MSc прихованого розслідування та спеціалізованої розвідки

Загальні відомості

Опис програми

Вивчити роль прихованого розслідування та спеціалізованої розвідки у боротьбі з серйозною організованою злочинністю, тероризмом та загрозами громади

Інноваційна програма прихованого розслідування та спеціалізованої розвідки досліджує ключові теми, що стосуються прихованих та розвідувальних питань, включаючи ефективність, цінність, законність, ризики та етику. Курс включає більш широкий спектр предметів, включаючи збір HUMINT, розвідку розвідки, моделі розслідувань інтерв'ю, приховану техніку, що лежать в основі законодавства, механізми нагляду, обмін розвідками та аналіз на місцевому, національному та глобальному рівнях.

Курс також викладається широко опублікованими науковими співробітниками та досвідченими практиками в цій галузі, а також вивчає етичні та правові питання, що виникають у результаті прихованої діяльності та збору розвідки, та визначає їх у сучасній академічній літературі.

133053_person-sunglasses-dark-hat.jpg

Основна інформація

PGCert / PGDip / MSc приховані дослідження та спеціалізовані розвідки

Всі викладачі курсу працюють в Ліверпульському центрі розширених досліджень з питань поліції (LCAPS) при Ліверпульському університеті Джона Мура. Вони приносять із собою багатий практичний та академічний досвід та висвітлюють наукові теми, включаючи торгівлю людьми для постачання наркотиків; міжнародний тероризм; тяжка та організована злочинність; аналіз розвідки та боротьба з тероризмом; і багато хто має великий досвід роботи в галузі правозастосування.

Прогресування

Студенти можуть записатись на:

  • PGCert (60 кредитів)
  • PGDip (120 кредитів)
  • Магістр (180 кредитів)

Студенти, які записуються на рівень PGCert / PGDip, можуть повторно записатись у наступні роки для підвищення рівня своєї академічної премії

Тривалість

  • 11 місяців (PGCert)
  • 22 місяці (PGDip)
  • 27 місяців (MSc)

Структура

60 модулів (PGCert), 120 кредитів (PGDip) або 180 кредитів (MSc) модулів, що доставляються в Інтернеті з відповідними мультимедійними ресурсами, дискусійними форумами, командною співпрацею та навчальною підтримкою

Нагороджений

Ліверпульський університет ім. Джона Мура

Це програма та кваліфікація LJMU, із зарахуванням та здачею адміністратором Informa Connect. Курс викладається, оцінюється, забезпечується якість та нагороджується університетом Ліверпуля Джона Мура

Ідеальний для

  • Ті, хто прагне вступити або просунути свою кар'єру з питань безпеки чи розвідки в державному та приватному секторі.
  • Професіонали, які вже займаються сферами безпеки та розвідки, прагнуть підвищити свої знання, критичне мислення та перспективи кар'єри шляхом подальшої кваліфікації.
  • Особи, які бажають працювати у сфері розвідки, розслідування та безпеки, або просуватися в державних, приватних чи міжнародних організаціях. Він ідеально підходить для тих, чиї кар'єрні плани передбачають боротьбу з серйозною організованою злочинністю, тероризмом та міжнародними справами безпеки, і отримали б користь від ґрунтовного наукового обгрунтування в цій галузі.
  • Студенти, які прагнуть розвинути глибше розуміння ключових аспектів розвідки та прихованого дослідження та світу, в якому ми живемо.

Про університет Ліверпуля Джона Мура

Механічний інститут Ліверпуля був заснований людьми влади та впливу, які визнали трансформаційні наслідки освіти та вплив, який навчання та прагнення можуть мати на людей, громади та суспільство. Це був перший подібний заклад, заснований в Англії.

Цей невеликий, новаторський рух супроводжувався створенням Ліверпульського інституту та школи мистецтв та Морського коледжу в Ліверпулі, а в 1900 році Ірен Мабель Марш відкрила кампус ім. Ці організації разом заклали основи Ліверпульського університету Джона Мура, установи, яка зростала та процвітала та продовжує надавати можливості для всіх.

Сьогодні, з життєздатною спільнотою з 25 000 студентів з понад 100 країн світу, 2500 персоналу та курси на 250 градусів, Ліверпульський університет Джона Мура є одним з найбільших, найбільш динамічних і перспективних університетів Великобританії.

Програма досліджень безпеки здійснюється Ліверпульським центром розширених досліджень з питань поліції при Ліверпульському університеті Джона Мура. Університет поєднує професійно визнані кваліфікації з інноваційними та соціально орієнтованими курсами. Центр має видатну репутацію наукових досліджень, а науковий колектив регулярно бере участь у галузевих журналах, дорадчих групах, урядовій політиці, а також отримує регулярне публічне оприлюднення через пресу та радіомовлення.

Про Ліверпульський центр перспективних досліджень у сфері поліції

Створений у 2015 році Ліверпульський центр підвищення кваліфікації в галузі поліції (LCAPS) має багатий професійний, практичний та академічний досвід. LCAPS використовує цей досвід для проведення досліджень та проведення тренінгів у галузі поліції, попередження злочинів та суміжних професій безпеки.

Ліверпульський центр перспективних досліджень у сфері поліції об'єднує науково-активних працівників з усього університету.

Міждисциплінарний навчальний портфель LCAPS надає студентам та практикам навички, необхідні для відповіді на складні вимоги сучасної міліції.

Портфель викладачів наукових ступенів Ліверпуля в Центрі Ліверпуля розширюється, і LCAPS незабаром запропонує один із найповніших портфелів програм академічної поліції.

Збори

MSc 7995 фунтів
Диплом аспіранта 5995 фунтів
Аспірантура £ 3495
Плата за заявку 400 фунтів
Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад