MS в молекулярній біології

Загальні відомості

Опис програми

Мета цієї програми полягає в тому, щоб студенти розробили передове і сучасне розуміння клітинної та молекулярної біології та біохімії. Основна навчальна програма побудована на форматі лекцій та курсах на основі дискусій, присвячених біології клітин, молекулярній генетиці та біохімії. Поглиблені факультативні курси охоплюють такі теми, як клітинна основа хвороби людини, імунологія, біологія розвитку, передача сигналу та нейронаука.

Магістерську програму з молекулярної біології можна виконати онлайн; однак, деякі курси дистанційної освіти вимагають участі в реальному часі через нашу платформу LIVE (CL) в класі. Студенти повинні продемонструвати технічну експертизу з клітинної / молекулярної біології або через закінчення курсу, або на досвіді роботи. Детальніше про цю програму можна ознайомитись на веб-сайті Управління дистанційної освіти.

Магістерська програма з 30 кредитів з молекулярної біології - це високоорієнтована науково-орієнтована онлайн-програма, розроблена спеціально для студентів-заочників, які мають інтерес до галузі біотехнології. Ця програма онлайн-ступеня ідеально підходить для людей, які шукають кар'єри в галузі біомедичних досліджень у наукових колах, промисловості та уряду.

Вимоги до курсу курсу

 • 2 семестр: Загальна хімія
 • 2 семестр: Органічна хімія
 • 2 семестр: Фізика
 • 1 семестр: Вступ до генетики
 • 1 семестр: Вступ до клітинної та молекулярної біології
 • 2 семестр: Математичні курси

Будь ласка, зверніть увагу: Студенти, які приймаються, повинні пройти 9 послідовних кредитних годин курсової роботи рівнем 300 або вище, без класу нижче B, щоб продовжувати відвідувати курси.

З схвалення Вищого комітету кафедри та реєстратора Lehigh University , максимум шість кредитів, пов'язаних з молекулярною біологією, можуть бути перераховані до завершення магістратури. Для передачі кредитів необхідна оцінка курсу B або вище.

Навчальний план

Залежно від бакалаврської освіти студента, спочатку приймаються основні курси з клітинної та молекулярної біології, а потім передові курси семінарського стилю, включаючи відомчі дослідження та статті журналів, які читаються та обговорюються.

Основні курси

Обов’язкові курси
Молекулярна генетика BIOS 345 (3) BIOS 411 Advanced Cell Biology (3)
BIOS 371 Елементи біохімії I (3) BIOS 421 Molecular Cell Biology I ** (3)
BIOS 372 Елементи біохімії II (3) BIOS 422 Molecular Cell Biology II ** (3)
BIOS 407 Research (потрібно 6 кредитів) Технології BIOS 427 у клітинній та молекулярній біології * (3)

* Цей курс може бути завершений за домовленістю в Lehigh або на дистанційному майданчику за погодженням з радником з досліджень персоналу та Lehigh факультетом. Однак цей курс може не знадобитися (а замість нього може бути замінений інший), якщо студент продемонстрував знання молекулярної біології та біохімічних методик. У цьому випадку опис науково-дослідного чи технічного досвіду в цій галузі слід узагальнити та подати разом із заявою на вступ студента.

** Ці курси вимагають участі в прямому ефірі через нашу платформу LIVE LIVE.

Варіант дослідження без дипломної роботи доступний після схвалення студентською комісією студентів.

Факультативи

Вибіркові курси, пропоновані за програмою студента, включатимуть різні спеціалізовані курси, такі як:

Факультативи
BIOS 327 розвитку та хвороби (3) БІОС 464 Молекулярна біологія еукаріотичних організмів (3)
Імунологія BIOS 328 (3) БІОС 466 Структура та функціонування РНК та комплексів рибонуклеопротеїнів (3)
Біологія розвитку BIOS 376 (3) BIOS 471 Еукаріотична трансдукція сигналу (3)
Клітинна основа хвороби людини BIOS 442 (3)

Цей факультативний список є попереднім і показаний лише для ознайомлення. Немає відношення до порядку, в якому вони з’являються вище, і коли вони будуть заплановані. Інші факультативні курси з біологічних наук можуть бути доступні в деяких семестрах.

Зверніть увагу: Вибіркові курси в інших кафедрах можуть відповідати ступеню MS, але вимагають схвалення програми молекулярної біології.

Вимоги до прийому

 • Ця програма пропонується через дистанційну освіту.
 • Вступ відкрито: літо / осінь / весна
 • Кінцевий термін огляду на розгляд заявок: 1 липня
 • Весняний термін розгляду заявок: 1 листопада
 • Літній термін розгляду заявок: 15 квітня

Контактна інформація

Ерін Куртоло, академічний координатор

Електронна пошта: erc419@lehigh.edu

Номер телефону: 610-758-3681

Вимоги до прийому

2 обов'язкових листів

Ступінь бакалавра затвердженого закладу із загальним середнім балом оцінок не менше 3,0. Абітурієнтів з бакалавриатами середньої кваліфікації нижче 3,0 можуть бути прийняті за згодою кафедри, в якій вони бажають пройти курси.

Останнє оновлення Чер 2020

Про навчальний заклад

As Lehigh’s largest and most diverse college, we are home to the social sciences, arts, humanities, and natural sciences. With 1,894 undergraduate students, 342 graduate students, 270 full-time facult ... Детальніше

As Lehigh’s largest and most diverse college, we are home to the social sciences, arts, humanities, and natural sciences. With 1,894 undergraduate students, 342 graduate students, 270 full-time faculty and 90 professional staff, we are comparable in size and offer the intimacy of a liberal arts college, yet benefit from the resources of a research university. Our faculty are accomplished scholars, artists, and writers, recognized nationally and internationally as leaders in their fields, who share a commitment to the integration of teaching and scholarship into innovative, dynamic curricula set in an intellectually stimulating environment. Згорнути