їх доступними для всіх перспективних для подальшого їх бізнес-освіти.

Що таке онлайн MBA в галузі міжнародного охорони здоров'я? Цей ступінь програма, як правило, призначені для забезпечення студентів з утворенням ключових областей бізнесу з особливим наголосом на глобальній індустрії охорони здоров'я. Студенти можуть пройти курси в області економіки, менеджменту, фінансів та бухгалтерського обліку. Крім того, курси можуть бути прийняті в управлінні охороною здоров'я, правових питань і фінансів охорони здоров'я. Інші теми можуть включати в себе керівництво, управління об'єктами, управління людськими ресурсами та міжкультурний менеджмент.

Онлайн MBA в галузі міжнародного охорони здоров'я може допомогти людям рухатися в їх поточної позиції або почати кар'єру в вищих управлінських посадах.Навички, отримані може зробити випускників дуже цінним для потенційних роботодавців.

Витрати, пов'язані з можливістю отримання прибутку онлайн MBA в галузі міжнародного охорони здоров'я буде варіюватися в залежності від школи, програми і місця розташування. Дослідження різних установ, щоб дізнатися більше про їх вартість, а також їх програм.

Випускники з цієї міри може мати право на керівні посади з медичними компаніями, і вони часто працюють для корпорацій, які ведуть бізнес в глобальному масштабі. менеджер Healthcare є потенційним варіантом кар'єри, де фахівці управління персоналом, ініціювати проекти, призначати графіки, розробки стратегій та цілей, створювати бюджети, обробляти фінанси і переговори страхових претензій. Програми в цій області можуть належним чином підготувати людей для обробки цих обов'язків.

Інтернет освіта є корисним для багатьох людей, які були б не в змозі ходити в школу без гнучких академічних можливостей, і багато ступеня пропонуються в Інтернеті.Якщо ви зацікавлені в дистанційному навчанні, пошук нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

3 Результати в Міжнародна охорона здоров'я

IMF Business School Portugal

Це MBA зі спеціалізацією в області фармацевтичного маркетингу дає можливість навчати і розвивати компетенції в області корпоративного управління, маркетингу, брендингу та ... [+]

Фармацевтична промисловість і аптека розробити комплексну і високо регульовану середу. Дослідження нових препаратів є дуже дорогим і не вистачає наявності часу.

З цієї причини фармацевтичний фахівців з маркетингу повинен бути готовий зіткнутися з проблемами, з якими стикаються на шляху успіху брендів, якими вони керують.

Це MBA зі спеціалізацією в області фармацевтичного маркетингу дає можливість навчати і розвивати компетенції в області корпоративного управління, маркетингу, брендингу та цифрового зв'язку в цілях реалізації стратегічних планів продукції, послуги або компанії з найкращою стратегією, адаптовану для всіх правила в силі.... [-]

Португалія Португалія Інтернет
Відкритий конкурс
Portuguese (Brazil)
Заочне навчання
720 години
Онлайн
Детальніше англійською мовою
PATTEN UNIVERSITY

Майстер ділового адміністрування є професійна ступінь визнається у всіх галузях промисловості. Студенти беруть участь у першому комплексної навчальної програми, яка розгл ... [+]

Майстер програми ступеня ділового адміністрування готує студентів до:

Виділимо основні особливості кожної бізнес-функції Оцініть, як зміни в системах знань організації можуть підвищити продуктивність Свинець інших з метою задоволення організаційних цілей Оцінка фінансового стану організації з використанням методів бухгалтерського обліку Створення маркетингових стратегій для задоволення потреб клієнтів Надання інформації для того, щоб організації, щоб максимізувати фінансові показники Оцінка бізнес-ситуацій, від юридичних, етичних і нормативних аспектів Передбачити, як зміни в міжнародному економічному середовищі впливатиме на організацію Запропонувати стратегії для поліпшення конкурентного становища організації ... [-]
США Окленд США Інтернет
Robert Kennedy College

MBA International Healthcare Management призначений для надання менеджерам охорони здоров'я інструментів більш ефективного аналізу, управління та розвитку адміністративно ... [+]

MBA International Healthcare Management призначений для надання менеджерам охорони здоров'я інструментів більш ефективного аналізу, управління та розвитку адміністративної діяльності в умовах, коли постійно зростаючий попит постійно стикається з фінансовими труднощами.

Програми MBA витягти велику користь з інтернаціональність, отриманих від набір студентів з усього світу, і спираючись на репетиторів добре кваліфікованих у своїй області.... [-]

Швейцарія Цюрих Швейцарія Інтернет Великобританія Місто Карлайл  + 1 Більше
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 4 років
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою